Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
impreza 2016
Autor Wiadomość
szara myszka

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-01-25, 18:25   impreza 2016

hej

Mam pytanie co do imprezy "noworocznej" - u nas imprezę organizował KR Pan Adam R****ski - jednak już przed był podział kto idzie kto nie, bo impreza zaczynała się 5 stycznia o godz 18:00 więc zmiana popołudniowa że tak powiem jechała na resztki, więc niektóre dziewczyny stwierdziły że nie ma to sensu. Mało tego w dniu imprezy Pan KR kazał zrobić grafik na popołudniu do godz. 23:00 bo trzeba ofertę po zamknięciu wyłożyć itp. W owym dniu w związku z faktem że Pan Adam już o 22:00 był znudzony "wieśniaczkami" na imprezie o godz 23:00 dokonał kontroli wieczornej na naszym sklepie, gdzie oczywiście mało się mu podobało. (jeśli Firma nie wieży jest monitoring sklepu)
Osobiście byłam na imprezie, ale zaczęłam dopiero potem rozumieć dla czego "większość"nie zdecydowała się na zabawę.
Moje pytanie jest dość proste - czy ktokolwiek nadzoruje wydawanie pieniędzy z funduszy z tego co wiem socjalnych, czy ktoś rozlicza KR z wydanych pieniędzy ?

Bo skoro wszyscy tak chwalą te imprezy to chciałabym zapytać czy one są tylko dla wybranych czy dla wszystkich pracowników ?

Wiem że "nasz" KR jest nietykalny bo skoro po tylu skargach na niego jeszcze pracuję, to nie mam pytań. Ale może jest ktoś kto zainteresuję się poczynaniami Pana Adama ?
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2016-01-25, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-25, 18:56   

Smutne - zadzwońcie do BOP - może tam pomogą.

Tak nawiasem to jest paru cwaniaków KR co by przydało się im łomot sprawić, ale ...
_________________
michał
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-25, 19:49   

Masakra :szczena: my doprawdy też byliśmy do 23.00 ale zgłosiłyśmy się na ochotnika bo nie chodzimy na imprezy od czasu jak nam przenieśli na zadupie, nie żałujemy bo dziewczyny były głodne jak pies bo dali co kot napłakał, widziałam zdjęcia a i alkohol trzeba było samemu kupić. Ale, żeby takie świństwo zrobić to trzeba być nie złym s....lem >:D tak swoją drogą ciekawe gdzie się podziały pieniądze na imprezę dla pracowników? KR i KO na pewno niczego nie brakło nawet ochronę mieli, wóda się lała strumieniami a żarcia w bród, jak ochroniarze mówili co tam się działo to nie dziwota, że nasi głodni >:D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-26, 13:01   

Czegoś nie rozumiem. Żal do KR, że ktoś musial zostać do końca zmiany, a byla impreza? Grafik układa wasz ks i trzeba było z nim ustalac kwestie grafiku na ten dzien. Jak ktos tak bardzo chcial jechac to przeciez mogl zamienic sie z kims, a co najwazniejsze, powiedziec o tym ks. Czemu ma sluzyc teraz wylewanie zali tutaj i zwalanie wszystkich nieszczesc na kr?
 
     
~NowyWBiedronce 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-26, 13:17   

U nas było zajebiscie skonczylismy prace po 21, a impreza zaczynałą sie o 22. bardzoi dobrze sie wybawiłem i był nakaz, że WSZYSCY mają iść, ze KR nie chce słyszec, ze ktos nie idzie :)
 
     
kolczura 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-04, 10:51   

U nas KR sie postarał co do godziny na sklepie (21.45), bus zebrał ze sklepów ekipy i dostarczył na 22. 10 na imprezke... ale reszta to dno... jedzenie okropne, (ostatnie danie to: krokiety z biedronki odgrzane w mikrofalówce) rewelka jak na sale bankietową :D dj... wieś tańczy i śpiewa... 90% imprezy leciało disco polo... wóda też z niskiej półki 0,4 na głowe...
  Ocena JMP: 3/10
     
~misiowanka22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-04, 15:57   

Impreza w Janowie Lubelskim była super, lokal bardzo elegancki, jedzonko spoko, alkohol 0.5 l. na dwie osoby- wystarczył dla naszej ekipy. Tańce do 2.30. Myślę, że nasza KR się spisała. Mieliśmy nawet fotografa. Oby w następnym roku nie było gorzej to już się piszę. Pozdrawiam wszystkich uczestników :em29:
 
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-09, 09:58   

To była moja ostatnia impreza, na kolejne nie pójdę. O szczegółach pisać nie będę, bo zwyczajnie szkoda słów. Zdecydowanie wolę ten czas spędzić z rodziną !!
 
     
~Avonelka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-09, 11:39   

U nas impreza była 6stycznia od 16 do 24.00. Jedzenia, wódki i wina full ! Każdy najedzony i wybawiony :)
  Ocena JMP: 5/10
     
olalali 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 19 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Jelenia GĂłra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-10, 22:13   

u nas- Jelenia Góra, dc05, bardzo fajna impreza, ko przetańczył 6/8 dziewczyn, ile tam dał radę. było naprawdę bardzo fajnie. zabawa do 5 rano :)
  Ocena JMP: 9/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo