Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co myslicie o facetach pracujacych w Biedronkach?
Autor Wiadomość
kasiagosia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-25, 18:15   co myslicie o facetach pracujacych w Biedronkach?

Facet pracujący w Biedronce w charakterze kasjera kojarzy mi się z nieudacznikiem zyciowym.Czy macie podobne wrażenie?Dodatkowo ci których znam to same nygusy.Podczas gdy dziewczyny przerzucają towar i wywożą całości ci tzw. faceci siedzą na kasie. Ale gdy rozmawiamy o tym jak jest ciężko oni maja najwięcej do powiedzenia.Czy tak jest tylko u mnie?
 
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 18:18   

u mnie na sklepie chłopaki śmigają na wysokości lamperii, poważnie ogarniają warzywniak, całości, wykładają towar i jak przystało na prawdziwego kasjera siedzą na kasie. Także żadne z nich nieudaczniki
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-25, 19:24   

U nas na początku koledze ciężko szło ale szybko się ogarnął poza tym Ks jest mężczyzną, który nie leży do góry brzuchem, więc nie uważam by się migał ani jeden ani drugi :yeah: a czy facet na kasie to nieudacznik nie sądzę ja tak tego nie spostrzegam :P
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 19:29   Re: co myslicie o facetach pracujacych w Biedronkach?

kasiagosia napisał/a:
Facet pracujący w Biedronce w charakterze kasjera kojarzy mi się z nieudacznikiem zyciowym.Czy macie podobne wrażenie?Dodatkowo ci których znam to same nygusy.Podczas gdy dziewczyny przerzucają towar i wywożą całości ci tzw. faceci siedzą na kasie. Ale gdy rozmawiamy o tym jak jest ciężko oni maja najwięcej do powiedzenia.Czy tak jest tylko u mnie?


Troszke nie ładnie o nas myslisz ;) może tylko tak u Cb jest, ale ogolnie chłopaki tez są potrzebni i u nas osobiscie, dziewczyny sie z tego cieszą ze mają nas dwóch ;) zawsze to im lżej jak którys z nas na zmianie jest ;) a po drugie jezeli niby jestesmy nieudacznikami zyciowymi, to Ty tez jestes nim bo wspopracujesz z nimi ;/ ? Nie ładna opinia według mnie ;/ Ale zyczę Ci męza lub faceta azeby byl milionerem! Pozdrawiam ;) :) :)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 20:11   

Jeśli ktoś chce pracować to będzie , nie ma znaczenia czy mężczyzna czy kobieta.W Biedronce każdy kasjer musi umieć wykładać towar, sprzątać , kasować na kasie. Nie ma podziału. Różnica polega na "widełkach BHP " czyli dźwiganiu więcej niż kobieta.Panowie praca w Biedronce nie jest za karę , nie jest łatwa.Gdyby mój mąż pracował jak ja w Biedronce to w domu byłoby RÓWNOUPRWNIENIE ! 8)
_________________
Czas na zmiany
 
     
biedronka21


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-25, 22:19   

jestem trochę zasmucona tym co tu wyżej jest napisane:( u mnie został zwolniony kolega który z poczatku się gubił , zas juz po I miesiącu pracy dawał z siebie wszystko.... pierwszy raz widziałam aby facetowi podobało sie to co robi jeżeli chodzi o pracę... wszyscy byli smutni jak mu nie przedłużono umowy. powiem szczerze że gdy rozkładałysmy z nim chłodnie jego ostatniego dnia pracy to łzy nam leciały... chłpak był niezastapiony kierownictwo czasami się kłóciło do kogo ma iść na zmianę bo to jak pracował on sam było porównywalne do wszytskich na zmianie... każdy ma słbszy dzien w pracy zaś my wszystkie sie za nim wstawilyśmy i to nie pomogło redukcja etatów a że mu się akurat umowa skończyła to poszdł na odstrzał... a dziewczynę która dostaliśmy z iinej biedronki to każdy oceni na 1 nic nie umie sama zrobić, praca na kasie daje wiele do życzenia a co do kultury osobistej to juz nawet nie będę się wypowiadać... nikt nie jest zadowolony i co i nic dalej pracuję.. planujemy całą załogą napisać do góry aby zwrócili nam naszego kolegę (bo takich facetów to ze świecą szukać) a naszej koleżance podziękowali..
 
     
tomekacl

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-26, 21:46   

witam. sam zaczynałem od kasy a teraz jestem zastępcą i to ze ktoś pisze o nieudacznikach to chyba sam nie wiele ma od życia. Lepiej weź się za swoich kolegów, u mnie wszyscy pracują a jak jest na zmianie któryś z nas to nie dość że praca wre to jeszcze jest wesoło!!
 
     
~Kokowy 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-27, 15:22   

Nieudacznikami życiowymi można nazwać tych, co mogą pracować ale nie chcą albo nie potrafią znaleźć pracy! Ja też jestem kasjerem w Biedronce, jestem sam na cały sklep i bardzo mi się podoba ta praca która nie tylko daje mi pieniądze to satysfakcję! Mało tego, zawsze staram się budować wesołą i miła atmosferę przy dobrej wydajności :yeah:
  Ocena JMP: 1/10
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-27, 18:28   

Faceci musza byc na sklepie dzieki nam praca szybciej leci szybciej dostawa wylozona faceci bardziej na dzial sie nadaja niz kobiety takie moje zdanie.
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-28, 12:24   

Ja fajny jestem :rool:
Pewnie dlatego na kasie nie siedzę :#)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-28, 15:29   

Nie kazdy facet na dzial nadaje sie lepiej, nie kazdy smiga na wysokosci lamperii, obijaja sie gorzej jak baby i gorzej marudza. Z takimi "mezczyznami" pracowalam ja :) Nie wiem, czym sie KR kierowal zatrudniajac takiego, ktory na 1. rzut oka sie nie nadaje :) Ale wiem, ze sa faceci, ktorzy robia naprawde kawal dobrej roboty i praca z takimi to sam miodek :)
 
     
owieczka_89 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Gru 2011
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-29, 23:55   

U mnie też jest kilku mężczyzn na sklepie, w tym 2 z-ców i są ok oprócz jednego. Zawsze ściemnia, że coś robi, wiecznie jest zmęczony, dyryguje wszystkimi co, kto i kiedy ma zrobić albo iść na przerwę, największy z niego nygus a jeszcze pracuje mimo, że chyba najczęściej chodzi na L4 i bierze UŻ kiedy na sklepie mają zostać 2 osoby na popo. Myślę, że wszędzie się może znaleźć czarna owca i nieważne czy to mężczyzna czy kobieta. :)
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-14, 10:54   

U nas jest trzech kolegów w pracy i jest z nimi bardzo wesoło zwlaszcza z jednym ciagle sypie jakimiś dowcipami i naprawdę można przyjść nie wiadomo jak zniecheconym do pracy bo np coś w domu nie tak to jak się człowiek naslucha tych dowcipów to od razu się rozluznia. Ma chłopak pozytywne nastawienie do życia i zaraża tym innych :em29:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-14, 12:41   

Ja tam osobiscie jako jedyny facet w biedronce czuje sie wykorzystywany. Robie wszystkie ciezkie prace, zawsze pierwszy dzwonek(non stop prawie na kasie) badz jedynka gdy sa ulubienice na sklepie. Szczerze powiedziawszy ja lubie prace w biedronce ale wkurza mnie fakt ze jako facet ciagle na kasie siedze gdy robota na sklepie jest. Jestem tepiony za chodzenie do wc mimo ze nie chodze na fajki w trakcie pracy i chodze do toalety tyle co dziewczyny. Tak samo o drobne kierownik dziewczynom zalatwi a mi kaze biegac po sklepach obok mimo ze to do moich obowiazkow nie nalezy. Ogolnie u mnie faceci sa gorzej traktowani, moj poprzednik uciekł i juz nie dziwie sie.
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-14, 23:45   

Postaw się ze 2 -3 razy, nie daj się ganiać, w żartach napomknij coś o równouprawnieniu.
I co to znaczy że ktoś kogoś tępi za chodzenie do WC? To już jakaś kpina. A może na przerwę 15 min też nie chodzisz? Postaw się bo długo będziesz zmiatany w kąty. Taka moja dobra rada.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo