Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tajemniczy klient
Autor Wiadomość
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-04, 15:36   

TK nie ocenia podłogi przy zlej pogodzie ;)
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-05, 10:35   

Kacperos, co rozumiesz przy stwierdzeniu CZY PODŁOGA W PIERWSZEJ ALEJCE BYŁA CZYSTA?
 
     
max26

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-06, 23:40   

Nie no porażka!Tajemniczy klient to totalny nie wypał nie rozumiem co oni chcą przez to osiągnąć!Jestem KS pracuje już 7 lat na tym stanowisku!Do pracy idę z podniesiona głową ale jak juz widzę ten wynik tajemniczego klienta gdzie sklep był wylizany i czysty a klient był ok 17stej dzień po generalnym sprzątaniu i widzę wynik 68 -.- Myślę co tu teraz,przecież słyszę jak kasjerki mówią wszystkie kroki kasjerskie i naprawdę mają to we krwi.Normalnie to ktoś sobie robi z nas jaja albo konkurencja na złość!!!Normalnie idzie się ;(
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-07, 12:09   

U nas zawsze wynik był w granicach 90%, a jak się okazało,żę ma być premia dla kasjerów uzależniona od TK to nagle dostaliśmy 64% >:D i jakoś nie chce mi się wierzyć,że nie zaprowadziłyśmy klienta do półki bo dziewczyny jak by mogły to by im tyłki za przeproszeniem wylizały, a to,że kasjerka nie wstała i nie zajrzała do wózka to porażka,mamy tak ustawione lustra,że widać nawet buty klienta! Jak się okaże następnym razem,że znowu mamy tak mało to sama osobiście wstąpię do instytucji jakiej jest TK >:D bo nie sztuka obiecać premie i udupić procentowo tak,żeby tej kasy nie dać >:D przepraszam za słownictwo ale czasami nerwy puszczają!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-07, 16:43   

Ja znam historię we wrocławskiej biedronce gdzie TK był sąsiadem z osiedla pracownika w której miał przeprowadzić inspekcje i specjalnie zawyżył wynik. Ulicy tego sklepu nie podam bo nie chcę robić żadnej afery, chcę tylko stanowczo zwrócić uwagę na fakt, że jakkolwiek byśmy się nie starali, to i tak większość będzie zależeć od dobrego bądź złego nastroju TK - taka już mentalność większości polaków, że muszą gdzieś się wyładować i na czymś sobie ulżyć...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
jagoda3939

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-09, 17:41   

u nas mieliśmy 100% od TK za luty a obiecanych premii brak ( dziś był przelew)
 
     
beata


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-09, 19:44   

HELOŁŁŁŁ!!!!!!!! raz w miesiącu przychodzi zestawienie :regulamin: na co zwraca uwagę TK. i TO POWINNO LEŻEĆ W SOCJALU I KAŻDY KASJER POWINIEN Z NIM SIĘ ZAPOZNAĆ. I UWAGA!!!!!!!!!!! przy takiej pogodzie jaka mamy ostatnio, TK nie zwraca uwagi >:D na to że jest brudna 1-sza aleja. A tak w ogóle to np. za nieporządek na sklepie można dostać 90%, a za obsługę klienta 75% i to tu dopiero jest problem bo to ta OCENA jest NAJWAŻNIEJSZA.

[ Dodano: 2010-03-09, 19:45 ]
A że premii nie ma ;( to swoją drogą

[ Dodano: 2010-03-09, 19:48 ]
MAXA 26 zgadzam się z tobą
 
     
jagoda3939

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-10, 07:11   

BEATA jesteś zastępcą to na pewno wiesz więcej coś o tej premii, bo to chyba wielkie zciemnianie o premiach za 100% TK. Zreszta o tej informowali właśnie zastępcy.
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-15, 12:16   

za ponad 75% mamy premie z TK.
  Ocena JMP: 4/10
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-15, 17:59   

W jutrzejszym RT będzie informacja na jakich zasadach będzie premia, a będzie na 100%. TK będzie brany też pod uwage co do premii, ale podejrzewam, że obrót i straty też mogą być brane pod uwage, może inwenturka :D Wszystko okaże się jutro :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-16, 11:40   

o dokladne info prosze w sprawie tej premii dla kasjerow ;)
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-16, 17:25   

Miałem racje co do tych ważnych warunków żeby otrzymać premie :em29:
Będzie brane pod uwage: TKlient ObrótStraty, wszystko będzie zależne od wysokości obrotu, a najłatwiej powiedzieć że na tej samej zasadzie co premia dla kierownictwa, tylko tajemniczy klient dochodzi :)
jak to powiedział mój KS,uśmiechać się :) Ogólnie jestem zadowolony, w projekcie nic nie jest napisane ile osób otrzyma premie, więc premia jest dla wszystkich kasjerów :) ,
Dokładne info powinno juz wisieć na socjlanym w pracy :)
W razie pytań, odpowiem jak będe potrafił :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-17, 00:29   

Jak dla mnie te wymagania są zbyt kosmiczne i już nie łudzę się na żadną premię. Mój sklep jest umiejscowiony w takim miejscu gdzie ciężko zadbać o to wszystko co ma wpływ na premię. Mamy mase klientów na 10 - 30 zł do tego malutki i ciasny sklep - a to chyba mówi samo za siebie... :bu:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
biedronka0805 

Dołączyła: 03 Sty 2010
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-17, 09:29   

Chciałam się spytać to jak będą te premie dla kasjerów to każdy dostanie, czy tylko wytypowane osoby przez kierownika sklepu?
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-17, 09:41   

biedronka0805 napisał/a:
premie dla kasjerów to każdy dostanie, czy tylko wytypowane osoby przez kierownika sklepu?

Z tego co wyczytałem w scenariuszu to nic nie jest napisane ile osób ma dostać więc raczej wszyscy kasjerzy :) lecz to może być zbyt piękne, że wszyscy dostaną. Najlepiej przestrzegać wszystkich procedur, żeby nie było że za nieprzestrzeganie którejś może być już zabrana premia.Premie ma przyznawać KR
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo