Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta płatnicza dlaczego nadal NIE ?
Autor Wiadomość
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-02, 19:42   

Niestety,trzeba również brać pod uwagę fakt,że chcąc wprowadzić płatność kartą firma poniosła by duże koszty.Nikt przecież nie wstawi zwykłych terminali w takich sklepach jak Biedronka,bo to bardzo spowalnia obsługę klienta..Potrzebne są terminale zintegrowane z kasą,takie jak w hiperach.A to już operacja,której koszty są podejrzewam kolosalne.Jednak myślę,że to będzie nieuniknione wcześniej czy później.
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-02, 21:13   

Tak mi przyszło do głowy przewrotnie - może lepiej że nie ma? Bo wprowadziliby jeszcze w porozumieniu z jakimś bankiem i musiałybyście drogie Panie jeszcze kredyty sprzedawać w kasie :P
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-02, 21:35   

Kowalski, ale suchar odświeżyłeś >:D Pan Tymiński już od dawna nie jest rzecznikiem JMP. Płatności kartą póki co nie będzie bo firma zarabia na bankomatach znajdujących się w sklepach. Mają lepszy układ z właścicielem owych bankomatów, którzy pod warunkiem nie wprowadzania terminali do kas - płacą dodatkową prowizję na konto Santosa :D ;)
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-02, 22:37   

Neo napisał/a:
Kowalski, ale suchar odświeżyłeś Pan Tymiński już od dawna nie jest rzecznikiem JMP.

Wiem :P ale argumentacja jest cały czas ta sama. Ostatnio czytałem całkiem świeży wywiad z Suchańskim i mówił to samo. Nie chciało mi się go jednak szukać :)
 
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 01:41   

lenka* napisał/a:
A ja myślę że i tak nas kochają :P


W moim przypadku - zgadza się. Ale czasem się wkurzam, że muszę przed wizytą w osiedlowej Biedronce jeszcze bańkomat zaliczyć...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 10:29   

Neo napisał/a:
Mają lepszy układ z właścicielem owych bankomatów, którzy pod warunkiem nie wprowadzania terminali do kas - płacą dodatkową prowizję na konto Santosa :D ;)

Tak to dokładnie wygląda.Niemniej jednak uważam,że na dłuższą metę JMP na tym straci.Biedronki przestają być dyskontami,a zaczynają być zwykłymi sklepami osiedlowymi.Ja osobiście mam pod nosem 4 duże sklepy i po sobie widzę,że wolę skoczyć do Lidla,bo nie muszę się martwić o gotówkę i drobne.Asortyment mają bardzo zbliżony do biedry.
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-04, 14:32   .

https://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Biedronka-nie-chce-kart-woli-platnosci-mobilne,wid,15221836,wiadomosc.html?ticaid=1fd2f
  Ocena JMP: 10/10
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-04, 20:46   

A propos artykułu:
Podoba mi się. Biedronka gra va banque. Mogliby potulnie zaakceptować złodziejskie, niespotykane nigdzie indziej prowizje banków a tymczasem jako jedyni walczą. Już nie wspominając, że owe złodziejstwo firmuje jak zawsze zadowolony polski rząd bo przecież Polacy to bogacze i powinni płacić najwięcej w Europie.

[ Dodano: 2013-01-04, 21:05 ]
ech, jak ja nie lubię gdy pan redaktor czy oani redaktorka byli na chorobowym podczas zajęć z logiki: "Taka oszczędność to tylko jedna strona medalu. W kasach Biedronki nieustannie brakuje drobnych, a klienci stoją przez to w dłuższych kolejkach."

Jest oczywistym, że obrót gotówkowy nieustannie generuje zarówno odpływ jak i dopływ monet, ergo w każdym momencie powinno ich być statystycznie tyle samo, co w sklepach umożliwiających płatności bezgotówkowe. Bo te drugie, co prawda, rzadziej pozbywają się gotówki ale też - rzadziej ją otrzymują!

Zresztą, na szczęście, praktyka zgadza się tu z teorią. Kupując na co dzień w Biedronce nie zauważyłem by były tam większę kolejki niż w pobliskim ętermarszu mimo, że w tym drugim jest mniej klientów. Owszem, często jestem proszony o drobne ale sytuacje gdy pracownik zamyka kasę by rozmienić pieniądze są nadzwyczaj rzadkie
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo