Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UKRYTE KAMERY NA ZEWNĄTRZ SKLEPU
Autor Wiadomość
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 09:12   

A ja rozumiem medea. Ja swoja pracę traktuję poważnie, daję z siebie tyle ile mogę, tyle ile mi sił wystarczy, szanuję swoja pracę, bo wiadomo że w dzisiejszych czasach dobrze że jest, i chciałabym żeby mnie również szanowano, traktowano poważnie. Jeśli chcą zakładać kamery, niech zakładają na socjalu, w toaletach,ja naprawdę nie widzę problemu, lecz osobiście chciałabym być poinformowana o tym fakcie, bo jestem w pracy a nie w big brotherze.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-18, 10:28   

Jakby Cię poinformowali gdzie są kamery to nie uważasz że wtedy zakładanie ich mijało by się z celem... :rool:
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 21:19   

Lenka w takim razie po co zakładają ukryte kamery w "środku"?? Sprawdzanie toreb tak aby kamera "widziała" im nie wystarczy?? Jak będę chciała coś zapieprzyć to żadna kamera mi w tym nie przeszkodzi(wychodzę z założenia że jak kraść to miliony , więc produkty ze stołu na odpisy kompletnie mnie nie obchodzą). Poza tym zwolnienie pracownika na podstawie zapisu z kamery o której się nie wie jest bezprawne (oczywiście znajdą coś innego żeby sie ciebie pozbyć;) ) Każdy (!!) klient ma prawo wiedzieć o kamerach, tych w środku i tych na zewnątrz.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 21:24   

Frank_a napisał/a:
Każdy (!!) klient ma prawo wiedzieć o kamerach, tych w środku i tych na zewnątrz.

Na drzwiach sklepu pisze ze obiekt jest monitorowany i to wystarcza.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 21:38   

Frank_a napisał/a:
Lenka w takim razie po co zakładają ukryte kamery w "środku"?? Sprawdzanie toreb tak aby kamera "widziała" im nie wystarczy?? Jak będę chciała coś zapieprzyć to żadna kamera mi w tym nie przeszkodzi(wychodzę z założenia że jak kraść to miliony , więc produkty ze stołu na odpisy kompletnie mnie nie obchodzą). Poza tym zwolnienie pracownika na podstawie zapisu z kamery o której się nie wie jest bezprawne (oczywiście znajdą coś innego żeby się ciebie pozbyć;) ) Każdy (!!) klient ma prawo wiedzieć o kamerach, tych w środku i tych na zewnątrz.

I maja rację że zakładają, jest masa ludzi która okrada sklepy czy to klienci czy kasjerzy. Nie mierz Wszystkich swoja miarą. Pierwsze słyszę żeby nie można było zwolnić pracownika na podstawie nagrań z kamer o których nie wiedział. Znam taka sytuację gdzie z tego powodu zwolniono jednorazowo kilku kasjerów złodziei i bardzo dobrze bo brzydzą mnie złodzieje. :zly:
A o prawa klientów bym się tak nie martwiła, maja ich oni u nas aż za dużo. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 21:54   

lenka* napisał/a:
I maja rację że zakładają, jest masa ludzi która okrada sklepy czy to klienci czy kasjerzy. Nie mierz Wszystkich swoja miarą. Pierwsze słyszę żeby nie można było zwolnić pracownika na podstawie nagrań z kamer o których nie wiedział. Znam taka sytuację gdzie z tego powodu zwolniono jednorazowo kilku kasjerów złodziei i bardzo dobrze bo brzydzą mnie złodzieje.
A o prawa klientów bym się tak nie martwiła, maja ich oni u nas aż za dużo.


Zgadzam sie na 200% :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-22, 22:01   

Gdzieś mi umknął ten temat ,nie mam nic przeciwko kamerom może bYć ich 100 na metrze ale wara od pomieszczeń socjalnych. Nieetyczne jest zakładanie po kryjomu bo nikomu nie służą po za kr , który ma do nich dostęp po wpisaniu kodu albo on-line w pewNym pokoju w PoZNANIU. Kamera nie zawsze służy do wykrywania potencjalnych złodziei ,ani nie służy do tego podsłuch rozmów z telefonu służbowego. Przypadkiem ukryte kamery lądują w sklepach gdzie działa aktywnie członek z-z ,więc trzeba znaleźć bata. Cóż aby wejść na obiekt w nocy i założyć kamery trzeba dostać klucz od ks ,nie wspominając o urwanym nagraniu z kamer gdzie jest wejście takiej ekipy i wyjście (uzbrojenie). Ale to też podstawa do negowania wyniku następnej inwentaryzacji ,bo nie wiesz co dzieje się podczas montażu kamer a nie ma obecnych osób z personelu sklepu.
 
     
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 22:01   

DarkSaid ale mowa tutaj o ukrytych kamerach na zewnatrz (i w środku) informacja o tym ze sklep jest monitorowany jest (monitorowany w środku) powinna byc rowniez informacja o monitorowaniu na zewnatrz.
Poza tym nie wierze, ze jak ktos kradnie nikt ze wspolpracownikow tego nie widzi... pare lat temu, w mojej bylej pracy poleciala dziewczyna ktora przywlaszczyla sobie pare drobnych rzeczy, kamer nie bylo, sami z cala zaloga ja zlapalismy na goracym uczynku. Wystarczy miec oczy szeroko otwarte i kilku zaufanych wspolpracownikow.

Lena no coz, taki naiwny człek ze mnie, ze wierze w doboć i uczciwosc ludzi...czasem dostaje po tylku ale co zrobic, gdybym podejrzewala wszystkich dookola to chyba bym zwariowała ;)
Zdania nie zmienie, o kamerach powinnismy wiedziec (wszystkich) .
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 22:02   

Ja też nie mam nic przeciwko kamerom.Dla mojej przyjemności mogą je montować gdzie i kiedy chcą(poza kibelkiem i szatnią oczywiście :P ).W pracy robie co do mnie należy,nie kradnę,nie podjadam więc mogą sobie rejestrować moje przecudne oblicze do woli.Ze względu na ową przecudowność w sumie im się nie dziwię :P
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-22, 22:04   

dokładnie Frank-a ponieważ kamera w socjalnym jest nie fair ponieważ nie wiedząc o tym a będąc sama na socjalnym możesz za przeproszeniem poprawić majdy włażące w 4 litery,albo źle leżący biustonosz,a to już naruszenie prywatności ,bo mając taką wiedzę tego nie zrobisz na kamerach
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 22:06   

kamery niech se bede na sklepie, na zewnatrz itp nawet ukryte. socjal to juz naruszenie intymnosci itp :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-22, 22:06   

to jest problem etyczny nikt się nie denerwuje że są ale że traktują nas jak idiotów którzy się nie kapną że ta czujka t jednak kamera
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-22, 22:14   

U nas jest ciasna szatnia i nieraz przebierajac się na korytarzu śmiejemy się z dziewczynami że niech se chłopaki popatrzą na cycki. :D
Franka a ja nie wierzę w ludzi a już szczególnie po inwentaryzacji. -.-
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Grzegorz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-17, 21:14   

czy dozwolone jest zamontowanie ukrytej kamery z nagrywaniem dzwięku w czujniku ruchu na socjalnym? Kto ma do tego podgląd
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo