Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Płatności mobilne w Biedronce
Autor Wiadomość
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-05, 17:03   

mi odrzucił/nie autoryzował terminal sklepu. Od strony banku i telefonu wszystko OK.
Ja sobie ustawiłem limit na dobę łącznie wszystkich transakcji 500zł natomiast to co mi poodrzucało to było 2x100 zł więc 200zł piechotą nie chodzi - a na zwrot (uznanie reklamacji) czekałem 3 tygodnie w pierwszym przypadku i ciut ponad 3 tygodnie w drugim. No i oprócz tych 200 które zniknęły z konta jeszcze musiałem standardowo gotówką zapłacić...
Ale mówię - może to mój pech. Chwilowo używam peopay tylko do bankomatów - może za jakiś czas wrócę do płatności ale chyba ograniczę się do drobniejszych kwot.
Natomiast generalnie podoba mi się opcja używania telefonu do drobnych płatności - niedługo chyba przetestuję jak to wygląda od strony np. płatności za parkingi - w niektórych miastach za pomocą aplikacji pango można płacić. Niestety próba rejestracji na szybko przez tel w jednym mieście nie powiodła mi się - musiałem szukać punktów sprzedaży biletów a to mocno denerwujące jest jak się nie zna miejscowości a czas goni..
 
     
~set

Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-03-26, 10:59   

ta cała ikasa to porażka nie płaci tym wynalazkiem pewnie nawet 1% klientów. Dziś czytałem, że mają w końcu wprowadzić płatność kartami, w końcu z drzewa na ziemie zejdą.
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-26, 15:13   

set napisał/a:
ta cała ikasa to porażka nie płaci tym wynalazkiem pewnie nawet 1% klientów. Dziś czytałem, że mają w końcu wprowadzić płatność kartami, w końcu z drzewa na ziemie zejdą.


https://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Karty-platnicze-w-Biedronce-juz-od-wakacji,wid,16496960,wiadomosc.html

[ Dodano: 2014-05-27, 17:09 ]
Od 1 lipca nareszcie będzie można płacić kartą :em29:
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
~set

Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-06-05, 17:25   

Żeby tylko od 1 lipca było można wszędzie płacić bo gdzieś wyczytałem, że na początku tylko w kilku sklepach, a dopiero potem sukcesywnie w pozostałych.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-06, 10:52   

Dobra wiadomość :D :yeah:
  Ocena JMP: 8/10
     
artur91 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-07, 10:31   

Z tego co ja słyszałem, karty mają być akceptowane od 14 czerwca, na początek w jakimś tam procencie biedronek i z czasem wdrażane na pozostałych. Co jest akurat najodpowiedniejsze, bo wprowadzenie terminali, wyszkolenie pracowników oraz regulacja systemu na ponad 2400 sklepów w jednym czasie jest po prostu niemożliwa :)
  Ocena JMP: 8/10
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-09, 11:55   

https://www.hotmoney.pl/n...to-tylko-a34070
 
     
~set

Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-06-10, 14:00   

Niech najlepiej wprowadzą tylko płatność kartami własnej marki w kształcie biedronki, ci spece bierdronkowi to trochę upośledzeni są. Przecież płatności kartami dawno by im zwiększyły obroty i interchange by nie był jakimś wielkim obciążeniem. Inne sieci mają ceny na tym samym poziomie i jakoś z kartami nie ma problemu.
Jeden pomysł z płatnościami telefonem im tak super wyszedł, że próbują udoskonalić inny już sprawdzony...

[ Dodano: 2014-06-27, 15:14 ]
Dzisiaj wprowadzili czytniki w moim biedronkerze, działa szybko 2-3 sek i po sprawie co prawda ten offline mnie denerwuje bo potem nie ma tego w obciążeniach tylko pojawia się dopiero po 2-3 dniach po zaksięgowaniu, przynajmniej w Aliorze. Lidl teraz straci bo biedronkę mam dwa kroki od domu i już nie będę miał nerwicy, iż znów nie mam gotówki:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo