Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogo w biedronce
Autor Wiadomość
pracujka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 20:11   

Nie przepadam za Lidlem ale jeszcze bardziej nie lubię Biedry.Niskie ceny-w Biedrze?to kłamstwo że aż boli.Bogaty asortyment-śmieszne.Czystość i miły zapach też wiele pozostawiają do życzenia.W mojej dzielnicy Biedronka jest już tak obskurna i brzydka że aż strach.Stare,obdrapane lodówki,dziury w drzwiach i ścianach,przykry,zatęchły zapach i ta ciasnota że obrócić się nie idzie.Nie lubię Biedronki.To jest ostatni sklep do którego wchodzę i to tylko w ostateczności.Ps.a ci nachalni pijaczkowie zbierający pieniądze na winko pod sklepem.porażka.
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-03, 20:18   

Drogo w Biedronce...
Wszędzie jest drogo,Biedronka i tak ma niskie ceny.Idźcie do Kauflanda lub innych sklepów.kupcie podobne produkty a zobaczycie różnicę.Ceny wszędzie idą w górę nie tylko w Biedronce.
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 20:24   

Właśnie tu się nie zgodzę, od jakiegoś czasu jeżdzę do Kauflanda na zakupy bo mój podstawowy koszyk wychodzi taniej. A przy okazji i coś innego kupię :P
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 21:05   

pracujka nie wiem jaką masz tam biedronkę, ale teraz większość jest na tyle odnowiona, czysta, przejrzysta z poszerzonymi alejkami, że na prawdę wygląda ładnie... nie piszę tak bo jestem pracownikiem biedronki, ale moja taż kiedyś była straszna- ściany i podłoga koszmar, mała przestrzeń i to światło-porażka, a po generalnym remoncie to najładniejszy sklep w mieście :em29: na pewno wyremontowana będzie i ta, która Cię teraz tak odstrasza i zmienisz zdanie...

[ Dodano: 2013-01-03, 21:22 ]
w biedronce nie jest najtaniej... po prostu coś jest u nas tańsze, a coś innego bardziej opłaca się w sklepie obok... wolę iść po wędlinę i kupić na wagę kilka różnych niż za tą samą cenę jedno opakowanie u nas, tak samo ziemniaki- w markecie nie daleko są 3 razy tańsze, ale za to sery żółte nasze są ok., chemia nasza wg. mnie jest najlepsza... kremy, płyny, balsamy itp.
  Ocena JMP: 2/10
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 23:12   

markoz napisał/a:
a czasem próbowałeś produktów z lidla


tak, np. od czasu gdy u Was nie ma w koszach Pesto - kupuję go regularnie w lidlu. Jednak z zasady produktów gdzie za pomocą czarno-białej nalepki wyjaśnia się podludziom, co napisano kolorem dla nadludzi - nie kupuję choć rozumiem, że nadludzka musztarda smakuje o niebo lepiej niż jej podludzki odpowiednik z biedronki ;)

Chciałem też kupić jesienią w lidlu kombinezon motocyklowy ale usłużne dziewcze na kasie poinformowało, że w przypadku jeśli nie pasuje, procedury nie przewidują zwrotu czegokolwiek a jedynie - wymianę. Gdy zapytałem, co będzie jeśli nie ma na sklepie odpowiedniego rozmiaru odpowiedziała, że musiałaby TERAZ wezwać kierownika by ten wyraził zgodę na ewentualny zwrot gotówki. Widząc kolejkę ludzi za mną, zrezygnowałem z zakupu i jesień przejeździłem - wstyd się przyznać - w kalesonach pod spodniami
  Ocena JMP: 8/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 23:16   

Kalesony dobra rzecz :P
 
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-04, 00:47   wiadomo

Mała82 napisał/a:
Kalesony dobra rzecz :P


Wiadomo, że dobra; a tymczasem ten produkt pierwszej potrzeby musiałem swego czasu kupić w zupełnie innym markecie, chyba nawet - za przeproszeniem - francuskim.

Dopiero ostatnio coś mi mignęło w koszach, że i u Was zaopatrują mieszkańców miast i wsi w to jakże potrzebne okrycie spodnie.

Sezon motocyklowy już, co prawda, dawno minął ale może zima wróci i społeczeństwo
wykupi cały zapas w celu zdrowotnych przechadzek krajoznawczych
  Ocena JMP: 8/10
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-04, 09:33   

Zależy co się kupuje.Ja nie lubię robić zakupów w innych sklepach niż Biedronka.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-04, 23:33   

Ja wręcz odwrotnie w Biedronie kupuje dosłownie kilka produktów i to bardzo rzadko
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-05, 00:01   

kluq napisał/a:
Ja wręcz odwrotnie w Biedronie kupuje dosłownie kilka produktów i to bardzo rzadko


kwestia pracodawcy, jak sądzę.

Ja np. za Chiny nie poszedłbym na jakieś dodatkowe studia na uniwersytecie, z którym współpracuję.

Znam ich od podszewki i wiem, że koledzy-wykładowcy jedynie pozorują pracę, przemiłe sekretarki jedynie udają, że są zajęte a panowie portierzy na nocnej zmianie piją takie ilości, że -mimo sporej praktyki - pewno odpadłbym w przedbiegach. (Kiedyś to sprawdzę w praktyce)

Ale, że nie znam ludzi z "mojej" Biedronki i nie muszę tam pracować, to ją lubię i tu relatywnie najczęściej kupuję. A na dodatek ci pracownicy na sklepie - prawie zawsze w dobrych humorach. Prawie jak ci moi portierzy pod wieczór...
  Ocena JMP: 8/10
     
batix

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 09:37   

biedronka -kalafior 4.99 za kg(waga ponad 2 kg wyszło by jakieś 10zł !!!! za sztukę ) delikatesy centrum 2.49 zł za sztukę (waga kalafiora ponad 2 kg)
biedronka-ananas 4.99 kg (11.47 szt) na placu koło domu 8 zł sztuka
o mięsie nie będę nawet pisał bo w biedronce ceny z kosmosu
no to mega tanio w tej biedronce
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 14:25   

Są rzeczy tańsze i droższe jak wszędzie. Ale owoce i warzywa mamy ładne i świeże. Ananasa czy arbuza mozna kupic połowe. :)
  Ocena JMP: 6/10
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 14:55   

i co z tego ze kupie połowe za polowe zaplace tyle ze gdzie indziej kupie całego hahaha
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 15:06   

kiki2, jest wolny rynek, nikt nie zmusza do kupowania w biedronce, lidlu czy bazarach. kazdy patrzy tam gdzie jest promocja. moli dobrze powiedział, są produty tańsze i droższe
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-05-23, 16:09   

Wysokie rachunki to efekt końcówek typu 69, 99, 89 itd. Widząc 2,89 myślisz 2 i z taką myślą wrzucasz produkt do koszyka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo