Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukryte Kamery??
Autor Wiadomość
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-19, 21:23   

Hmm... Moze tak jest u Ciebie i moze Ty tak dzialas... Ale Ja pelnie dwie funkcje a role ochroniarza wykonuje dobrze, grunt to wyniki i skutecznosc... Tak ich trzeba traktowac bo to a potencjalni zlodzieje... No sorry ale tak jest... Nigdy nikt zlego slowa na Mnie nie powiedzial a Ja mam tam swoje zadania a skoro Ty wolisz podrecznik... To troche mi sie kojarzy wojsko... Idziesz stalowo :D No chyba ze prowadzisz tu tajna inwigilacje... Jezdze po sklepach i wiem jacy sa ochroniarze, kilku wyszkolilem, paru poszlo do zwolnienia i tylko wyrabiaja nam zla opinie... To leniwy emeryci ktorzy przychodza odstukac godziny boja sie wlasnego cienia a biedronka to nie plac zabaw ani dom starcow...ale mozesz miec wlasne zdanie i podejscie. Jak sa za Mnie zmiennicy to ziewczyny narzekaja na nich wiec chyba nie jestem taki zly i o czyms to swiadczy, ale nie odbiegam juz od tematu... Pozdro i powodzenia :)
PS: Na jakim Ty swiecie zyjesz ze wierzysz ze Twoje decyzje i zachowanie wplyna na utargi sklepu...?
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
#gamoń

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 71
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 09:54   

czyli robiac zakupy mam sie czuc jak zlodziej.....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-20, 11:13   

na pracowników ochrony też trzeba uważać znam przypadki że współpracowali ze złodziejami
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 21:51   

gamoń napisał/a:
czyli robiac zakupy mam sie czuc jak zlodziej.....


Czuj sie jak chcesz, Mnie to nie obchodzi...jak ide na zakupy i bramka w sklepie zapiszczy i Mnie trzepia to awantury nie robie i nie rzucam sie do ochrony, a tu jak sprawdzic siatke to chca Cie ukamieniowac....

Cytat:
na pracowników ochrony też trzeba uważać znam przypadki że współpracowali ze złodziejami


Tak samo jak i pracownikicy biedronki, z tym ze oni potrafia robic jeszcze wieksze walki...
Kazdy ma swoj rozum i swoje sumienie. ;)
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 22:17   

Mario7 napisał/a:
a tu jak sprawdzic siatke to chca Cie ukamieniowac....

Bo do sprawdzania tej siatki nie masz uprawnień i dobrze o tym wiesz ale wiedzą o tym też i klienci :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-20, 23:02   

Wiedza i dlatego w nich wszystko wynosza... Po cale siatki towaru... Ale spoko, niech wynosza... Lepsze to niz lamac wewnetrzny regulamin...
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-27, 20:38   

Przegub napisał/a:
telefon służbowy może wykonywać połączenie przychodzące bez naszej wiedzy, i można nas podsłuchiwać...nawet w necie można kupić takie urządzonko


Telefon służbowy takiej mocy nie ma, a kupienia w necie takiego urządzenia gratuluje. Kartofel w pudełku dostaniesz.

Instalowałem, uruchamiałem i serwisowałem te systemy, wiem czego chce ta firma i nie są to wasze ładne tyłki miłe Panie.

Kamery nie są instalowane w czujnikach, jest to fizycznie niemożliwe.

PS
Tyłki macie na prawdę fajne, zazdroszcze Bier 'donce.

lecz się kolo i łap złodzei a nie tyłki oglądasz :szczena:
Swoją drogą u mnie ochrona była do pilnowania nas a nie złodzei :pa1:
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-28, 10:00   

coś jest na rzeczy, nawet kr wspominaja ze jezdza zakladac kamery, ale mysle ze jesli pracuje sie sumiennie to nie ma sie czego bac.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-28, 10:57   RE kartofel

[u]Telefon służbowy takiej mocy nie ma, a kupienia w necie takiego urządzenia gratuluje. Kartofel w pudełku dostaniesz.

Instalowałem, uruchamiałem i serwisowałem te systemy, wiem czego chce ta firma i nie są to wasze ładne tyłki miłe Panie.

Kamery nie są instalowane w czujnikach, jest to fizycznie niemożliwe. [/

jako pracownik ochrony masz imponującą wiedzę ,proponuję chociażby przeczytać artykuł w tygodniku Angora z tego tygodnia odnośnie sprawy artykułu "oszukane telefony" gdzie wypowiada się specjalista od urządzeń telekomunikacyjnych doktor Katarzyna Niegowska,poczytaj sobie o kombajnie "Syborg" który stosowano ponad 10 lat temu i umożliwia nie tylko podsłuchiwanie telefonu a także odsłuch otoczenia zewnętrznego telefonu ... a wtajemniczonych spytaj co nasza firma trzyma w Poznaniu...w biurach....
 
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 19:59   Re: RE kartofel

Pani Katarzyna Niegowska, nie jest specjalistą od urządzeń telekomunikacyjnych
Była inwigilowana przez system Syborg, który może zmieniać każdy IME telefonu, który posiada komórka, podobnie jak komputer ma swój IP.
Inaczej mówiąc może podszywać się pod cudzy telefon, wysyłać sms , czy rozmowy.
System Syborg używają wyłącznie tajne służby.
Tak, że Panie i Panowie nie popadajcie w paranoję. Biedronka ma za cel trzepanie kasy i tylko kasy... a ma inne możliwości i sposoby na lojalność swoich pracowników...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-02, 20:02   

no i widzisz czytasz i nie rozumiesz......... szkoda słów taki poziom inteligencji u naszej ochrony przeczytaj proszę artykuł" ona nie nie była inwigilowana ona pomagała odnośnie sprawy Olewnika... a to był przykład bo dzisiaj program do szpiegowania otoczenia możesz kupić w każdym sklepie z podsłuchami,a nie chce mi się już dalej tłumaczyć,w jaki sposób to działa ja spieram się z Tobą odnośnie czy to kartofel w pudełku czy rzeczywiście taka możliwość ze strony osób nie będących w służbach specjalnych do podsłuchu jest możliwa...
 
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-02, 20:32   

Robertty,

A ty dalej jak moja Babcia, bo w Telewizorze powiedzieli i to jest pewne na 100%
Nie czytałem tego artykułu w Angorze, sprawę P. Niegowskiej znam z portalu
NowyEkran, poczytaj tam sobie a nie tylko Nasza Biedronka, Facebok czy Nasza Klasa..
_________________
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim poj-
mowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.
Ukaz cara Rosji Piotra I z 9.12.1708r.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo