Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedłużanie umów po zl
Autor Wiadomość
#poszukiwaczka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 94
  Wysłany: 2016-05-19, 12:34   Przedłużanie umów po zl

Witam od pewnego czasu nurtuje mnie pewne pytanie... jak to wygląda przedłużanie umów po zwolnieniach lekarskich. Za jakiś czas dobiega końca moja druga umowa. Jestem dobrym, szybkim pracownikiem, rzadko sądzą ja mnie na kasie zajmuje się raczej pierwsza aleja, miksami i magazynem. Ale podczas dwóch lat pracy byłam aż 4 razy na zwolnieniu lekarskim. Kłopoty z sercem, wysoka gorączka. Zastanawam się czy to nie przekreśla moich szans na przedłużenie umowy. Wiem ze są inne miejsca pracy, ale ja lubię biedronke i bardzo zależy mi żeby w niej zostać ;) jak to wygląda na waszych sklepach?
  Ocena JMP: 7/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 12:48   

Wszystko zależy od kierownictwa jeśli Twój ks jest zadowolony z Twojej pracy to nie masz się czym martwić :) u mnie pracują dwie dziewczyny które były na dłuższych zwolnieniach i nikt ich nie myślał zwalniać z pracy :) a na innym sklepie w moim mieście nie przedłużyli umowy dziewczynie ale ona oprócz tego że notorycznie brała l4 to za bardzo się do pracy nie przykładała
 
     
#poszukiwaczka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 94
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-20, 12:41   

Mam nadzieje ze się uda i nie przekreśla mnie przez te zl ;)
  Ocena JMP: 7/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-20, 16:13   

Będzie dobrze :) Twój ks na pewno widzi i docenia to że się starasz i że Ci zależy na pracy więc nie będzie chciał się takiego pracownika pozbyć :)
 
     
Yakim

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-06-02, 13:40   

Co to są 4 zwolnienia... Mieliśmy zawodniczkę, która systematycznie co 3 tygodnie brała tygodniowe zwolnienia a mimo wszystko jej umowę przedłużali.
U mnie sytuacja zgoła odmienna - jedno zwolnienie, ale dosyć długie. Było wiadome, że nie wykuruję się przed końcem umowy.. Przyjechała do mnie do domu kierowniczka, pytała się, czy chcę pracować dalej. Potwierdziłem. Umowę przedłużyli, po miesiącu wróciłem do pracy i od razu rzuciłem się w wir pracy. Podobno regionalny miał jakiś opór, by mi umowę przedłużyć, ale ks się upierał, że umowa ma być, bo nie może sobie pozwolić na stratę solidnego pracownika.
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-09, 10:28   Re: Przedłużanie umów po zl

poszukiwaczka napisał/a:
Jestem dobrym, szybkim pracownikiem, Kłopoty z sercem, wysoka gorączka.

Boże co za ludzie , co za kraj, jak jestes taki szybki, to zatrudnij sie na akord i praca marzenie, a kłopoty z sercem moze przez tą szybkość ? Będzie w tym kraju dobrze, no widząc takie sytuacje, śmiem twierdzić, że raczej na odwrót
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo