Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za mało osób do pracy
Autor Wiadomość
ssman1982
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 13:09   

u nas też spoko! z reguły KS tak ustala grafik, że osoby na 3/4 etatu przychodzą na 14, a wychodzą o 20!. gdzie łeb, wtedy jest najwięcej do roboty: wyjechać noon-foodem, ogarnąć sklep, umyć socjalny, pieczywo itd. zostaje 2 kasjerów i kierownik, a klienci marudzą do samej 21. bravo za inteligencję! nie wyrób się z lejącym się po tyłku potem i już humor KS się zmienia.... ale macie rację! sami pokazaliśmy że można zrobić dużo więcej niż kiedyś w takim samym czasie i przy mniejszej obsadzie ale kto to doceni? tylko patrzą co zrobić żeby zabrać premię- jedna wielka ściema z TK. nikt im nie udowodni że podczas wizyty było brudno czy został dobrze obsłużony. a ten pomysł z 1 alejką to już szczyt głupoty! szkoda że będziemy się co 2 sekundy odwracać od towaru i każdemu klepać DZIEŃ DOBRY! kulturalny klient sam wchodząc do sklepu mówi DZIEŃ DOBRY a jak nie potrafi to niech może wymyślą żebyśmy im proponowali lodzika....
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-13, 16:11   

Pokazywałam długo, że jestem nie zniszczalna. Przez ostatnie miesiące zmiana uszczuplona o 3 kasjerów codziennie cały samochód i ja. Obsada 3 miesiące temu na tym sklepie było 5 kasjerów rano plus międzyzmiana i ja. Teraz 3 kasjerów i ja. Pracowałam tak 3 miesiące po 52 godz. tygniowo. Dałam rade do poprzedniej niedzieli. Wracając z pracy padłam serce nie wytrzymało znalazłam się na oddziale kardiologicznym. Teraz jestem na zl, myślicie, że Kr zapytała jak się czuje co się stało. Nie jej stwierdzenie to, że popsułam jej plany i jak teraz sklep na funkcjonować z 2 ks. Nikt wam nie podziękuje za waszą ciężką prace nieraz ponad ludzkie siły. Uważajcie z tym pokazywaniem,że dacie rade .Pozdrawiam iżycze dużoooooooooo siły.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 21:03   

aga 22 napisał/a:
Nikt wam nie podziękuje za waszą ciężką prace nieraz ponad ludzkie siły.

Święta prawda... ;(
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-13, 21:12   

Bo jesteśmy sami sobie winni.
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-13, 22:43   

NIESTETY!
 
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-05-14, 06:49   

I ja widzię jak dziennie charują pracownicy w uszczuplonej zmianie, nie raz same 'kobitki' aż mi ich żal!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo