Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w godzinach nadliczbowych
Autor Wiadomość
aga_1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Paź 2016
Posty: 22
Wysłany: 2017-10-19, 11:29   Praca w godzinach nadliczbowych

Nastąpiły jakies zmiany w OHR.Jeśli ktos ma dziecko w wieku do lat 4,moze zaznaczyc opcję ,że nie wyraża zgody na godziny nadliczbowe i jednocześnie nie zgadza się na pracę w godzinach nocnych.U mnie chłopaczek nie doczytał do końca,zaznaczył(a chodziło mu tylko o nadliczbowe) i teraz mamy problem,bo nie mozna go obsadzać w grafiku na pracę do godziny 23.Czy znacie jakieś rozwiązanie problemu?"
_________________
Aga
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 12:29   

Pewnie trzeba się będzie przemęczyć z tym do końca kwartału.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
kasiiiiunia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 14:06   Re: Praca w godzinach nadliczbowych

aga_1 napisał/a:
Nastąpiły jakies zmiany w OHR.Jeśli ktos ma dziecko w wieku do lat 4,moze zaznaczyc opcję ,że nie wyraża zgody na godziny nadliczbowe i jednocześnie nie zgadza się na pracę w godzinach nocnych.U mnie chłopaczek nie doczytał do końca,zaznaczył(a chodziło mu tylko o nadliczbowe) i teraz mamy problem,bo nie mozna go obsadzać w grafiku na pracę do godziny 23.Czy znacie jakieś rozwiązanie problemu?"


Ja zaznaczyłam że mam dziecko do lat 4 i nie wyrażam zgody na pracę w godzinach nocnych i jakoś nie mają problemu żeby ustawić mnie do 23 już 2 środy tak robiłam :(
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 15:50   

System jeżeli ktoś zaznaczył opcję że nie wyraża zgody sprawdza czy pracownik ma dziecko do lat 4 jak tak to blokuje w ohr prace w godz noccnych i te inne a jak nie ma to normalnie można wszystkie zmiany wstawiać.
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
aga_1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Paź 2016
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 16:21   

U nas chłopaczek zaznaczył i nie moze pracować do 23,to nie wiem jak to jest,że w jednej biedronie mozna a w innej nie.Ale moje pytanie brzmiało czy mozna to jakos odkręcić(pytanie do kierowników),bo on zgadza się na pracę w porze nocnej,tylko na nadgodziny się nie zgadza.
_________________
Aga
  Ocena JMP: 6/10
     
favola 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Paź 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 16:57   

Hej, zwyczajnie dokonaj jakiejkolwiek zmiany w jego planie pracy i wydrukuj wersję ostateczną, wtedy on będzie musiał zatwierdzić zmianę i ten komunikat znowu mu się wyświetli, wystarczy że wtedy zatwierdzi że się zgadza.
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-19, 19:19   

trzeba zwrocic się do cuw. Najlepeij poczte napisac, ewentualnie pracownik niech napisze odrecznie oswiadczenie ze sie zgadza a kadry to odblokuja. Wszystko da sie odkrecic
 
     
aga_1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Paź 2016
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 19:15   

Nie pomogła zmiana grafiku,bo ów komunikat nie wyskakuje już ponownie.Podejrzewam,że tak bedzie do końca kwartału lub tak jak ktoś napisał telefon do CUV pomoże.
_________________
Aga
  Ocena JMP: 6/10
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-21, 19:20   

Komunikat wyskakuje przy każdej pierwszej akceptacji grafiku w miesiącu, czyli trzeba czekać do listopada. Info było w raporcie informacyjnym.
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo