Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ochrona - jak się pozbyć nieodpowiedniego ochroniarza
Autor Wiadomość
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-19, 22:17   

Mała82 napisał/a:
Mario a gdzie się podział ten zapis z kradzieży? Wyparował?


Dziwne prawda ? Lece na gore wypisac papiery, przygotowac nagranie i juz w oczy rzuca mi sie czarny pasek....szukam i faktycznie... Nie ma, dokladnie tych 10 minut jakie potrzebowal na kradziez, nie rozumiem....to dla Mnie albo zlosliwosc rzeczy martwych albo sam juz nie wiem bo za duzo pecha w jednym momencie miec nie mozna :bu:
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-19, 22:19   

Może ktoś majstrował przy nagraniach?
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-19, 22:24   

Nie, nie az takich cudow to nie ma... w kazdym razie jak wracalem do domu to zastanawialem sie na co mam byc przygotowany... Heh...wygladamy jak klauny, placa nam jak placa, a czasami wydaje mi sie ze nie pracuje w ochronie w biedrze a jestem czlonkiem elitarnej jednostki specjalnej po tym co musze robic i jak sie zachowywac, oraz jak bardzo na siebie uwazac... a slyszalem nawet ze na ostatnia interwencje w bd podejrzani uzyli broni, oddali strzal ostrzegawczy i mowiac do GI "podejdz k*** jak jestes taka cwana teraz" :nie: wierze...
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-19, 22:31   

O matko :szczena:
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-20, 15:10   

monitoring w biedronce jest faktycznie do dupy! też miałem kilka spraw w którym dana kamera na daną chwilkę nie rejestrowała obrazu :/
czy ochrona jest niezbędna ?
nie wsadzajmy wszystkich ochroniarzy do jednego worka ! mój mimo swego wieku jest zajebisty a do tego ma wyniki !
jeśli my Kierownicy traktujemy ochronę z którą pracujemy poważnie i pomagamy im w wykonywaniu ich pracy to wyniki przyjdą same... jeśli traktuje się ich jako gorszy gatunek to sory ale na czym ma im zależeć ?
  Ocena JMP: 10/10
     
@len-bar

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-20, 15:45   

A czy ktoś powiedział, że traktuje ochronę jako gorszy gatunek?
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-20, 15:53   

na większości sklepach tak właśnie jest a mój ochroniarz który przyszedł z innego sklepu właśnie tak był traktowany !
  Ocena JMP: 10/10
     
nati123422

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-20, 15:59   

No tez wlasnie zalezy jaki dany ochroniarz ma charakter,jeden potrafi sie zorganizowac i zlapac zlodzieja a drugi poprostu woli z dziewczynkami pierdu pierdu. Ale jakis srodek zapobiegawczy powinien miec bo nie zawsze ma sie z ladgodnym zlodziejaszkiem do czynienia nie raz sa to "bandyci"gdzie ochraniarz mimo funkcji ktora sprawuje czuje sie bęzradny.
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 17:21   

biedronkaaa napisał/a:
nie wsadzajmy wszystkich ochroniarzy do jednego worka ! mój mimo swego wieku jest zajebisty a do tego ma wyniki !
jeśli my Kierownicy traktujemy ochronę z którą pracujemy poważnie i pomagamy im w wykonywaniu ich pracy to wyniki przyjdą same... jeśli traktuje się ich jako gorszy gatunek to sory ale na czym ma im zależeć ?



I tu się z Tobą zgodze traktuj innych jak sam chciałbyś być traktowanym -.-
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 17:26   

Nie wiem jak u Was, a le u mnie niektorych ochroniarzy zatrudniaja chyba na zachete dla zlodziei :) W swojej krotkiej 'karierze' w biedronce widzialam moze ze 2-3 naprawde dobrych ochroniarzy, w tym jedna babka, ktora powala innych, ale ona akurat byla z licencja, gumy kulki u niej by nie wyniesli, jakbysmy mieli w sprzedazy :)
A reszta to jest takiego pokroju, ze na sam ich widok nerw mnie szarpie :) Bo wypada bardziej bac sie o niego niz o siebie :)
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 17:32   

Larrikol też widziałam wielu beznadziejnych ochroniarzy ale czego wymagać jak biorą ich prosto z ulicy i płacą groszę za tyle godzin ale są i tacy którzy szanuja swoją pracę i pracę całego sklepu :em29: :em29: :em29:
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-20, 20:09   

I wlasnie dlatego mysle, ze zarowno wrzucanie wszystkich do jednego worka przez pracownikow biedronki jak i sama firme ochroniarska jest nie sprawiedliwe...bo na danym obiekcie zazwyczaj jest jedna osoba...poza Tym i tak protokoly sa sygnowane z nazwiska, wiec powinno byc tak ze dobrych sie nagradza a zlych karze....

Marzenia... .^.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 08:46   

Mario7 napisał/a:
powinno byc tak ze dobrych sie nagradza a zlych karze....



U nas tak jest rejonowa sama pisze o premie jak widzi efekty zatrzymań po każdym złapanym złodzieju zk lub ks (zależy kto jest na zmianie) musi się podpisać ochronirzowi pod zatrzymaniem i Kr widzi efekty czarno na białym :D :D :D
 
     
nems

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 08:33   

WitamTeż pracuje w Biedronkach na ochronie. Co do zapisów dzieją się tu cyrki. Miałem zapisanych kilka incydentów kradzieży po godzinach i przed naszymi zmianami. Ostatnio paragoniarz z jmd zgrywał monitoring i wszystko skasowal. Zatrzymałem ostatnio złodzieja ktorego nagralismy jak kradl spozywke w lipcu. Zabralem go do biura ,patrze nie ma danych. Musialem go wypuscic.Zenada. Ci ludzie z JMD odpowiedzialni za to to całkowita amatorszczyzna. Sam zakładam monitoringi w firmach i takiego złomu jak na Biedronkach nie widziałem od lat. Również podejscie kierownictwa sklepów do nas ,złodziei, udostepnianie biura na czas w naglych wypadkach to kpina...
 
     
Martyna*) 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 09:59   

Mario7 napisał/a:
He he juz robilem na tylu ze moge i zwiedzic kolejna... :)

Ochrona zbedna ? Heh no robimy sobie wrogow, owszem... Ja wczoraj gonilem goscia pol miasta i wyciagnalem go z autobusu a potem musialem go targac do sklepu a ludzie patrzyli sie jak na brudasa...jeszcze w tym wiejskim mundurze :/ I za co ? Ani premi ani dziekuje ani caluj sie w d***, a jeszcze mogli by Mnie zwolnic za opuszczenie miejsca pracy :D
Co za kraj, co za firma...


Ale rozmowa jest ogólnie o pracownikach ochrony w skl.Biedronka a nie bezpośrednio o Panu. Nikt Panu nie kazał gonić złodzieja przez pół miasta i td. Musi Pan wiedzieć co wolno robić a czego nie wolno podczas wykonywania pracy. Do kogo ma Pan pretensje za brak premii, za brak podziękowania??? To jest praca!!! Nikt za to nie dziękuje!!! Podpisywał Pan umowę, więc musi Pan znać swoje obowiązki również co robić by dostać premie. Wystarczy się dostosować do wymagań.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo