Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukryte Kamery??
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-17, 14:52   

Neo napisał/a:
Nie musisz mnie uświadamiać
jakże bym śmiała :P
Nawet wciagnięcie tego w wewnetrzne rozgrywki, jest jednoznaczne z przyznaniem się do stosowania takich praktyk. Może i piszecie prawdę, więc tym bardziej nie rozumiem, że świadomi tego ludzie na to pozwalają...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-17, 15:47   

a pewnie przecież to wiedza stara jak świat że telefon służbowy może wykonywać połączenie przychodzące bez naszej wiedzy, i można nas podsłuchiwać...nawet w necie można kupić takie urządzonko.... więc nie bez powodu niektórzy nie poruszają pewnych tematów przez telefon służbowy...a poczta służbowa i tel mogą być zgodnie z prawem monitorowane.cóż głupi paranoidalna firma

[ Dodano: 2012-11-17, 18:48 ]
tak samo kamery na sklepie.........są w trybie on line
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-17, 21:21   

Larrikol napisał/a:
Neo napisał/a:
Nie musisz mnie uświadamiać
jakże bym śmiała :P
Nawet wciagnięcie tego w wewnetrzne rozgrywki, jest jednoznaczne z przyznaniem się do stosowania takich praktyk. Może i piszecie prawdę, więc tym bardziej nie rozumiem, że świadomi tego ludzie na to pozwalają...

Samemu kijem biegu Wisły nie zmienię. Większość ma takie myślenie więc dajemy na to przyzwolenie :#)
 
     
Przegub

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-17, 23:52   

telefon służbowy może wykonywać połączenie przychodzące bez naszej wiedzy, i można nas podsłuchiwać...nawet w necie można kupić takie urządzonko


Telefon służbowy takiej mocy nie ma, a kupienia w necie takiego urządzenia gratuluje. Kartofel w pudełku dostaniesz.

Instalowałem, uruchamiałem i serwisowałem te systemy, wiem czego chce ta firma i nie są to wasze ładne tyłki miłe Panie.

Kamery nie są instalowane w czujnikach, jest to fizycznie niemożliwe.

PS
Tyłki macie na prawdę fajne, zazdroszcze Bier 'donce.
 
     
~kasia1980

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 08:31   

nie wiem dokładnie gdzie te kamery były założone ale na pewno na tym magazynie gdzie wcześniej nie było kamer, i efekt jest ze 7 osób zostało zwolnione. ;( ;( ;( ;( ;( .
 
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 11:17   

Mario7 napisał/a:
Tak wiem, podrecznik i regulamin rzecz swieta... Ale wiecie ze Ja mam to samo w swoim podreczniku ? Klient nasz pan bla bla bla ? Nie nawidze jak wchodza i wydaje sie im ze wszystko im wolno... jak ze Mnie robia eksperta od wszystkiego, informacje i nawigacje to zawsze pytam czy nie zaniesc im jeszcze zakupow do domu >:D


Mario7 czytając twoje posty to tak myślę, że powinni ogrodzić Sklep drutem kolczastym i wystawić wieżyczki z wartownikami.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-18, 13:14   

myślę że podsłuchiwanie telefonu komórkowego czy zainstalowanie programu do połączenia konferencyjnego bez Twojej wiedzy ( Ty dzwonisz,dzwonia do CIebie,słucha teżtrzeci bez waszej wiedzy to żadna nowość)
https://allegro.pl/podsluch-telefonu-htc-desire-z-spyphone-mail-i2693735134.html

to dla przykładu........ co do braku możliwości nagrywania rozmów,lub zdalnego podsłuchu to powiedz dlaczego większość "biznesmenów" podczas rozmowy wyjmuje baterię z telefonu ... i ta technologia znana jest od co najmniej 5 lat

odnośnie kamer była też akcja w dc zainstalowano dodatkowe kamery, i paru wyżeraczy straciło pracę

co do intencji JMP standardowo na sklepie monitring zrywa 10 tygodni u mnie można cofnąć kamerę do lipca..........
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 13:23   

oj aż strach się po tyłku podrapać jak pomyślę że to jest monitorowane ;)
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 15:25   

@Kuttel
Z tymi wiezyczkami to nie taka zla opcja :p
Sam wiesz jak jest...a nie mam racji ? Z ludzmi trzeba krotko, traktowac ich tak jak sobie na to zasluzyli... Dla kogos kto jest kulturalny i sympatyczny, zawsze moge sluzyc pomoca a dla gbura i chama nigdy.. Takze... Czy ten post z wiezyczkami to byla ironia ?
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 15:54   

a niech sobie robią co chcą, mam ich w dupie!!! wyjdzie na jaw kto kombinuje, ale z drugiej strony jak człowiek zje coś co już jest odpisane i do wyrzucenia bo np. opakowanie szlak trafił to nie róbmy jaj... wiem tylko, że u mnie jest kilka osób, które źle wydają klientom, a później do kieszeni, ale ich sprawa, wpadną prędzej czy później, a ja ich na pewno nie podpieprzę!!!

[ Dodano: 2012-11-18, 15:56 ]
spróbowanie cukierka na magazynie czy owocu? możemy wg. mnie bo co powiedzieć klientowi jak zapyta czy dobre??? :P
  Ocena JMP: 2/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 16:11   

marta1 napisał/a:
oj aż strach się po tyłku podrapać jak pomyślę że to jest monitorowane ;)

za to nie zwalniają ;)
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-18, 16:28   

agaF napisał/a:
spróbowanie cukierka na magazynie czy owocu? możemy wg. mnie bo co powiedzieć klientowi jak zapyta czy dobre???



Swięta prawda bo co później klientowi odpowiedzieć jak się nie spróbuje :P :P :P
Może i sprawdzają nas ale nie przesadzajcie że aż tak to chore i byłoby nie zgodne z prawem :boks:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-18, 16:46   

stanowczo odradzam wyżerania,wynoszenia smakowania na stole na odpisy,za to można polecieć z art.52-dyscyplinarnie co to działań bezprawnych, to chociażby do mojej osoby mogę dodać że nie wahają się do działań na pograniczu prawa karnego. monitorowanie pracowników zaczyna się od miejsca pracy a kończy na inwigilowaniu forum


//--- dopisano:
Wiedz, że administrator forum nie wyjawi Twojego adresu IP, który jest wymagany do przytoczenia Twoich wypowiedzi z forum w Sądzie. Od dnia dzisiejszego raz w tygodniu adresy IP będą kasowane wszystkim użytkownikom, którzy posiadają konto na naszym forum. ;]
Bartosz
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-18, 17:59   

Można by tych przykładów inwigilowania podać więcej. Co do zagrożeń dotyczących podsłuchiwania, prosty przykład urządzenia w biurze: łącze działające dwustronnie. Ile razy informatycy krzyczeli kiedy był postawiony host a telefon nie działał, tylko tym sposobem można było z nimi rozmawiać.Co do czujek: jeśli były kiedyś czujki i nagle na przeciw tamtych pojawiły się to znaczy, że jest kamera.Są jeszcze inne sposoby i miejsca gdzie są montowane ale dla bezpieczeństwa nie pisze. Jeśli stosują takie metody i mają kasę to posuną się do wszystkiego.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-19, 20:05   

@Mario7

Powiem tak w ochronie pracuję ok. 5 lat jako szeregowy pracownik ochrony, że tak powiem.
Sklep to jest miejsce, gdzie klient ma się czuć miło, przyjemnie i bezpiecznie.
Nie ma nic gorszego jak niemiła obsługa, i nachalny ochroniarz który na nich patrzy jak na potencjalnych złodziei.
Staram się w swojej pracy być niezauważalny tzn, nie gadam ze znajomymi, kasjerami, po prostu staram się nie irytować swoją osobą, jako ochroniarz.
Każdego klienta który o coś prosi służę radą a jak nie wiem to kieruję do kierownika lub z-cy.
Wszystko to co napisałem wygląda jak z podręcznika, no ale tak niestety jest, że klient nasz Pan, jak nie przyjdzie do sklepu jeden drugi następny, to po co ochrona, bo nie ma odpowiednich utargów, niestety koszty ochrony to są koszty uzyskania dochodu, jak energia, woda, podatek od nieruchomości itp...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo