Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-31, 16:03   

Dziewczyna nie boi sie zmian i dobrze. Skoro od poczatku jej nie pasuje to po co ma sie meczyc i oszukiwac? Widocznie ma ten komfort, ze moze sobie pozwolic na szukanie lepszego miejsca. Jezeli ktos nie ma odwagi zrobic jak ona to niech ma chociaz troche zyczliwosci i zamiast silic sie na ubogie zlosliwosci, odpowie na zadane pytanie lub zamilczy.
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 16:22   

Gazela o kimnięciu hehe ja nawet wodę na sklep zabieram bo szkoda czasu chodzić na socjal się napić dobrze chociaż że jeść się w nocy nie chce ;) a praca w biedronce faktycznie jest ciężka i nie dla każdego ale przecież nikt nie będzie nikogo siłą zatrzymywał więc jak już pisałam koleżance niech porozmawia z przełożonymi i po sprawie :)
 
     
Ledoszka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Gorzów Wlkp.
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-04-02, 20:04   

A ja pracuję od 1,5 miesiąca i zamiast myśleć o rezygnacji-marzę po nocach o pełnym etacie. Praca mi się podoba, jak jest dużo do zrobienia to czas szybciej leci i nie raz jest "ojej, to już ta godzina że do domu?!". Ale jak komuś za ciężko albo się nie podoba to siedzenie na siłę nie ma sensu, pracownik nielubiący swojej pracy to nieproduktywny pracownik...
_________________
pozdrawiam
Ledoszka
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-03, 19:16   

Ledoszka, niestety takich osób jak Ty co raz mniej, a szkoda.
  Ocena JMP: 6/10
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 11:19   

Ledoszka napisał/a:
A ja pracuję od 1,5 miesiąca i zamiast myśleć o rezygnacji-marzę po nocach o pełnym etacie. Praca mi się podoba, jak jest dużo do zrobienia to czas szybciej leci i nie raz jest "ojej, to już ta godzina że do domu?!". Ale jak komuś za ciężko albo się nie podoba to siedzenie na siłę nie ma sensu, pracownik nielubiący swojej pracy to nieproduktywny pracownik...


Porozmawiamy za parę lat... Ja też bardzo lubiłem swoją pracę i byłem pełen optymizmu. Teraz po 10 latach mój optymizm i zaangażowanie trochę spracowane i kręgosłup nie ten co kiedyś. Znam u siebie na rejonie takich zadowolonych pracowników którym nasza korporacja utemperowała ten optymizm. :szczena:
Zapamiętaj moją radę: biedronka żeruje na takich optymistach, przepuszcza przez magiel i wypuszcza wyjałowionego człowieka. Ale ciesz się do póki możesz.
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 16:45   

stonek52 witaj w klubie.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo