Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogo w biedronce
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-17, 21:51   

rękawiczki które mamy od dzisiaj w ofercie w jysku kosztuja 25zł
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-18, 22:53   

Expres do kawy biedronka 150zł, media markt 1500zł = 1350 dla biedronki, aha i spieniacz osobno:)

[ Dodano: 2012-12-18, 23:09 ]
markoz napisał/a:
kluq napisał/a:
zuk997 napisał/a:
jakość większości produktów Biedronkowych jest lepsza niż np. produktów produkowanych dla Lidla

To chyba jakiś żart większość produktów w biedronie nie umywa się do Lidla od owoców przez słodycze i nabiał na mięsie skończywszy :) Aby wydać 300 zł z bonów jakie dostajemy muszę się strasznie namęczyć aby kupić coś sensownego i są to zakupy raczej na siłę.
zgadzam się z tobą w 100% w Biedrona do Lidla się nie umywa, nabiał mięso. częste promocje-20%. jeżeli towar dochodzi do daty -30% ciekawe kiedy u nas ci na górze dojdą do wniosku że zamiast dawać w straty można to delikatnie przecenić


Nie będzie żadnych przecen towarów dochodzących do terminów, w ogóle to jestem przeciw!
wyobraź sobie, że mieszkam w małej miejscowości, gdzie mam stałych klientów i wszyscy czekali by na koniec terminu. Obserwują, że za 4 dni kupią ćwiartkę z kurczaka bo będzie przeceniona, jednak w ostatnim dniu traci na jakości i DUPA. Gwarantuje że wszyscy chodzili by po jakieś końcówki, a nie po towar w stu procentowej jakości, np świeże na które teraz tak nas cisną.
  Ocena JMP: 8/10
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-19, 11:26   

Zgadzam się z Victorr . Zdecydowanie klienci by sie wycwanili... problem terminów jest odgórny i zawsze bedzie... a wystarczyło by zostawiac na sali sprzedaży tylko miesa z najkrótszym terminem i wtedy byłby mniejszy problem ale niestety ... jak góra karze tak dół skacze.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
SW_BIEDRONKA


Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-20, 07:35   "codziennie niskie ceny"

https://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/56,126477,13067990,W_ktorym_sklepie_zrobisz_najtansze_swiateczne_zakupy_.html
_________________
"STOWARZYSZENIE STOP WYZYSKOWI - BIEDRONKA"
!!! NIE DAJMY SIĘ BIEDRONCE !!!
  Konto: OFICJALNE - STOWARZYSZENIE STOP WYZYSKOWI BIEDRONKA
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-20, 09:49   

Ja nie zapomnę jak z kierowniczką wieszałyśmy ceny wieczorem ,kiedy piwo nie pamiętam jakie kosztowało 3zł i po przecenie czyli promocja 2.99zł mało nie padłyśmy ze śmiechu :boks: 8)
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-20, 10:34   

Mi sie przypomniało jak zmieniałam cenówkę karczku na grila jak skończyła sie promocja karczek staniał o 1zł :D
  Ocena JMP: 7/10
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-20, 16:15   

Trzeba znależć kasę na budowę nowych DC i kolejnych 1000 Biedronek :bu:
 
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-24, 00:10   

victorr napisał/a:
Expres do kawy biedronka 150zł, media markt 1500zł = 1350 dla biedronki, aha i spieniacz osobno:)

[ Dodano: 2012-12-18, 23:09 ]
markoz napisał/a:
kluq napisał/a:
zuk997 napisał/a:
jakość większości produktów Biedronkowych jest lepsza niż np. produktów produkowanych dla Lidla

To chyba jakiś żart większość produktów w biedronie nie umywa się do Lidla od owoców przez słodycze i nabiał na mięsie skończywszy :) Aby wydać 300 zł z bonów jakie dostajemy muszę się strasznie namęczyć aby kupić coś sensownego i są to zakupy raczej na siłę.
zgadzam się z tobą w 100% w Biedrona do Lidla się nie umywa, nabiał mięso. częste promocje-20%. jeżeli towar dochodzi do daty -30% ciekawe kiedy u nas ci na górze dojdą do wniosku że zamiast dawać w straty można to delikatnie przecenić


Nie będzie żadnych przecen towarów dochodzących do terminów, w ogóle to jestem przeciw!
wyobraź sobie, że mieszkam w małej miejscowości, gdzie mam stałych klientów i wszyscy czekali by na koniec terminu. Obserwują, że za 4 dni kupią ćwiartkę z kurczaka bo będzie przeceniona, jednak w ostatnim dniu traci na jakości i DUPA. Gwarantuje że wszyscy chodzili by po jakieś końcówki, a nie po towar w stu procentowej jakości, np świeże na które teraz tak nas cisną.
Ekspres ekspresowi nie równy!!!! nie na jakieś badziewne kapsułki że jeden produkt kawo-podobny kosztuje 79gr. moim faworytem jest DE LONGHI ESAM 6700 Prima Donna. co do przecen kto pierwszy ten lepszy ja wiem że żyjemy w Polsce gdzie pełno cwaniaczków pamientających PRL i kombinatorów. W wakacje będąc w UK widząc jak tam przeceniają to POLSKA jest 200 lat za murzynami że w Tesco rano kurczak z rożna Kosztuje Ł5 wieczorem Ł1. i nie ma tam czekania do wieczora jak było by w Naszym Ciemnogrodzie!!!!!!!!!!!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-24, 00:29   

Cytat:
markoz napisał/a:
Ekspres ekspresowi nie równy!!!! nie na jakieś badziewne kapsułki że jeden produkt kawo-podobny kosztuje 79gr. moim faworytem jest DE LONGHI ESAM 6700 Prima Donna. co do przecen kto pierwszy ten lepszy ja wiem że żyjemy w Polsce gdzie pełno cwaniaczków pamientających PRL i kombinatorów. W wakacje będąc w UK widząc jak tam przeceniają to POLSKA jest 200 lat za murzynami że w Tesco rano kurczak z rożna Kosztuje Ł5 wieczorem Ł1. i nie ma tam czekania do wieczora jak było by w Naszym Ciemnogrodzie!!!!!!!!!!!!!


co tu robisz,że tak zapytam nieśmiało, skoro świat taki światły?
 
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-24, 07:41   

makota napisał/a:
Cytat:
markoz napisał/a:
Ekspres ekspresowi nie równy!!!! nie na jakieś badziewne kapsułki że jeden produkt kawo-podobny kosztuje 79gr. moim faworytem jest DE LONGHI ESAM 6700 Prima Donna. co do przecen kto pierwszy ten lepszy ja wiem że żyjemy w Polsce gdzie pełno cwaniaczków pamientających PRL i kombinatorów. W wakacje będąc w UK widząc jak tam przeceniają to POLSKA jest 200 lat za murzynami że w Tesco rano kurczak z rożna Kosztuje Ł5 wieczorem Ł1. i nie ma tam czekania do wieczora jak było by w Naszym Ciemnogrodzie!!!!!!!!!!!!!


co tu robisz,że tak zapytam nieśmiało, skoro świat taki światły?
tylko daje przykład nie chce się kłócić bo nie chodzi o to na Forum!!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#sweetboy1989

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 96
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-24, 21:55   

Dzisiaj na święta super prezent cenowy od Carrefoura
_ Karkówka bez kości - 4,99zł/kg
- Filet z kurczaka - 6,99zł/kg
- Szynka i łopatka b/k - 7,99zł/kg
-Schab b/k - 8,49zł/kg
Czy Biedronka tez sprawiła taki prezent świąteczny swoim klientom?
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 10:58   

Biedronka to nie hipermarket i nie macie co liczyć na podobne promocje :P
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-25, 13:21   

Jak nie ma w zeszłym roku indyk po 4.99 i kurczak też
 
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 01:08   

grosik w tę czy we wtę czyni różnicę ale mnie do biedronki przekonują etykiety (i adresy producentów). Łażę po tym lidlu i widzę, że nawet tak podstawowych rzeczy jak serek homogenizowany czy musztarda (nie polecam razem) nie potrafią w polskiej firmie zamówić tylko wszystko by dać zarobić szwabskiemu producentowi i natychmiast chwalę przedsiębiorcę z jakiejś tam portugalii, co praktycznie wszystko zamawia w Polsce, no chyba, że u nas się tego nie produkuje
  Ocena JMP: 8/10
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 18:42   

.|. napisał/a:
grosik w tę czy we wtę czyni różnicę ale mnie do biedronki przekonują etykiety (i adresy producentów). Łażę po tym lidlu i widzę, że nawet tak podstawowych rzeczy jak serek homogenizowany czy musztarda (nie polecam razem) nie potrafią w polskiej firmie zamówić tylko wszystko by dać zarobić szwabskiemu producentowi i natychmiast chwalę przedsiębiorcę z jakiejś tam portugalii, co praktycznie wszystko zamawia w Polsce, no chyba, że u nas się tego nie produkuje
a czasem próbowałeś produktów z lidla
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo