Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rozmowa kwalifikacyjna
Autor Wiadomość
ciemnoskora

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-05-07, 20:48   rozmowa kwalifikacyjna

witam bardzo serdecznie
Zwracam sie z ogromna prosba do osob pracujacych w biedronce mam pare pytan

1 za pare dni mam rozmowe kwalifikacyjna nie bardzo wiem jak mam sie ubrac elegancko czy moze byc np. koszula jeansy mokasyny prosze o pomoc

2 wczesniej pracowalam na stacji paliw wiec nie mam doswiadczenia w pracy czy to mnie przekresla
3 jakich pytan moge sie spodziewac zalezy mi na tej pracy wiec chcialabym sie przygotowac
4 jakie sa zarobki na 3.4 etatu
5 bardzo prosze o pomoc bo nie chce sie spalic na tej rozmowie kwalifikacyjnej
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-07, 20:58   

Jak dzisiaj pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjną,dlatego jak bardzo chcesz pracować,to wiem co czujesz...
Dam ci tylko jedną radę,BĄDŹ SOBĄ......w każdej sytuacji,w każdej odpowiedzi na pytanie,nie udawaj,nie pajacuj,weź głęboki oddech przed wejściem i powiedz sobie,że dasz radę,przecież nie jesteś taka głupia....nie trzeba się niczego uczyć,każdy kierownik rejonu jest inny,ja miałam szczęście i trafiłam na cudownego człowieka,mimo to testy mnie nie ominęły(robił takie aby wyeliminować odrazu idiotów,tak,bo to były testy na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej,choć osobiście znam przypadek,że sobie ktoś nie poradził....)
Na 3/4 masz około 1200 zł na rękę,to naprawdę nie jest źle jak na początek,bo zobaczysz ile z tego będzie wolnego...

z tym doświadczeniem to też różnie jeden KR będzie szukał w tobie umiejętności,a drugi będzie ich szukał w doświadczeniach z wcześniejszej pracy...więc się tym nie stresuj ,wyluzuj,dasz radę!POWODZENIA! :pa1:
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
ciemnoskora

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-07, 21:07   

dzieki sliczne a powiedz o jakich testach piszesz bo nie mam pojecia ze jakies sa
 
     
#home_designer 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-07, 23:21   

zielonabiedrona napisał/a:

Na 3/4 masz około 1200 zł na rękę,


no może i tak, ale z premią xD

wersja prawdziwa (bez premii) to liczba trzy cyfrowa ;)
//-- dopisał Bartosz:
// na 3/4 etatu można wyciągnąć cztero cyfrową liczbę bez premii, ale w dużych miastach np. Wrocław


pzdr

PS. tak jak pisane wcześniej, każdy rejon inny ;) ja nie miałem żadnych testów lbu trudnych pytań, padło natomiast pytanie "dlaczego w biedronce" xD potem to nawet mogłem sobie sklep wybrać ;] :yeah:
 
     
toolipanna

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-08, 19:04   

ja na rozmowie miałam takie pytania mniej wiecej: Jaki dział w biedronce uważam za najważniejszy i jakie bym wykonywała czynności na tym dziale, potem opisywaliśmy w ten sposób wszystkie działy, było pytanie o chleb który wykładamy z przodu a który z tyłu (chodzi o daty ważności) tak samo jeżeli chodzi o nabiał itp. , było również pytanie dlaczego biedronka? i co bym zrobiła gdybym zobaczyła że kierownik sklepu bierze ze sklepu pączka i zjada bez zapłaty na zapleczu? albo pytanie jakie czynności wykonuje będąc na kasie i obsługując klienta (dzien dobry, skanowanie , podanie kwoty itd...) hm...i to chyba tyle na początku trzeba było opowiedzieć o sobie i poprzednich pracach:) ja generalnie nie wystrajałam się na rozmowę przyszłam w czarnych spodniach i bluzce czarnej takiej bardziej eleganckiej, byłam pewna że się nie dostanę bo strasznie na luzaka podeszłam do tej rozmowy i zdawało mi się po wszystkim że kierownikowi się to nie spodoba ale już na drugi dzień miałam telefon z pozytywna odpowiedzią :em29:

[ Dodano: 2012-05-08, 19:08 ]
A jeżeli o zarobki chodzi to płaca na 3/4 jest 1350 brutto co daje 1050 na rękę mniej wiecej i nie zależy to od wielkości miasta bo podstawa jest wszędzie ta sama, premia zalezy od obrotu sklepu jeżeli sklep jest wysokoobrotowy to na 3/4 etatu można nawet 1300 wyciągnąć, ja na 3/4 pracuje i mam premie co miesiąc ponad 1100 najwiecej miałam chyab 1400:)

[ Dodano: 2012-05-08, 19:10 ]
wypłate nie premię sorka za przeliterowienie :P
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 19:33   

Ja na rozmowie rozmawiałam przeważnie o swojej byłej pracy heheheh a pracowałam w DPSie i pani kierownik była bardzo zainteresowana,później było kilka pytań właśnie o dostawy terminy itp...i tego samego dnia koło 18tej zadzwoniła pani że zostałam przyjęta i to na sklep który chciałam i dziękuję jej za to :em29:
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-24, 12:05   

Ja również miałem okazję odbyć rozmowę kwalifikacyjną z Kierownikiem Rejonu, który na pierwszy rzut oka wydawał się pozytywną osobą, ale jaki jest naprawdę tego nie wiem.

Sama rozmowa z KR przebiegła bardzo dobrze. Nie powiem, że się nie stresowałem, bo się trochę stresowałem podczas rozmowy, a wiadomo, że każdy się trochę stresuje, jeśli chodzi o rozmowę. Na rozmowę ubrałem się w koszulę, jeansy oraz lepsze adidasy, natomiast jeśli chodzi o samą rozmowę to zadano mi parę pytań: Co mnie skłoniło, że złożyłem papiery do Biedronki? Co należało do moich obowiązków w poprzednich miejscach pracy? Ile należy wydać Klientowi, jeśli ma do zapłaty 49,25 zł, a daje mi 70 zł?

Po tych pytaniach KR powiedział mi, że praca jest na 3/4 etatu wraz z wynagrodzeniem 1410,00 zł brutto + premia zależna od strat oraz obrotu sklepu, a sama umowa jest na okres 10 miesięcy. Pytał się mnie też o dojazdy, a musiał zapytać, ponieważ do samego sklepu od mojego miejsca zamieszkania jest 13 kilometrów i ogólnie pytał się, czy mam dojazdy, na co odpowiedziałem mu, że mam, ponieważ tam kursują autobusy PKS, których na dzień jest 18, a w weekend 17, więc z dojazdami nie będzie problemu.

Co do odpowiedzi, czy moja kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie, czy też negatywnie to powiedział, że najpóźniej do poniedziałku powinienem otrzymać odpowiedź.
 
     
adam80

Stanowisko:
klient

Dołączył: 05 Gru 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 19:44   pytanie o rozm.kwal.

I jak odpowiedziałaś na te pytania? Jak rozkładać chleb, albo co zrobić, jak zobaczysz, że kierownik podkrada ze sklepu? Proszę bardzo o odpowiedź.


toolipanna napisał/a:
ja na rozmowie miałam takie pytania mniej wiecej: Jaki dział w biedronce uważam za najważniejszy i jakie bym wykonywała czynności na tym dziale, potem opisywaliśmy w ten sposób wszystkie działy, było pytanie o chleb który wykładamy z przodu a który z tyłu (chodzi o daty ważności) tak samo jeżeli chodzi o nabiał itp. , było również pytanie dlaczego biedronka? i co bym zrobiła gdybym zobaczyła że kierownik sklepu bierze ze sklepu pączka i zjada bez zapłaty na zapleczu? albo pytanie jakie czynności wykonuje będąc na kasie i obsługując klienta (dzien dobry, skanowanie , podanie kwoty itd...) hm...i to chyba tyle na początku trzeba było opowiedzieć o sobie i poprzednich pracach:) ja generalnie nie wystrajałam się na rozmowę przyszłam w czarnych spodniach i bluzce czarnej takiej bardziej eleganckiej, byłam pewna że się nie dostanę bo strasznie na luzaka podeszłam do tej rozmowy i zdawało mi się po wszystkim że kierownikowi się to nie spodoba ale już na drugi dzień miałam telefon z pozytywna odpowiedzią :em29:

[ Dodano: 2012-05-08, 19:08 ]
A jeżeli o zarobki chodzi to płaca na 3/4 jest 1350 brutto co daje 1050 na rękę mniej wiecej i nie zależy to od wielkości miasta bo podstawa jest wszędzie ta sama, premia zalezy od obrotu sklepu jeżeli sklep jest wysokoobrotowy to na 3/4 etatu można nawet 1300 wyciągnąć, ja na 3/4 pracuje i mam premie co miesiąc ponad 1100 najwiecej miałam chyab 1400:)

[ Dodano: 2012-05-08, 19:10 ]
wypłate nie premię sorka za przeliterowienie :P
 
     
jarek0191

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-25, 13:18   rozmowa kwalifikacyjna kierownik rejonu

Czy był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na kierownika rejonu ??????? Jakie pytania zadają ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo