Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2013-02-08, 16:27
Bony, paczki oraz premie na Święta 2012
Autor Wiadomość
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 13:34   

Wątek jest o bonach więc trzymajcie się tematu >:D

//---
wątek jest o bonach, paczkach i premii :bu:
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 19:47   

Premia motywacyjna dla kasjerów… bardzo dobry pomysł… okres grudniowy ciężki dla sklepu. Jeśli kasjerzy będą mieli świadomość.. że absencja będzie ich kosztowała ok.120..raczej niechętnie skorzystają z wolnego. ;) a kierownicy z pełną obsadą, będą mogli doskonalej zarządzać. Czy to źle że ja dostają? Mnie cieszy, ze za swoją ciężką pracę, wyjątkowo nerwowych klientów, cięższą pracę, zostaną wynagrodzeni.
Wiem, kierownicy też powinni dostać.. tak.. ale skoro ich ominięto… ;(… nie ma co wylewać zali i złości na kasjerów.
Owszem, brak informacji na ten temat spowodowało nerwową atmosferę.. ale czy kierownicy.. ich wynagrodzenie jest do wiadomości kasjerów? Może taka informacja o premii nadejdzie, nie róbmy niepotrzebnie zamieszania… spokojnie… ;)
W końcu kasjerzy z ¾ etatu zaczną również dostrzegać dysproporcje.. w otrzymanej premii… w grudniu (przynajmniej na moim sklepie) ¾ etatowy pracują jak Ci na całym etacie. KS, ustawia tak grafik, żeby oszczędzić jak najwięcej godzin w grudniu. Więc różnica w premii z uwagi na etat? A może powinna być wypłacana proporcjonalnie do ilości godzin wypracowanych w grudniu..;)
Wszystkim życzę, cierpliwości do mniej wyrozumiałych a bardziej nerwowych klientów…lekkich składanek… niskich PL.. wysokich obrotów… wiadomo w miłej atmosferze pracuje się o wiele milej…
 
     
#niuniabiala

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 63
Skąd: kraina szczęśłiwości
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 21:01   

i pod tym podpisuję sie obyma ręcyma i nogami
miła atmosfera=lżejsza praca a może przyjemniejsza...no jakos tak jest ;-)
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-01, 21:39   

Nie pracuję w Biedronce, ale bardzo mnie ciekawi czym kierowali się ci z "góry" podejmując tak nieroztropną decyzję o premiach. Grudzień jest jednym z najcięższych miesiąców pracy zarówno dla kasjerów, jak i kierowników. Szukają oszczędności nie w tym miejscu gdzie trzeba. Ciekawe na co przeznaczą premie dla kierownictwa Biedronek - może zbierają na 250 mln zł zaległego wynagrodzenia? >:D
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 22:26   

Kasjerzy wiecej zapi******ja niz taki kierownik chodzacy z skanerem i kluczykiem.
Lepiej patrzec jak przez kierownikow kasjerzy nie maja premi bo ci dostawy zamowic nie potrafia.

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2012-12-01, 23:38 ]
Może tak bez wulgaryzmów !!
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-12-01, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 22:30   

skazany24 napisał/a:
Kasjerzy wiecej zap******ja niz taki kierownik chodzacy z skanerem i kluczykiem.
Lepiej patrzec jak przez kierownikow kasjerzy nie maja premi bo ci dostawy zamowic nie potrafia.

Jeśli chcesz, zebysmy kasjerow nie wrzucali do jednego worka, gdzie same lewusy i lenie, to i kierownikow nie traktuj w ten sposob, bo nie na jednym sklepie kierownik zachrzania 2 razy tyle, co byle jaki kasjer, a do tego dostaje mniejsza wyplate niz inny na lepszym sklepie. Ja w ogole nie wiem co Ty robisz jeszcze w tej firmie, Tobie wiecznie cos nie pasuje, jest zle i niedobrze. Wspolczuje Twoim wspolpracownikom.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-12-01, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 23:40   

Larrikol, nie zapominaj się, nie każdy kasjer to lewus ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 23:47   

DarkSide, nie wyciagaj słów z kontekstu :P Nigdzie tak nie napisałam :)
 
     
1corka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 00:07   

Hej mam pytanko : Dostałam wypowiedzenie które kończy się 15 grudnia czy należą mi się bony i paczki??? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie???
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 00:10   

Co się stało? :(
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 00:11   

Jeszcze moderatorzy niech skaczą sobie do gardeł,hehehe.Przedświąteczny okres ciężki jest dla wszystkich i dla gorszych i lepszych kasjerów jak również dla gorszych i lepszych kierowników jak i ich zastępców..więc luuuzik!!!!

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2012-12-02, 00:13 ]
się nie bój :P
 
     
1corka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 00:11   

Nie podali przyczyny:(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-02, 00:11   

1corka napisał/a:
Hej mam pytanko : Dostałam wypowiedzenie które kończy się 15 grudnia czy należą mi się bony i paczki??? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie???

tak
 
     
1corka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 00:15   

na pewno bo słyszałam że nie ?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 00:16   

1corka, Nie przejmuj się, pracowników po biedronce łapią jak świeże bułeczki ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo