Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Możliwość wyboru...
Autor Wiadomość
~wiśnia 


Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-06-25, 14:04   Możliwość wyboru...

Czy istnieje u Was coś takiego jak możliwość wyboru stanowiska pracy w danym dniu?
Załóżmy że idę do KS czy ZKS i mówię" czuję się fatalnie czy mogłabym dziś...pracować przy układaniu towaru"?
U nas jest to możliwe. Bardzo dobre rozwiązanie, może trochę się tego nadużywa ale przy mojej migrenie jest dla mnie wybawieniem, mam momenty kiedy nie jestem w stanie pracować intensywnie.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-25, 15:29   

Pierwsze słysze...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~wiśnia 


Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-25, 16:37   

No to pięknie...
Czyli pracy w Biedronce szukać nie powinnam? ;(
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-25, 18:20   

u mnie jest podobnie, zazwyczaj przy zmianie jak przychodzimy do pracy zks lub ks pyta kto chce isc na kase a kto na skle chyba ze czasem nie maja humoru to sami podejmuja decyzje... wiec mamy wybór.. ;)
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-25, 20:21   

Ja jak powiedziałam,że mam grype żołądkową to w nagrode poszłam na 1 następnego dnia już mnie nie było w pracy.
 
     
~wiśnia 


Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-25, 22:46   

katmro88 napisał/a:
u mnie jest podobnie, zazwyczaj przy zmianie jak przychodzimy do pracy zks lub ks pyta kto chce isc na kase a kto na skle chyba ze czasem nie maja humoru to sami podejmuja decyzje... wiec mamy wybór.. ;)

Czyli zależy to od tego czy KS jest człowiekiem czy namiastką? :D

[ Dodano: 2012-06-25, 22:48 ]
pracownik napisał/a:
Ja jak powiedziałam,że mam grype żołądkową to w nagrode poszłam na 1 następnego dnia już mnie nie było w pracy.

Podobnie miała moja koleżanka ale załatwiła sobie bardzo długie zwolnienie z rehabilitacją także pół roku jeszcze była pracownikiem >:D
 
     
#home_designer 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-25, 23:28   

nie ma czegoś takiego jak "na kasie" czy 'na sklepie". Robi się tu i tu, tyle że można się dogadać czy na pierwszej kasie czy jako drugi kasjer czy trzeci itd xD bo wiadomo jak na dwóch kasach kolejka to trzeci kasjer nie usiądzie, bo wybrał sobie pracę na sklepie ? bez sensu troche :)

ja robię na zmianę, chyba, że ktoś zupełnie nie nadaje się do pracy na sklepie bo bywa i tak ;)
 
     
~wiśnia 


Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-26, 18:43   

Ok.
Rozumiem że kiedy jest kolejka to podchodzę ale głównie jestem " na sklepie" bo załóżmy głowa mi pęka że na oczy nie widzę, przecież nie będę siedziała skwaszona, światło mi też przeszkadza.
U mnie tak jest że mogę wybrać a w razie"wojny" idę "na kasę".
W sumie wygląda na to że to jednak zależy od miejsca i sklepu do jakiego trafię ale tego już nikt nie przewidzi. ;/
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-29, 13:25   

Jeśli to jest od czasu do czasu, to nie bedziesz miala problemu, zeby sie zwyczajnie dogadac, ale jak ta "migrene" masz ze 2 razy w tygodniu, to nie wiem komu bardziej wspolczuc, czy Tobie czy wspolpracownikom.
 
     
~wiśnia 


Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-29, 15:03   

Współpracownicy rozumieją, fajna ekipa pracuje i jak wiesz każdy ma czasem jakiś gorszy dzień, zwłaszcza dziewczyny. Nikt nie jest przecież robotem który nie ma słabości. Kiedyś pracowała ze mną babka która miała straszne bóle i któregoś razu zostawiła mnie samą bo musiała iść na zastrzyk, przychodnia jest ulicę dalej, zacisnęłam zęby i zachrzaniałam za dwie, ZK się zgodziła jeśli sobie dam radę ale to równa babka bo pomagała mi jak kolejka duża była ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-29, 17:27   

Jak juz pisalam... od czasu do czasu jest ok, ale ciagle i ciagle jest po prostu meczace i to dla wszystkich. Fajnie, ze jestes taka wyrozumiala, ciekawe kiedy by Ci sie znudzilo, jakby sytuacja powtarzala sie codziennie...
 
     
~wiśnia 


Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-01, 16:42   

Codziennie to raczej odpada zresztą migrena czy okres zwykle jest raz na jakiś czas :lol: albo wcale >:D
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-02, 17:25   

Zawsze da się dogadać, o ile rzeczywiście sumiennie pracujesz na sklepie. Gdy ja pracowałem w Biedronce to nie miałem żadnego problemu z ominięciem kasy, jeśli tylko była taka możliwość np. gdy wszystkie kasy były zajęte czy słabszy ruch gdzie ostatnia kasa była zbędna, ale w zamian dawałem z siebie wszystko na sklepie i magazynie. Wszędzie panuje zasada "coś za coś" i ma ona idealne odzwierciedlenie odpowiedzi na Twoje pytanie. :)

Pozdrawiam,
Bartosz
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~Kazik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-02, 18:02   

U nas tak mozna jesli reszta zmiany sie na to godzi:) Kierownika obchodzi tylko aby wszystko zostalo zrobione a to jak sie podzielimy obowiazkami to nasza sprawa:)
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-02, 18:25   

no i gitara , tak powinno być :em29:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo