Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odważnie o biedronkowych pracownikach

Czy uważasz, że pracownicy Biedronki są słabo wykształceni?
Tak
9%
[ 9 ]
Nie
46%
[ 43 ]
W większości tak
20%
[ 19 ]
W większości nie
22%
[ 21 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-13, 23:14   Odważnie o biedronkowych pracownikach

Zgadzasz się czy nie, że "biedronkowi" pracownicy są niewykształceni?


Dorzucam ankietę :) - Larrikol

[ Dodano: 2012-07-13, 23:53 ]
Larrikol, dzięki za wrzucenie ankiety. Ja niestety mam mała rangę na tym forum :rool:
Ostatnio zmieniony przez 2012-07-13, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-13, 23:58   

Wykręcasz się, każdy może :)
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 00:03   

https://nasza-biedronka.pl/faq.php#17
nie widzę formularza Dodaj Ankietę, więc o co chodzi Pani Moderator ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 00:09   

jak dodajesz nowy temat na forum, to na samym dole sa opcje ankiety :p
 
     
Blazi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 00:36   

Wiadomo, że elita intelektualna w marketach nie pracuje. Nie ma co się oszukiwać, czy czuć urażonym z tego powodu. Dla tych co mają tytuły naukowe, są inne roboty - po to w końcu się uczyli. Ważne jest jaki człowiek ma charakter. czy jest pracowity, koleżeński itp. "papier" w biedronce małe ma znacznie.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 01:06   

Blazi ale w biedronkach ,nawet na stanowiskach kasjerskich pracuje dużo osób z wyższym wykształceniem.(inz lub mgr - Nie oszukujmy się dziś nieraz aby dostać dobra prace po studiach trzeba mieć znajomości( bo doświadczenia się jeszcze nie ma),
Poza tym nie trzeba mieć papierka o ukończonych studiach (gdzie taki świstek dziś łatwo zdobyć czy to mgr czy doktor) aby być mądrą,kulturalną osoba.
To ze ktoś ma inz., mgr czy zawodówkę, czy studium jakies- nie znaczy ze jest słabo wykształcony.
A więc w biedronce pracują takze ludzie wykształceni.Oczywiście sa i tacy słabiej wykształceni jak w każdym innym miejscu czy to w banku czy w szpitalu czy na uczelni.To ze ktoś ma jakiś
papier jeszcze o niczym nie świadczy.

No i oczywiście ważne jest pracowitość, charakter, zaradność i doświadczenie.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 13:49   

Larrikol napisał/a:
jak dodajesz nowy temat na forum, to na samym dole sa opcje ankiety :p

No tak, wczoraj patrzyłem już na jedno oko i pewnie dlatego niezauważyłem ;)
A wracając do tematu. Założyłem ten wątek, gdyż łatwo można dostrzec, że wśród regularnie bądź nieregularnie tu piszących jest dużo osób, którzy daleko mieli do szkoły :D . Ciekaw jestem wyniku tej ankiety, która może posłużyć osobom piszącym pracę licencjacką czy magisterską na temat naszej firmy.
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 15:30   

Moj pierwszy post tutaj ;) Dzisiaj tak naprawdę studia skończyć może każdy...Ja mam lic (mgr w trakcie) i co z tego?? Pracy nie ma w moim zawodzie, wiec kasuje ;) Osobiście znam mało wykształconych ludzi pracujących w Biedronce, ale nigdy na to nie zwracałam uwagi "oceniając" człowieka.
Wykształcenie a kultura gangi kubusia to są dwie różne rzeczy, jak również to że inteligencja nie zawsze idzie w parze z mądrością ;)
Znam za to mnustwo "biedronkowych" którzy są mili, uczynni, baaardzo pracowici, koleżeńscy, a o to chyba tak naprawdę chodzi :)
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 18:43   

Frank_a ja nigdzie nie napisałam ze wykształcenie to to samo co kultura. :boks: Nie zrozumiałaś mnie. Napisałam ze nie trzeba mieć papierek z wykształceniem aby być mądra i kulturalna osobą. I zgodzę się z tobą ,ze nie zawsze inteligencja idzie w parze z mądrością jak i wykształcenie z kulturą.

[ Dodano: 2012-07-14, 18:50 ]
I może powinniśmy sprecyzować co znaczy słabo czy dobrze wykształceni. Bo dla niektórych dobrze wykształceni to np po technikum czy zawodówce , dla innych tacy co maja tytuł zawodowy (inz. lub mgr lub licencjat) a jeszcze dla innych tylko tacy co maja stopnie czy tytuły naukowe o których wspomina Blazi :)
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 19:11   

Ja jestem magistrem, u mnie w biedronce sporo jest osób po studiach z wykształceniem, ale że ciężko znaleźć prace w wyuczonym zawodzie... biedronka nie jest zła, też jakoś się można wykazać, wiadomo po coś się studiowało... ale jest jak jest, dlatego dużo osób po studiach idzie do sklepów pracować, normalna rzecz... niestety
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 19:38   

Gangi Kubusia , może źle cię zrozumiałam ;)
Ja może przytoczę sytuację która miała miejsce jakieś 2-3 miesiące temu.
Kasuję sobie na 1-ce, 3 w kolejce stoi kobieta z dzieckiem na oko lat 7-8. W pewnym momęcie słyszę: " widzisz jak nie będziesz się uczyć, też bedziesz tak pracować"...brak słów poprostu, po obsłużeniu tej Pani, dodałam ja komentarz że niestety wykształcenie wyższe w dziejszych czasach nie gwarantuje wymarzonej pracy, mamy 2012 rok a nie lata 70-te lub 80-te ;)
Po za tym zgadzam sie 100 a nawet 200% że bez znajomości pracy nie ma, w UP w mojej miejscowości jest 50 osób na 1 miejsce pracy. Jak przychodzi sie po skierowanie z samego rana no to juz sorry gregory oferta nieaktualna ;/ ale to już inny problem ;)
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-14, 21:12   

Kochane biedronki mądry człowiek Czesław Miłosz powiedział ,,, Wykształcenie nie świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem,, Wielu z nas życie tak się ułożyło, że nie skończyli studiów nie mają papierka bo coś stało na przeszkodzie,a są bardziej elokwentni posiadają szeroką wiedzę. Studia to nie wszystko.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-14, 22:34   

Jak sie idzie na kierunek lekki, latwy i przyjemny, bez perspektyw, to co sie dziwic, ze nie mozna znalezc pracy w zawodzie?
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-15, 19:06   

Larrikol wiesz ja wolę dowiedzieć się czegoś co mnie nie interesuje, co jest moją pasją, nawet ze świadomościa że z pracą kiepsko, niż studiować coś co mnie kompletnie nie interesuje, czego nie rozumiem i kompletnie nie widzę się w roli zawodowej.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-15, 19:10   

No i ok, ale pozniej nie mozna miec pretensji, ze po co bylo sie uczyc, skoro i tak pracy nie ma... zeby papierek mogl zapewnic przyszlosc zawodowa, musi przedstawiac jakas wartosc, niestety kolejny dyplom z pedagogiki, czy marketingu i zarzadzania nic nie da.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo