Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego najbardziej nienawidzisz w swojej pracy ??
Autor Wiadomość
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-05-27, 16:50   Czego najbardziej nienawidzisz w swojej pracy ??

Może ja zaczne :) tego ze sie musze orobić jak wół, a wołem nie jestem :)
 
     
Pastellas

Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 21:24   

Mnie najbardziej denerwują klienci i ich bezsensowne pytania, ale na drugim miejscu są sami pracownicy: np. "Ile kosztuje ten soczek?" albo "Ile ważą te banany?". Skąd mam wiedzieć?! Nie pamiętam wszystkich cen, a i wagi w rękach nie mam. Co do pracowników to piją kawki, palą papieroski i narzekają na innych, a siebie już nie widzą.
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-27, 22:23   

najlepsze jest dziesięciu pierwszych klientów z setką lub 200zł,przy zakupach do 10-ciu złotych
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-28, 13:43   

Hmm... nie trawiłem siedzenia na kasie, mimo, iż dość rzadko siadałem bo byłem od roboty na sklepie. :)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 15:03   

Deptania po sklepie :P
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 17:42   

za częstych zmian humoru jednej z moich ZKS...kilka razy w ciągu dnia
 
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 20:00   

nie znoszę jak inni się op...ją,nie wiele robią,a na koniec zmiany twierdzą jak to są zmęczeni,a nie daj jeszcze jak trafi się że trzeba zostać to jeszcze to nie ,choć tak naprawdę to nigdy nie zostają ,bo a to autobus ostatni ,albo pociąg,
a ja bo mam blisko to mogę,że za....am na sklepie i na kasie ,a na koniec na mopie, że pot po tyłku strumieniem leci to nieważne tylko robię bo wiem że mam taką pracę
czasami to bym takiej lub takiemu tak zapierdzieliła kopa :boks:



;(
no już się uspokoiłam
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-28, 22:42   

telefonu od przełożonego :szczena:
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-28, 22:49   

anusia75 napisał/a:
nie znoszę jak inni się op...ją,nie wiele robią,a na koniec zmiany twierdzą jak to są zmęczeni,a nie daj jeszcze jak trafi się że trzeba zostać to jeszcze to nie ,choć tak naprawdę to nigdy nie zostają ,bo a to autobus ostatni ,albo pociąg,
a ja bo mam blisko to mogę,że za....am na sklepie i na kasie ,a na koniec na mopie, że pot po tyłku strumieniem leci to nieważne tylko robię bo wiem że mam taką pracę
czasami to bym takiej lub takiemu tak zapierdzieliła kopa :boks:



;(
no już się uspokoiłam

A czemu maja zostawać?U mnie w sklepie co i rusz była afera z tego powodu- bardzo często było pytanie czy zostaniemy.A my nie mamy tego ostatniego autobusu,pociągu czy rodzin?O to akurat nie ma się co wkurzać,bo każdy z nas ma jeszcze życie poza Biedronką. :pa1:
  Ocena JMP: 1/10
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-29, 12:59   

nie znoszę pachnących moczem idiotów i nadętych cwaniaków najbardziej denerwuje mnie to że ja pracuje a inni za opierdzielanie się biorą taką samą wypłatę ale trudno takie życie


Pozdrawiam.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-29, 19:37   

Takiej jednej Beatki u nas bo cały czas kreci jakieś afery-a to ktoś powiedział tak a to tak a to swoje doda,a to podkręca ,podburza i kłamie.Atmosferę psuje i strasznie się z nią pracuje bo i sama pracy nie ogarnia.taki jakiś chaos wprowadza.Załoga ma już dość.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-05, 14:16   

mercuwichura napisał/a:
najlepsze jest dziesięciu pierwszych klientów z setką lub 200zł,przy zakupach do 10-ciu złotych



noooo to jest dobijajace ;)
 
     
~królik49

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-05, 20:31   

mercuwichura napisał/a:
najlepsze jest dziesięciu pierwszych klientów z setką lub 200zł,przy zakupach do 10-ciu złotych
a Wiesz co z takimi tzw. rozmieniaczami zawodowymi.. co codziennie płacą 100 zł przy 5zł lub mniej...robię? Wydaje im normalnie resztę... np.. 86 ze 100.
Daję banknoty.. całą piatkę.... A złotówkę (jak mam taką) możliwość w 10 gr 5gr a ostatnie 5 10 gr ze złotówki dostają w 1,2 groszówkach...Chcą mieć drobne to prosze bardzo.. >:D a widzieć ich zrzędłą minę i zaprosić ponownie Bezcenne!! Niech się nauczą normalnie płacić a nie traktować sklep jak bank..

a Czego ja nie lubię... siedzenia na kasie!! wrr (uwielbiam zmęczyć się w robocie i mieć poczucie ze się narobilem) no i nieogarniętych klientów...którzy np. pakują 2 h godziny zakupy do reklamówki w międzyczasie rozmawiających przez telefon i grzebiących po kieszeniach...
 
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-05, 22:35   

A mnie denerwuje jedno gdy zostawiam cudowną kasetkę dla następnej zmiany a sam nastepnego dnia dostaje kasetke z 10zl w 10groszówkach tylko i wylącznie w tym nominale drobne zadnej 1/2/5 zl a do tego same 50zl + zestawy 10/2x20 to uwielbiam :D no i kupno reklamówki za 8groszy płacąc 200zl i mój nie zawodny teks odda pan 8groszy przy okazji H@H@ :D.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 00:43   

Tom21231 napisał/a:
no i kupno reklamówki za 8groszy płacąc 200zl

w życiu bym nie przyjął tego :rool:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo