Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego najbardziej nienawidzisz w swojej pracy ??
Autor Wiadomość
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 11:06   

nienawidzę jak każda z kierowniczek robi łaskę,gdy musi podejśc na dzwonek do kasy ,i jest zła na kasjera i na klienta
NIENAWIDZĘ jak MUSZĘ się za ich zachowanie wstydzić :zly:
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 11:09   

u nas też trzeba się odzwonić , zanim przyjdzie z łaską wycofać
 
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 11:26   

i jeszcze z paszczą na nas i zdarza się jak ks biega bo sama jest to idzie nawet 10 minut i dojść nie może,bo d...ę posadzi w biurze i na telefonie wisi,a do innych mówi ...,,a niech sp...la''
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 11:29   

a klient stoi i patrzy na nas , zamiast zjeb.. zmianową

[ Dodano: 2012-06-06, 11:30 ]
by się streszczała :boks:
 
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 12:47   

nienawidzę jak kierownictwo zapomina że też kiedyś ,czasami niedawno były kasjerami a tu nagle zmiana o 360 stopni
 
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 12:54   

anusia75 napisał/a:
nienawidzę jak kierownictwo zapomina że też kiedyś ,czasami niedawno były kasjerami a tu nagle zmiana o 360 stopni



kurczątko...nie może być o 360 stopni bo to byłby powrot do punktu wyjścia...ale 180 to na pewno ;) ...i też tego nie znoszę :boks:
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-06, 12:55   

360 to te same miejsce :) Kierownictwo nie moze sobie pozwolic na jakies sentymenty i wspominki. Wiadomo, ze praca musi byc zrobiona, a jak nie bedzie, to w pierwszej kolejnosci to oni dostaja zj...y. Fakt, ze niektorym odbija za bardzo, ale np u mnie na sklepie nie ma problemu, zeby dogadac sie z kimkolwiek, wszystko to kwestia dobrych checi.
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 13:08   

tak o 180 :D
pomyłeczka
zgadzam się co do
,,Kierownictwo nie moze sobie pozwolic na jakies sentymenty i wspominki. Wiadomo, ze praca musi byc zrobiona, a jak nie bedzie, to w pierwszej kolejnosci to oni dostaja zj...y''


ale u mnie jest tak że im poprostu sodówa odbija i częsciej brak tych chęci
niczego nigdy nie zazdrościłam ale od kąd pracuję w b.... to zazdroszczę atmosfery jaka panuje na innych sklepach
 
     
~teresa_t 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 13:59   

a mnie denerwuje jak naładują koszyk a przy kasie mówia do ciebie ja mam tylko 100zł najwyzej cos zostawie ( a widać gołym okiem ze wyjdzie z 200zł i to biorą te drozsze rzeczy) i odnosisz pozniej cala stertę..

druga rzecz to wlasnie tak jest jak z wielką czasem łacha przychodzi kierowniczka na wycofanie i mowi czego, albo tez po co dzwonisz i tak przy kliencie, az mi sie glupio robi..

albo jak stoi i gada przez telefon i zamiast placic czy wwalac do wozka to rechocze przez telefon i jak klienci inni poganiaja to jeszcze nazlosc robi. i mówi do ciebie otworzy pani reklamówkę.. och nie mam tylu pieniedzy ide do bankomatu ale wnerw bierze!
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 22:42   

A ja nienawidzę takiego dnia jak dziś. Druga zmiana, 4 osoby na zmianie razem z osobą z kierownictwa, ludzi tłum, 3 kasy chodzą non stop. Burdel na sklepie, promocje nie wyłożone... Ehhh w piątek będą zjebki, bo nie możemy zostawać po godzinach.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-06, 23:52   

U NAS TO SAMO! PORAŻKA TOTALNA! 4 OSOBY NA ZMIANIE.. NOON-FOOD ZROBIONY, ALE SKLEP NIE DOCIĄGNIĘTY, MAKULATURA ZAWALA PÓŁ MAGAZYNU, DATY PO ŁEBKACH OCZYWIŚCIE NIE ODPISANE! NIE DAŁO RADY CHOĆBY _UJ NA _UJU STANĄŁ!!!! BRAVO ZA INTELIGENCJĘ DLA TYCH, KTÓRZY WPADLI NA TAK WSPANIAŁY POMYSŁ ABY BYŁO NAS TAK MAŁO DO TYRANIA NA TAKICH SKLEPACH!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-07, 00:54   

agaF, rozumiem bulwersacje bo tak samo zapierdzielam :( ale nie wal każdego posta Caps Lockiem :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-07, 09:32   

Mało tego, że zwalniają a jeszcze dokładają roboty, jak ostatnio pieczenie, widzę co się dzieje, 'kobitki' nie wyrabiają a ja nie mogę im pomóc, ehhhh
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-07, 11:48   

u mnie do tego co opisała AgaF dochodzi dostawa popołudniowa. ktoś z doskoku wywali lody i mięso z kontenerów a potem to stoi i czeka na lepsze czasy bo klient najważniejszy . a rano też : ochrony brak , bywa ,że wszyscy na kasach a na sklepie mogą cuda się dziać i nikt tego nie wyhaczy.nie będę pisać dosłownie o co mi chodzi,bo nie chce podpowiadać ludziom z zewnątrz :)

[ Dodano: 2012-06-07, 11:49 ]
a i przerwy stały się u nas rzadkością ,jeszcze troche a w pamperach bedziemy łazić
  Ocena JMP: 5/10
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-06-08, 22:31   

U nas jest to samo.Zmniejszyli załogę i pracujemy po 10 i 12 godzin,już nie pamiętam kiedy miałam 8h.To,co się dzieje teraz w sklepach jest jakieś chore,urlopów brak-bo nie ma ludzi,wolnych weekendów brak-bo nie ma ludzi a ostatnio to i przerw brak-z ww przyczyn.Ostatnio siedziałam 8h na kasie-bez przerwy,bez picia,bez jedzenia będąc raz w toalecie.Tak nie może być,trzeba czasu jak znów zacznie się rewolucja...... :bu:

[ Dodano: 2012-06-08, 22:33 ]
stoneczka napisał/a:
u mnie do tego co opisała AgaF dochodzi dostawa popołudniowa. ktoś z doskoku wywali lody i mięso z kontenerów a potem to stoi i czeka na lepsze czasy bo klient najważniejszy . a rano też : ochrony brak , bywa ,że wszyscy na kasach a na sklepie mogą cuda się dziać i nikt tego nie wyhaczy.nie będę pisać dosłownie o co mi chodzi,bo nie chce podpowiadać ludziom z zewnątrz :)

[ Dodano: 2012-06-07, 11:49 ]
a i przerwy stały się u nas rzadkością ,jeszcze troche a w pamperach bedziemy łazić

dokładnie,a potem będą nas wyśmiewać w kabaretach,co zresztą już się dzieje... ;/

[ Dodano: 2012-06-08, 22:37 ]
nanna2222 napisał/a:
A ja nienawidzę takiego dnia jak dziś. Druga zmiana, 4 osoby na zmianie razem z osobą z kierownictwa, ludzi tłum, 3 kasy chodzą non stop. Burdel na sklepie, promocje nie wyłożone... Ehhh w piątek będą zjebki, bo nie możemy zostawać po godzinach.

A czemu nie możecie zostawać?My musimy zostawać,już teraz nikt się nawet o zdanie nie pyta,zostajemy i koniec.
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo