Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2013-02-08, 16:27
Bony, paczki oraz premie na Święta 2012
Autor Wiadomość
Aldona24 

Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-29, 21:15   

wie ktos co w paczkach bedzie? :P
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-29, 21:17   

ciekawi mnie czy dadzą premie kasjerowi który na sklepie padnie i karetka zabierze go do szpitala,
chodził do pracy?-chodził!!
nie brał UŻ?-nie brał!!!
a że padł z wycięczenia to nie kasjera wina-tak?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-29, 21:25   

Aldona24, a może byś tak przeczytała cały temat ...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-29, 23:40   

mucha napisał/a:
ciekawi mnie czy dadzą premie kasjerowi który na sklepie padnie i karetka zabierze go do szpitala,
chodził do pracy?-chodził!!
nie brał UŻ?-nie brał!!!
a że padł z wycięczenia to nie kasjera wina-tak?


wina będzie prowadzącego pracę , za brak umiejętności organizacji pracy co skutkowało takim zdarzeniem :]
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 10:35   

Najwidoczniej, skoro firma w taki sposób stawia sprawę, KS i ZKS przed świętami powinni nie tylko poprosić o "urlopy" ale pozamykać się w biurach i ze spokojem pozałatwiać "biurowe sprawy", których jak ktoś chce znajdzie naprawdę dużo.
Niby ta dodatkowa premia to niewielkie pieniądze jednak bądź co bądź w styczniu (biorąc pod uwagę wyjątkowo wysoką możliwość strat co za tym idzie brak premi, potrącenie podatku od całorocznych paczek i świąteczno-sylwestrowe wypłukanie z kasy) przydała by się każdemu nie tylko kasjerom.

Z resztą jaka to motywacja dla KS i ZKS - chyba odwrotna.
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 11:41   

Ciekawe, co będziecie mówić, jak się okaże, że dostaniecie więcej niż kasjerzy?
Również jestem za tym, że premia powinna się należeć wszystkim pracownikom na sklepie.
Nie mniej z przykrością się czyta, co tak naprawdę niektórzy kierownicy piszą o kasjerach. Po prostu żal!
W każdej grupie zawodowej są osoby, które się przykładają do pracy i takie, które olewają obowiązki. Nie znaczy to oczywiście, że trzeba każdego wrzucać do jednego wora.
Był czas u mnie na sklepie, że zastępcy byli przyrośnięci do biura, a KS zapieprzał na sklepie. Teraz to się zmieniło. Dużo nam pomagają, ale to nie znaczy, ze kasjerzy u mnie nie robią mniej. Każdy kasjer jest uczulony na terminy, nie trzeba nam mówić, co mamy robić, przekładamy layout, pakujemy zwroty, zgłaszamy braki cenowe, zliczamy palety na koniec dnia, robimy odpisy, ściągamy się z kasy, robimy zwroty, wycofujemy towary na kasie itd, itp. Połowa wymienionych rzeczy należy do kierownika.
Wielu rzeczy NIE MOŻEMY robić, ale robimy. My pomagamy naszym kierownikom, nasi kierownicy pomagają nam. My dostajemy ledwie połowę premii, którą dostają kierownicy i teraz proszę niech ktoś powie coś o sprawiedliwości.
I jeszcze jedna kwestia o odpowiedzialności. U mnie kasjerzy dostają po premii, nagany i upomnienia za np różnice na kasie, albo wymyślne wózki kontrolne, a kierownicy za ich wyczyny ledwie pogadankę z KR. To jaka to odpowiedzialność?
Wiem, że są kasjerzy, którzy nie wiedzą, co to layout czy nie zwracają uwagi na to, co się dzieje na sklepie. Należy się zastanowić, czy nikt mu tego nie wytłumaczył, na czym polega ta praca? Może po prostu się nie nadaje? zwolnić i po kłopocie! :bu:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 11:49   

nn79 napisał/a:
ściągamy się z kasy, robimy zwroty, wycofujemy towary na kasie itd, itp

słucham?? to jakis cyrk jest, a pozniej znowu bedzie wielkie lamentowanie jak to firma nie szanuje pracownika i za byle g#^no zwalnia...
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 12:03   

Larrikol napisał/a:
nn79 napisał/a:
ściągamy się z kasy, robimy zwroty, wycofujemy towary na kasie itd, itp

słucham?? to jakis cyrk jest, a pozniej znowu bedzie wielkie lamentowanie jak to firma nie szanuje pracownika i za byle g#^no zwalnia...


Oczywiście nie nagminnie, ale czasem się zdarza, "żeby szybciej".
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 12:05   

Dokładnie kasjer-kierownik
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 12:06   

Skąd ja to znam?
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-30, 12:10   

To może niech napisze jeszcze numer sklepu,nawet gdy by tak było to bym się nie chwaliła tym na forum.
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 11:40   

Moim skromnym zdaniem powiem tak że my kasjerzy dostaniemy 80 zł w styczniu ale Wy kierownictwo nie bójcie tez cos dostaniecie ... Tylko poprostu góra tego nie informowała bo by nam przykro było ze dostajemy takie grosze . a po drugie ogarnijcie sie? dostajecie co miesiac 1000zł wiecej kierownik 1,500 wiec prosze o nie mieszanie nas z błotem.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 11:53   

Skad te kwoty masz, nie wszystkie sklepy maja premie i roznica w wyplacie miedzy zks a kasjerem wychodzi czasem 100. Wiec nie wrzocaj wszystkich do jednego worka
 
     
awa

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 12:55   

siwek napisał/a:
Skad te kwoty masz, nie wszystkie sklepy maja premie i roznica w wyplacie miedzy zks a kasjerem wychodzi czasem 100. Wiec nie wrzocaj wszystkich do jednego worka

Dokładnie tak jest,wcześniej pracowałam na dużym sklepie to fakt,miałam 1000zł więcej niż kasjer a teraz jestem na małym,takim co nie ma premii i zarabiam mniej niż kasjer na dużym :bu:
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-01, 13:31   

ja nie mówię że tak jest zawsze... ale wielce niektórzy wyżsi są zbulwersowani że dostaniemy raz w ropku 80 zł wiecej premii;/ proszę Was... ale tak to juz jest. kto ma dużo chciałby jescze wiecej;/
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo