Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Płatności mobilne w Biedronce
Autor Wiadomość
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 00:42   

jako ze zmieniłem aparat na obsługujący aplikację peopay to sobie ją zainstalowałem, skonfigurowałem i zacząłem używać.
Powiem, że jest bardzo przyjazna a sama płatność trwa w mojej ocenie tyle samo albo i krócej niż przy płatności kartą.
Tą jeszcze przewagę ma że potwierdzanie e-pinem mogę ustawić praktycznie od zera.

Ja się przekonałem do tego rozwiązania (mimo początkowego dużego sceptycyzmu) i stosuję z powodzeniem od paru dni.
W sumie kasjerzy też chyba zadowoleni - nie ma problemu z drobnymi, resztą itd :)
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 10:15   

ondrasz napisał/a:
W sumie kasjerzy też chyba zadowoleni - nie ma problemu z drobnymi, resztą itd :)


Tak jakby jeszcze ta metoda była częściej używana to byłbym w 7 niebie niestety od momentu wprowadzenia miałem jakieś 3 takie tranzakcie, może się to przyjmie na większą skale może :)
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 09:26   

Cloud napisał/a:
ondrasz napisał/a:
W sumie kasjerzy też chyba zadowoleni - nie ma problemu z drobnymi, resztą itd :)


Tak jakby jeszcze ta metoda była częściej używana to byłbym w 7 niebie niestety od momentu wprowadzenia miałem jakieś 3 takie tranzakcie, może się to przyjmie na większą skale może :)


To i tak dobrze, ja miałam jedną i to jeszcze z odmową :P
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 09:40   

Ja żadnej nie miałam - u nas chyba nikt jeszcze nie miał ( z wyjątkiem szkolenia). :nie:
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 09:45   

Ja też miałam jedną i całkiem dobrze mi poszło :P
  Ocena JMP: 3/10
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 16:02   

no widzicie, a ja codziennie tak płacę przy zakupach :)
Aplikację włączam jak wyłożę sobie zakupy na taśmę więc potem to trwa chwilkę - tyle żeby przepisać kod .
W sumie to tak mi si spodobało że w rossmanie się rozczarowałem jak zobaczyłem że iko mają a peopay nie...

W sumie to żadna filozofia więc każdemu nie powinno sprawić kłopotu : przepisać kod z telefonu i poczekać na zatwierdzenie przez klienta. I w sumie tyle - wydrukować paragony i rozdać :)
 
     
robi93

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 16:18   

U nas na sklepie jest parę transakcji dziennie także nie jest tak źle, poza tym trzeba pamiętać o tym że jest to nowy rodzaj płatności i 38mln Polaków nie rzuci się od razu do zakładania kont w trzech wybranych banach i do ściągania aplikacji :P
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-05, 19:30   

Celowo wkleiłem w tym wątku, ze względu na film pod artykułem - obejrzyjcie :)

https://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Bedzie-wiecej-niz-3000-Biedronek,wid,16299598,wiadomosc.html
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-03, 16:23   

ja się wyleczyłem na razie z płatności mobilnych.
zdarzyła mi się sytuacja kiedy dwukrotnie mimo tego, że na moim telefonie potwierdziło i zamknęło transakcję to terminal w sklepie wyrzucał jakieś błędy i odrzucał płatność. Bank oczywiście pieniądze z konta mi ściągał. Ostatecznie musiałem zapłacić gotówką i zabawić się w reklamacje.
Niestety ale 3 tygodnie (albo nawet ciut więcej) to dla mnie za długo aby wyjaśnić sprawę przy ewidentnej winie sprzętu w sklepie.
Może się kiedyś przekonam ale na drobniejsze kwoty. Na razie tylko aplikacji zacząłem używać do wypłacania pieniędzy z bankomatu - bo zwyczajnie karty nie mam (wiecznie pin zapominałem :) ).

Jedynie co to na duży plus obsługa ale banku - panie przy każdej reklamacji dzwoniły z informacją na jakim etapie jest sprawa, że uznana, kiedy przelane pieniądze - widać bank się stara choć to nie jego wina była. Sklep... no cóż - takich przypadków w "procedurze" nie przewidziano.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-04, 11:34   

kostuch napisał/a:
Celowo wkleiłem w tym wątku, ze względu na film pod artykułem - obejrzyjcie :)

https://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Bedzie-wiecej-niz-3000-Biedronek,wid,16299598,wiadomosc.html



HAHAHA!
To niech może zrobią test z płatnością gotówką, jak nie mamy drobnych :D Zaręczam, że to będzie dłużej niż 2 minuty :D O ile koleżanka obok ma rozmienić i nie trzeba iść do biura coś wyprosić :D

Paranoja :D

U mnie coraz częściej płacą komórką. :D Ja się cieszę, bo nie muszę drobnych wydawać a i tak u nas jest z tym problem bardzo często :/

Może napiszemy jakiś list otwarty, żeby doładowanie przyjeżdżało przynajmniej co 5 dni? :D

Albo niech lepiej promują tą płatność mobilną! :/
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-05, 12:32   

Dla mnie płatnosć telefonem to strzał w 10 :)
Szybko i wygodnie.
Nie trzeba zabierać ze sobą potrfela.
  Ocena JMP: 5/10
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-05, 12:54   

szkoda tylko że to dla klientów trzech banków.
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-05, 14:02   

tadam napisał/a:
szkoda tylko że to dla klientów trzech banków.


Pewnie te 3 banki przedstawiły biedronce najlepszą ofertę ... tzn. najmniejsze prowizje.

Getin Bank ma nawet oferte, że przy płatnosci telefonem w Biedronce zwraca kilka % z zakupów, jednak nie więcej niż 50 zł na miesiąc.
  Ocena JMP: 5/10
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-05, 16:05   

też mi się podobało ale do tego trzeba niezawodnego sprzętu.
W moim przypadku dwukrotnie terminal biedronki odrzucił transakcję mimo tego, że bank ściągał mi pieniądze. 3 tygodnie oczekiwania na załatwienie reklamacji to trochę za dużo, szczególnie przy większych kwotach . W moim przypadku powiedzmy na 50 transakcji 2 fake to zły wynik - ale może miałem pecha.
Chwilowo ograniczyłem się tylko do korzystania z peopay przy korzystaniu z bankomatu i sprawdzania salda konta - zdarzyło mi się, że na peopay mieli aktualniejsze dane niż na pekao24... :)
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-05, 16:35   

ondrasz napisał/a:
też mi się podobało ale do tego trzeba niezawodnego sprzętu.
W moim przypadku dwukrotnie terminal biedronki odrzucił transakcję mimo tego, że bank ściągał mi pieniądze. 3 tygodnie oczekiwania na załatwienie reklamacji to trochę za dużo, szczególnie przy większych kwotach . W moim przypadku powiedzmy na 50 transakcji 2 fake to zły wynik - ale może miałem pecha.
Chwilowo ograniczyłem się tylko do korzystania z peopay przy korzystaniu z bankomatu i sprawdzania salda konta - zdarzyło mi się, że na peopay mieli aktualniejsze dane niż na pekao24... :)


WoW ;o
To mi się jeszcze nie zdarzyło ... tyle, ze mam limit - jedna tranzakcja telefonem max. 150 zł.
Na jaką kwote miałeś tranzakcje, że odrzuciło ?
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo