Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
test na zks
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-25, 11:20   

Hell, ma rację :) jest test , pytania głównie z podręcznika kasjera-sprzedawcy , jak masz podstawową wiedzę obcykaną to zdasz na pewno a jak nie to jest poprawka :) . Trzymam kciuki :)
 
     
~wiki08

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-25, 11:49   

aha już kumam:-) to na tym teście jest dużo pytań z MTD, gdzie wyrzucać np. potłuczone jajka, normy transportu, kiedy jakie szkolenia, jakie instruktaże, BHP i GHP kiedy robimy po awansie itp. Ja jak zdawałam to zrobiłam od razu ZAKOŃCZ TEST i moja Pani egzaminatorka wychwyciła jakieś błędy w moim teście ale przez to że zakończyłam nie miałam możliwości już tego poprawić.
 
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 09:58   

trochę się stresuję, bo przez pierwsze dni leciałam zgodnie z notatnikiem szkoleniowym, ale potem wszystko się posypało. OHR nawet nie dotknęłam, wczoraj pierwszy raz pod okiem kierownika robiłam zamówienie. Całe szczęście, że moje KR to fajna osoba i się ze mną przed testem spotka ai jeszcze cały notatnik szkoleniowy "przeleci". Mam normalnie strach w oczach, ale mam nadzieję, że jak się zepnę to się uda :)

[ Dodano: 2016-02-26, 09:58 ]
trochę się stresuję, bo przez pierwsze dni leciałam zgodnie z notatnikiem szkoleniowym, ale potem wszystko się posypało. OHR nawet nie dotknęłam, wczoraj pierwszy raz pod okiem kierownika robiłam zamówienie. Całe szczęście, że moje KR to fajna osoba i się ze mną przed testem spotka ai jeszcze cały notatnik szkoleniowy "przeleci". Mam normalnie strach w oczach, ale mam nadzieję, że jak się zepnę to się uda :)

[ Dodano: 2016-03-02, 21:39 ]
Biedroneczki trzymajcie jutro za mnie kciuki. Jutro test po pierwszym etapie. Jestem zestresowana na maxa. Dziś jadę cały dzień na melisie i niby czuje się przygotowana, ale boje się, że przez moje nerwy polegnę na jakiejś głupocie :(

[ Dodano: 2016-03-03, 21:58 ]
Dziś miałam tes na zks :)
Pomna moich poszukiwań i żądna choć połowy pytania dzielę się z Wami tym co zapamiętałam:
Test 64 pytań:
- kilka pytań o MTD (warto wiedzieć jaka jest poprawna handolowa nazwa towaru bo ja rypnałem się na Daniu Tatarskim kurde serio to jest tatar :D)
- kilka pytań jest odnosnie BHP - normy dźwigania (wczytujcie się, bo pytania czasami zadawanesą od dupy strony tak samo jak i odpowiedzi)
- szkolenia - o instruktożowy i uzupełniający, kontrolne zdrowotne kto musi, bhp
- sejfy
- gotówka niezabezpieczona
- ilość gotówki w kasetce w czasie zmiany
- reakcja na dwa dzwonki gdy mamy pieniądze wyjęte w biurze
- co to zpw i gdzie zgłaszamy
- zgłoszenie kt
- informacja o zmianie grafiku
- ważne prośby o dzień wolny

to chyba wszystko co mi się przypomina z testu,. Ja niestety chciałam być "do przodu" i do test w ostatnich dniach uczyłam się z nwego podręcznia, a test póki co opiera się na starym i kilka pytan mi popłynęło ;(

co do części drugiej czyli 18 pytań otwartych to:
- najpierw miałam zrobić obchód sklepu tak jak bym przyjmowała zmianę i spisać zadania do zrobienia i oznaczyć co ja mogę zrobić a co kasjer, a potem miałam sprawodzny ten obchód
- omówienie strefy kwiatów
- strefa oiw
- strefa mięso i ryby
- strefa rozrywki
- pieczywo
- dodatkowo przy każdej strefie miałam wskazać błędy ( "upchane" mix sałat - brak cyrkulacji powietrza, zaburzony ciąg chłodniczy, nie zamknięte podajniki do pieczywa, brak rękawiczek przy pieczywie, złe ustawienie kwiatów, złe ustawienie orzechów)
- oferta Tak Tylko! i AT
- strefa alkocholi + co jaki czas pojawia się win somelier poleca
- zrobić zamówienie na marchew - teraz jest w promocji, a ja dodatkowo dziś miałam dostawę o 19 więc było wessoło i pomidor
- omówić przyjęcie dostawy DC - co zrobię gdy np. kierowca nie ma butów, nie ma wydruku temp. bo drukarka się zepsuła, temp. przewyższa 8 stopni
- omówić funkcje kolektora
- omówić Market
- zamówić pieczywo
- wydrukować identyfikator i zaświadczenie o dochodach
- omówić layout - narysować półki, co oznacza skrót TS, jak długo cenówka jestem tu nowy
- harmonogram zamówień - omówić co tam jest i generacje łączone z jakimi sklepami mogę
- omówić raport handlowy
- do kiedy plan urlopu,co pierwsze PU czy bilans, jak zmienić ilość godzin na dany dzień, jak zmienić godziny pracy dla jednego pracownika a jak dla kilku, skąd wiem czy dny pracownik ma jeszcze UŻ, czy muszę wydać DU - jak pracownik chce to tak, jak nie zgłasza potrzeby to nie, nanoszenie absencji

to wszystko co pamiętam.

Byłam w ogromnym stresie więc mogło coś umknąć. Mam nadzieję, że komuś się przyda i dzięki temu nie będzie się musiał stresować
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
EMILIAKK 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-07, 16:25   

Kot_kreskowy, mialas juz drugi egzamin po sklepie szkoleniowym/? mnie czeka w srode. ;]
_________________
kkemilia
  Ocena JMP: 8/10
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-07, 19:08   

nie :) dziś dopiero byłam pierwszy dzień na sklepie szkoleniowym. ale jak będziesz po to będę chętna na jakieś pytanka :)
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
zaq2

Stanowisko:
specjalista ds. magazynowych

Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-08, 14:04   

Booże, ile tematu do przerobienia, masakra.
_________________
główny profil
 
     
aszpyra_78

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-09, 16:30   

witam,jestem w trakcie szkolenia na zks,i bardzo sie ciesze ze znalazłam tą strone,jak tomówia w grupie razniej,i mozna sie wiele dowiedziec. :)

[ Dodano: 2016-03-09, 19:18 ]
witam,jestem w trakcie szkolenia na zks,i bardzo sie ciesze ze znalazłam tą strone,jak to mówia w grupie razniej,i mozna sie wiele dowiedziec. :)
 
     
~Agacisko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2016-03-14, 16:46   test

Może jednak ktoś mi wyśle te pytania? ;( podobno ostatnio są jakieś nowe...
  Ocena JMP: 3/10
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-14, 21:59   

Agacisko, który etap?
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-03-14, 23:29   

Take it easy ;] Chill and go on!
Te pytanie nie są nic a nic trudne może tez z obszaru marketu mogą sprawiać pewne problemy ale nawet jeśli nie znasz dokładnej odpowiedzi na pytanie to zawsze masz swój brain na miejscu i liczy się innowacyjność i kreatywność. Zawsze jesteś w stanie coś wymyślić i takie odpowiedzi moim zdaniem są najwyżej punktowane. Pytań już nie pamiętam jakie były ale gdzieś na forum one powinny jeszcze być. Nic tylko uruchom opcje szukaj i jazda nikt ci nie poda tego na tacy pod nos bo nikt nie lubi karmić kalek :P
Nie ma się co stresować. Jeśli przykładałaś się do swojego szkolenia i dużo pytałaś na nim to masz z górki!
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Agacisko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 15:04   testy

Kot_kreskowy ja wracam pi długiej absencji. I mam mieć egzamin taki jak przy awansie...?

[ Dodano: 2016-03-15, 15:05 ]
Kot_kreskowy, a masz jakieś testy?
  Ocena JMP: 3/10
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-15, 18:53   Re: testy

Agacisko napisał/a:
Kot_kreskowy ja wracam pi długiej absencji. I mam mieć egzamin taki jak przy awansie...?

[ Dodano: 2016-03-15, 15:05 ]
Kot_kreskowy, a masz jakieś testy?



pw
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
aszpyra_78

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 7
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-03-16, 20:29   

ZARAZ PO SWIETACH MAM EGZAMIN NA ZKS NA SKLEPIE MACIERZYSTYM,NAPISZCIE PROSZE CZEGO MOGE SIE SPODZIEWAC? ;)

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2016-03-16, 21:36 ]
Proszę nie pisać Caps Lockiem !!
 
     
kacha12

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-26, 22:40   

Kot_kreskowy, można na priv :)
 
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-28, 18:40   

aszpyra piszesz test 64 pytań jak masz min 80% to lecisz egzamin ustny. czego możesz się spodziewać na ustnym masz wyżej napisane przeze mnie
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo