Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup Kontrolowany
Autor Wiadomość
~akima1305

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 11:07   

Heja . Czy mieliscie jakies konsekwencje z nieudanego zakupu kontrolowanego ? To moj pierwszy taki zakup i niestety nieudany a pracuje 4 miesiace.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 11:22   

jedyną konsekwencją może być wpis do pamiętnika , rozmowa z ks lub kr
 
     
~akima1305

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 11:27   

No wpisalam sie do pamietnika . Ale boje sie jakiejs nagany albo zwolnienia. Nie pracuje dlugo i nie wiem jak to odbywa
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 11:29   

nie zwolnią Cię , spokojnie :) , nie Ty pierwsza wpadłaś na zakupie i nie Ty ostatnia :)
najważniejsze żebyś wyciągnęła wnioski i nie powielała błędów
 
     
~akima1305

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 11:31   

Oby. Dostalam nauczke i trzeba sie uczyc na bledach. Czyli nagany ani zwolnienia nie musze sie obawiac .
 
     
aga27284 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-26, 23:19   

Miałam taki zakup jakis czas temu, wszystko znalazłam a gość do mnie z mordą że jego to sprawdzam a reszcie to nie :o i ogólnie prawie ze awantura, aż klienci się oglądali, no cyrk jakis :szczena: >:D
  Ocena JMP: 5/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-02-27, 13:11   

Ja na przykład czuję się nieswojo, jak w sklepie każą pokazać mi koszyk, wózek albo torbę. Czuję się wtedy jak złodziej, mimo że wiem, że takie są procedury. Nic dziwnego że klienci reagują czasami agresją.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-27, 21:33   

Ja nie pokazuje nigdy, w zadnym sklepie. nie musze i nie interesuje mnie, ze kogos to ciekawi. Sama tez nigdy o to nie prosilam. Po to jest ochrona na sklepie i monitoring, a jeszcze kasjerom kaza sie wyglupiac. Nic innego jak robienie z ludzi kretynow.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-28, 21:00   

Od tego jest pracownik ochrony. jak chcecie się narażać na nieprzyjemności wolny wybór. Nie ma nakazu przed sklepem na drzwiach pozostawiania rzeczy ,zakupów w boksach kasowych czy szafkach. W razie niejasności można sie narazić na większe problemy. Ja zawsze na pytanie pracownika ochrony w hipermarketach jak coś zapiszczy itp pytam czy na pewno chce dokonać czynności które mogą narazić go na odpowiedzialność cywilno-prawną. Zawsze ktoś może uznać ,ze podejrzenie narusza jego dobra osobiste i godzi w wizerunek.

[ Dodano: 2016-02-28, 21:02 ]
Mariano napisał/a:
Ja na przykład czuję się nieswojo, jak w sklepie każą pokazać mi koszyk, wózek albo torbę. Czuję się wtedy jak złodziej, mimo że wiem, że takie są procedury. Nic dziwnego że klienci reagują czasami agresją.


no właśnie Mariano to jest to naruszenie Twoich dóbr osobistych. Bardzo naciągane ale mógł być w sklepie ktoś ze znajomych a samo pokazanie powoduje ,że mógł stwierdzić że jesteś złodziejem
 
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-07, 10:04   

Wczoraj miałam zakup próbny i nie zauważyłam pudru w bluzie w tych opakowaniach..
  Ocena JMP: 5/10
     
Mania6051 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Kwi 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-27, 23:51   

Cześć. W biedronce pracuję dopiero dwa miesiące. Wczoraj miałam ZK w formie prowokacji z udziałem nieletniego. Chłopak wyglądał na 19-20 lat, więc nie pomyślałam by poprosić go o dowód osobisty. Kupił zgrzewkę żubra, zapłacił i poszedł do biura kierowniczki. Za chwilę wyszedł z ochroniarzem i kierowniczką wycofać paragon. Dali mi do podpisania protokół, że sprzedałam alko osobie niepełnoletniej.

Bardzo boję się, że przez to stracę pracę. Był to mój pierwszy ZK. Jestem zestresowana, bo mimo wszystko zależy mi na tej pracy.

Czy zwykły ochroniarz miał prawo przeprowadzić taką prowokację? Czy wylecę za to z roboty, czy skończy się wpisem w pamiętnik i naganą?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:14   

Mania6051, najgorszy dla Ciebie scenariusz - zwolnią Cię , najlepszy - dostaniesz opr od ks , ale mnie zastanawia pewna kwestia : na podstawie jakich cech wyglądu jesteście w stanie stwierdzić na 100% że osoba ma 19 , 18 , 20 a nie 16 lub 17 lat ? Pytam tych wszystkich którzy tak na pewniaka sprzedają alkohol ludziom młodym .
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 07:50   

Mania6051, Po pierwsze, biedronka nie ma prawa brać osób niepełnoletnich do zakupu takiego. Jeśli faktycznie tak było to sprawa natychmiast na policję. Kolejna rzecz, patrzyłaś na niego ? Oceniłaś że ma 19-20 ? skoro tak to zrobiłaś co trzeba. Nic nie poidpisuj. Niech pokażą dokument tej osoby. !! :boks:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~justyna86 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-28, 08:47   

unas jest teraz taki ochroniarz e robi wszystko by dupic kasjerki nawet jak na chwile kasetki nie zabezpieczysz na moment fajek nie zamkniesz zaglada ile mamy kasy w kasetce no i cóz okazalo sie że dostali od góry ze swoich szefów że beda miec wiecej kasy za złapanie nas ;/
 
 
     
~kapsw 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-29, 00:23   

marta1 napisał/a:
ale mnie zastanawia pewna kwestia : na podstawie jakich cech wyglądu jesteście w stanie stwierdzić na 100% że osoba ma 19 , 18 , 20 a nie 16 lub 17 lat ? Pytam tych wszystkich którzy tak na pewniaka sprzedają alkohol ludziom młodym .


o to to właśnie. ja sama choćby dzisiaj sprawdzałam kolesia, co na oko bym mu dała nawet i 22, a okazało się, że grudzień '97. i mam tak co chwilę, więc ogółem raczej sprawdzam dowody niż nie (ale pracuję w okolicy w której dosyć często nieletni próbują kupić alkohol - hit to dziewczę pokazujące mi tymczasowy dowód i zdziwione, że odmawiam sprzedaży, bo ona przecież w lipcu kończy 18 lat :D ).
_________________
"I to, co nazywaliśmy kochaniem się, znaczyło może, że stałem przed tobą z żółtym kwiatem w ręce, ty zaś przytrzymywałaś dwie zielone świece, a wiatr wiał nam w twarze deszcz wyrzeczeń, pożegnań, biletów metra."
- Julio Cortázar
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo