Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chcecie poznać "Biedronke" od strony pracowników
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-17, 18:08   

Ja czytając forum doszłam do wniosku że będąc w jednej firmie nasze warunki pracy różnią się z powodu ludzi z jakimi pracujemy. Te nieraz drobne różnice charakterów,upodobań i priorytetów współpracowników mają bardzo duży wpływ na ogólną atmosferę i wymagania jakie przed nami stawiają.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
ewka2408

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-17, 19:19   

ja pracuje w biedronce 3 lata u nas jest tak samo o przerwie mozesz zapomniec jesz kanapke w czasie prasowania przy belownicy,do wc chodzisz jak juz nie wytrzymujemy.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-17, 19:20   

Ciekawe co poprawi JMP po filmie " Dzień Kobiet " na pewno będą chcieli poprawić swój wizerunek. Jak na tym filmie wyjdą teraz pracownicy? Oto jest pytanie.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-17, 20:37   

szczera prawda napisał/a:
A czy u was też założyli podsłuch w biurze,u nas od niedawna mamy i oczywiscie dowiedzielismy sie tego okręzna droga

:szczena: a skąd masz takie informacje????
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-17, 21:09   

biedronka1477, chyba zbytnio przeceniasz wpływ tego filmu na JMP. Jeżeli już to mam nadzieję że niektórzy klienci spojrzą na nas łaskawszym okiem.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 07:50   

Poczekaj Lenka poczekaj. Po aferze z przed lat biedronka podnosząc swoją reputację zaczęła dawać bony, paczki, premie itd. Można było przeczytać w prasie co pracownicy dostają i ile. Teraz znowu będą mieli nadszarpnięty swój publiczny wizerunek
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-18, 10:29   

Nie no u nas takiej tragedii nie ma tak jak pisałam w ciągu tych 3 lat kilka razy nie byłam na przerwie ale do toalety czy się napić nie ma problemu, nawet jak ogromne kolejki a naprawdę na pęcherz napiera to ja przeprosiłam klientów na moment i szłam do toalety ;) nie zdarzyło mi się usłyszeć marudzenia każdy rozumie a to kwestia minuty dwóch ;) Z kolei wiem co się dzieję na innych sklepach i tu dużo zależy od zks, ks czy współpracowników jakimi ludźmi są ;)
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-19, 11:38   

To może i ja coś wpisze.. Otóż robię na sklepie super bieg.. I jest tak .. 8 palet przerzutow co drugi dzień.. Co drugi dzień pełen tir a nawet codziennie, i co ? Jestem przeszczesliwy.. Nie lubię sie bujac po sklepie i poprawiać po sobie tj. Jeden sprząta alejke a drugi za 10 min znowu z nudów sprząta to samo bo juz nie ma co .. A na takich sklepach tez juz byłem... Dla mnie pełne tiry to logistyka, jestem facetem więc po cichu rządze magazynem i jakoś mi to wychodzi .. Ja uzupełniam całki i jestem odpowiedzialny za to zeby zawsze na dostawę było miejsce .. Rzecz jasna robię tez cała resztę jak inni, kasa, pieczenia pieczywa, mixy itp itd. Ale uwielbiam to .. Nie raz bym chciał zostać 12h bo 8 jest mi mało , mam rodzine zeby nie było ale praca jest dla mnie bardzo ważna nie dla pieniędzy bo to dla mnie dodatek ale dla satysfakcji . Sorry za wielki chaos w tym tekście ale jakos nie mam czasu na skladnie :lol:
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-19, 11:46   

eR3- oj przydałbys sie nam na sklepie :) u nas o porzadek na magazynie i robienie miejsca na nastepna dostawe dba kilka osob w tym ja....tez lubie to co robie :) czas leci i godzinka zleca zanim sie obejrze i teraz nieraz wolałałbym zostac 12 h i skonczyc swoja prace bo wiem ze bedzie git...Niestety ludzie maja racje ze obowiazków i oracy nam przybywa a etatów tyle samo ....zeby kazdy mial takie podejscie do pracy jak my bylo o wiele latwiej,Niektórzy niestety przyjde przebebnic swoje 8 czy 6 h i spadaja do domu
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-19, 11:54   

Oj tak, niektórzy właśnie maja to gdzieś .. Boli to dopiero jak Ty zapier..... a ktoś sie buja byle swoje 8h zmeczyc a przy wypłacie każdy ma tak samo .. A u mnie akurat premie sa...
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
clarysa79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-23, 20:36   

w mojej jest tak samo jak ktoś chce iść na przerwe to ry...a na niego szanowna pani KS wydziera że .....towar do wyłożenia ,
jak masz okres i za często idziesz do kibla też się nie podoba bo..... towar do wyłożenia mają nas za nic ostatnio stwierdziłam z dziewczynami że z dyktafonem będziemy chodziły żeby mieć dowody mobbingu !!! jest coraz gorzej !! :szczena:
_________________
clarysa
  Ocena JMP: 1/10
     
druhna81 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Cze 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-27, 14:32   

U mnie też nie ma przerw,ważniejszy jest towar,a jak uda się lecieć na 2min to odrazu krzyk szybciej....Pracuję od dwóch lat i mogę na palcach policzyć moje przerwy.Parodia.
 
     
Torcida99

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-27, 15:25   

druhna81 napisał/a:
U mnie też nie ma przerw,ważniejszy jest towar,a jak uda się lecieć na 2min to odrazu krzyk szybciej....Pracuję od dwóch lat i mogę na palcach policzyć moje przerwy.Parodia.



Normalnie śmiechu warte :em29: :em29: :em29: :D :D Przerwa to rzecz święta pracuje na magazynie 5 lat i nie zdarzyło się NIGDY żebym nie był na przerwie 30 m !!!!!
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 16:15   

tak TORCIDA99 na magazynie to się odbijasz identyfikatorem jak idziesz na przerwę na sklepie tej opcji nie ma nie zjesz i nikt tego nie udowodni,u was sąd pracy miałby dowód,u nas JMP na skanowaniu czytnikiem wejścia na socjal na przerwę nie zależy
 
     
Torcida99

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-28, 20:22   

Robertty, Odpowiem Ci tak jeśli nie umiecie o swoje walczyć to co ja poradzę nie znacie takiego pojęcia w grupie siła ?? u Was na sklepie tez obowiązuje kodeks pracy i nie pisz że macie dużo pracy itd bo to jest kwestia postawienia sprawy jasno należy nam się 15 m i idę zjeść spokojnie , jeśli można na jednym sklepie to i można na drugim i następnym . :) :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo