Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
test na zks
Autor Wiadomość
kamyczkamysza 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-21, 12:25   

brodacz1989 napisał/a:
kamyczkamysza, niektórzy mają szczęście, a niektótrzy muszą zdawać egzaminy;/
Ja ciesze się że zdawałam egzamin teraz jest już za mną i tak jak piszesz nie ma nic nowego z czym nie stykamy się na codzień. Chociaż zdawałam jako pierwsza a czekając na kolege którego przepytywali to mało jajka nie zniosłam bo mnie szybko przepytali a jego to trzymali i trzymali.

[ Dodano: 2015-06-21, 12:35 ]
Sysia03 napisał/a:
Został mi tydzień a sieje panikę i zamęt jakby to było jutro :( a jakich pytań z BHP się spodziewać?
Czasookresy szkoleń, rodzaje skierowań na badania, instruktaż ogólny i stanowiskowy oraz wstępny, dokumentacja haccp głównie kkw i normy temperatur, polityka bhp. To tyle co pamiętam egzamin miałam w lutym. A masz notes szkoleniowy?
_________________
Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry.
 
     
~Sysia03

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 04:57   

Czasookresy szkoleń, rodzaje skierowań na badania, instruktaż ogólny i stanowiskowy oraz wstępny, dokumentacja haccp głównie kkw i normy temperatur, polityka bhp. To tyle co pamiętam egzamin miałam w lutym. A masz notes szkoleniowy?[/quote]

Czyli można spodziewać się wszystkiego co im do głowy przyjdzie heh, mam notes oczywiście :)
 
     
gumowakaczuszka

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 9
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 09:12   

1 etap :

test + do opisania wszystkie strefy ( o/w, mięso itp ), w ohr absencja i wysłać paczkę, w markecie zpw, bob, zamówienie na pieczywo ( analiza ), raport pieczywa ( 157 ), i dalej nie pamiętam


2 etap :

Raport operacyjny, cele firmy, bilans i grafik, obchód sklepu, inwentaryzacja, premia, zarządzanie ( co to jest i jak to rozumiesz ) OHR ( bilans i grafik jak zrobić, plan urlopów, odzież robocza, dok. zeskanowane, wskaźnik premii, skierowania na badania, wnioski urlopowe, dane osobowe itp. ), audyt, jak zwiększyć sprzedaż i zmniejszyć straty, zamówienie, sytuacje niestandardowe, workflow, bhp i haccap

więcej grzechów nie pamiętam, powodzenia :)
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 11:23   

Ja bym ten podzial u gory jednak polaczyl i juz na pierwszy etap staral sie wiekszosc wiedziec. Mnie ju na rozmowie wstepnej podpytywala co w wokrflow, i robilem z nia zamowienie na pieczywo z raportem, a potem chciala zebym raporty operacyjne omowil. Trzeba brac poprawke ze kazdy trener moze miec troche ine podejscie ;)
 
     
~helenaZ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 18:22   

Mam pytanie do szkolących się kasjerów- Wy tak wszystko to umieliście i ogarnialiście przed jakimkolwiek szkoleniem? Czy byliście po prostu dobrymi kasjerami i ktoś zaproponował Wam awans i wszystkiego nauczyliście się na szkoleniu?
_________________
HelenaZ
  Ocena JMP: 8/10
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 20:35   

90% szkolenia do 1 etapu to praca wlasna z podrecznikami, 10% to poznanie komputera i wazniejszych procedur :) dopiero potem iddziesz na sklep szkoleniowy gdzie sioe toba bardziej zajma ;)
 
     
kamyczkamysza 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 21:59   

jakihno napisał/a:
90% szkolenia do 1 etapu to praca wlasna z podrecznikami, 10% to poznanie komputera i wazniejszych procedur :) dopiero potem iddziesz na sklep szkoleniowy gdzie sioe toba bardziej zajma ;)
zgadzam się z tym tak samo ze mną było a kiepskiego kasjera nikt nie zaproponuje do awansu ale dobry kasjer też nie koniecznie musi być dobrym zks ja często w siebie wątpie ale głowa do góry i idę dalej
_________________
Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry.
 
     
moniora

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-23, 06:48   

Jeju. Ja dopiero od zaczynam. Nie wiem jak to bedzie, jak to wszystko ogarne. Piszcie jak cos wiecej bedziecie wiedziec.
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-23, 17:15   

masz podrecznik KS? to czytaj od deski do deski, kilka razy. na poczatku staraj sie nie zrozumiec od razu, bo bez widzenia niektorych rzeczy na zywo w kompie to trudne, ale sie zaznajomic..potem po malu rozdzial po rozdziale z robieniem notatek. Pisząc cos na kartce bardziej wchodzi do glowy niz samo czytanie. No i podrecznik kasjera musi byc obcykany w pierwszej kolejnosci bo sporo razy spotkasz sie z tekstem typu: zgodnie z procedura z podrecznika kasjera -sprzedawcy.... no i patrzec na zmiane oczyma kierownika, przestawiac sie na myslenie: nie rozlozyc dostawe, tylko kto mi ta dostawe rozlozy, kto siadzie na kase i o ktorej isc robic zamowienie by sie wyrobic z iloscia palet ;) oczywiscie dalej trzeba wiekszosc obowiazkow kasjera wykonywac, nawet jako zks trzeba pomoc przy towarze, ale starac sie pojac myslenie kierownika;)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-23, 18:08   

jakihno, czyli mówiąc w skrócie "widzieć więcej, sięgać dalej, za... więcej" :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-23, 19:08   

trafiles w sedno brodacz1989,
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-23, 20:18   

Zks to kierownik i kasjer w jednym tylko że kasa z jednego stanowiska :P
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-25, 19:08   

ostatnia prosta przed szkoleniowym. jutro jeszcze rekrutacje mamy wiec KR bedzie na sklepie i zapewne bedzie jeszcze podpytywac :) Co najsmiesniejsze w tym wszystkim, egzamin mam we wtorek 30.06, a w grafiku na lipiec od 1 mam juz zaznaczony sklep szkoleniowy ;D
 
     
kamyczkamysza 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-25, 19:44   

jakihno napisał/a:
ostatnia prosta przed szkoleniowym. jutro jeszcze rekrutacje mamy wiec KR bedzie na sklepie i zapewne bedzie jeszcze podpytywac :) Co najsmiesniejsze w tym wszystkim, egzamin mam we wtorek 30.06, a w grafiku na lipiec od 1 mam juz zaznaczony sklep szkoleniowy ;D
to dobrze wiedzą że zdasz wystarczy żebyś i ty tak myślał a tak będzie powodzenia
_________________
Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry.
 
     
~Adelaxxx 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-25, 19:52   

To ja bym na Twoim miejscu w ogóle nie szła na ten egzamin :P ;]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo