Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odważnie o biedronkowych pracownikach

Czy uważasz, że pracownicy Biedronki są słabo wykształceni?
Tak
9%
[ 9 ]
Nie
46%
[ 43 ]
W większości tak
20%
[ 19 ]
W większości nie
22%
[ 21 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-21, 23:29   

Frank_a napisał/a:
Moj pierwszy post tutaj ;) Dzisiaj tak naprawdę studia skończyć może każdy...Ja mam lic (mgr w trakcie) i co z tego?? Pracy nie ma w moim zawodzie, wiec kasuje ;) Osobiście znam mało wykształconych ludzi pracujących w Biedronce, ale nigdy na to nie zwracałam uwagi "oceniając" człowieka.
Wykształcenie a kultura gangi kubusia to są dwie różne rzeczy, jak również to że inteligencja nie zawsze idzie w parze z mądrością ;)
Znam za to mnustwo "biedronkowych" którzy są mili, uczynni, baaardzo pracowici, koleżeńscy, a o to chyba tak naprawdę chodzi :)


Tak na marginesie to "mnustwo" to się chyba raczej pisze przez "ó". Pani magister. Następnym razem proszę lepiej patrzeć na pisownie bo niektórych naprawdę to razi w oczy. Chociaż ortografii byś się na tych studiach nauczyła. Dokąd ten naród zmierza.. Jeszcze trochę to dojdzie do tego że dorośli ludzie zaczną zamiast poprawnej polszczyzny używać jakichś półsłówek typu se, wie czy sre. Ludzie reagujcie na ten brak kultury bo niebawem to już nic nas nie będzie różnić od zwierząt.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-07-22, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-22, 00:03   

Łał (jak kto woli wow ;) ) No to mi dowaliłeś....nie wiem czy się pozbieram... Po pierwsze jeszcze nie Pani mgr, po drugie (to moje skromne zdanie) nie wytykam innym błedów ort (oczywiście jeśli są raz na jakiś czas) bo to dla mnie prostackie, i pokazują tylko jak malutkim trzeba się czuć żeby sie dowartościować...I to chyba tyle jeśli chodzi o Twoją osobe (poza tym przeczytaj wszystkie swoje posty a ptem wytykaj innym błędy;) )

Larrikol zaraz po liceum poszłam na pedagogike (całe 3 semestry wytrzymałam) i teoretycznie to łatwy kierunek, ale na administracji nie mam tyle wkuwania co tam. Więc to pozornie łatwe studia, dużo pamięciówki ;) (ale to chyba zależy od specjalizacji).
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-22, 16:05   

charliep, nie przesadzaj :bu:

charliep napisał/a:
Tak na marginesie to "mnustwo" to się chyba raczej pisze przez "ó". Pani magister. Następnym razem proszę lepiej patrzeć na pisownie bo niektórych naprawdę to razi w oczy.

razi ale to takie czepianie się !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-15, 00:02   

U mnie: niewykształceni sieją zamęt, wykształceni z pokorą znoszą wszystko.

[ Dodano: 2012-08-15, 00:04 ]
taki lajf.
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo