Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPOMOGA w Biedronce
Autor Wiadomość
Gadziullo

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-30, 11:12   

Zapomogi były wypłacane 21.09 i 22.09. Ja na koncie nie mam i w Kadrach informacji mi nie udzielili żadnej. Mam czekać na list. Jednakże część osób tu pisało o przyznanych zapomogach a braku przelewu na konto (info z kadr tych osób). "melodramat" nawet wczoraj o tym, że ma przyznane, ale wypłacą po 15.10. Po tej ostatniej informacji troszkę optymizmu wpadło i czekam na list. Pozdrawiam:)
 
     
Mx5

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-30, 11:50   

No ja już nawet niby pogodziłam się z sytuacją, że odrzucono mój wniosek . Bo jak się wali to po całości .Ale coś mnie ciągnie tutaj no i kilka postów wcześniejszych , plus Twój Gadziullo dało mi jeszcze troszkę nadziei , że może jednak. Tylko , jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć , że wrześniowe zapomogi mogą być wypłacane jeszcze w październiku (ponoć w piątek jest kolejna komisja )No cóż , czekamy na listy :#) Szkoda , że takie to stresujące .Pozdrawiam
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 283
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-30, 12:21   

Patrycja123654 napisał/a:
Witam.Chcialabym skorzystac z zapomogi.Pracuje od pazdziernika 2014,od maja 2015 jestem na zwol l4 bo jestem w ciazy,przedluzyli mi umowe do konca porodu.Czy moge skorzystac z zapomogi?I czy musze skladac papiery w sklepie?Wolala bym wyslac papiery jezeli jest taka mozliwosc sama.Nie chcem isc do sklepu i sie prosic kierownika o pomoc. Pomozcie,dziekuje.

nie prosisz się o pomoc, tylko chcesz ,żeby Ci wydrukował wniosek, wypełniasz, dołączasz , co trzeba, a jak kr podpisze to ci ks zeskanuje papiery i czekasz. w razie pytań, masz forum :)
  Ocena JMP: 5/10
     
Mx5

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-01, 12:56   

Nie wytrzymalam presjii zadzwonilam do kadr (do 3 razy sztuka) , nareszczie jakis czlowiek czlowieczy odebral haha !Z zapomog wrzesniowych kasa wplywala do 23 .09 i finito.Ja czekalabym z nadzieja az bym sie usrala , zapewniono mnie trzykrotnie ze moj wniosek poszedl 08.09 i calkiem przypadkiem okazalo sie ze to perfidne klamstwo.Dobrze ze ktos znalazl to przypadkiem przyklepanenpod dokumentami i wyslal nalezycie ale dopiero przedwczoraj.Wiec czekam dalej w stresie , e teraz mam pewnosc ze ten wniosek dotarl gdzie nalezy .Niestety cos mnie na linii rozlaczylo(ja mam zawsze pecha ) i nie dopytalam kiedy komisja jest w pazdziernimu .ZNACIE MOZE DATE PAZDZIERNIKOWEJ KOMISJI .Dzieki za info !a ci co tak niecierpliwie oczekuja niech sprawdza na 100 proc czy ich wnioski wogole wyszly z biedronek :szczena:
 
     
weroniqa

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 8
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-10-01, 22:06   

Ja dzwoniłam do kadr 17 września (dzień po komisji) i powiedziano mi że wniosek rozpatrzony i przyznano, ale nie mam przelewu... Moja kolezanka tak samo...
 
     
madzia1050 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Wrz 2015
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-13, 08:18   

witam dostał już ktoś tą zapomogę co we wrześniu była pozytywnie rozpatrzona a kasy nie było i czy ktoś dostał już list z decyzją ?

[ Dodano: 2015-10-15, 17:50 ]
Czy są już te zapomogi co miały być 15 ???
 
     
agula2145

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-15, 18:34   

witam no ja dostałam dwie decyzje w jednym dniu jedną pozytywną drugą negatywną . Dzwoniłam do kadr dzień po komisji i powiedzieli że przyznali ale pieniędzy dalej nie mam i już raczej na pewno nie będzie. Po otrzymaniu decyzji dzwoniłam do kadr z zapytaniem o co chodzi więc pani udzieliła mi informacji że ta decyzja pozytywna została wysłana pomyłkowo. Więc po co mówią przez telefon że przyznana potem nagle nie
 
     
madzia1050 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Wrz 2015
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-15, 20:30   

A kiedy przyszły te decyzje bo ja składałam podanie 9 września i nic dzwoniłam do kadr to kazali czekać na list
 
     
kalahara

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-19, 08:23   

Hej może mi ktoś podpowie co mam zrobić a mianowicie złożylam wniosek o zapomoga. Komisja była w zeszły czwartek a mi odesłali papiery do uzupełnienia. Muszę dostarczyć zaświadczenie o alimentach choć takiego nie mam ponieważ ojciec mojego syna sam mi płaci. To co ja mam zrobić. Ps napisałam to we wniosku.
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-19, 10:08   

Dziwne bo u nas dziewczyna skladala w tym roku na wiosne i uznali wyjasnienie ze dostaje na reke pieniadze od ojca swojego dziecka!!!
MOze niech ci przesle raz przez poczte i ksero przekazu oddaj??
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-19, 10:53   

[quote="kalahara"]Hej może mi ktoś podpowie co mam zrobić a mianowicie złożylam wniosek o zapomoga. Komisja była w zeszły czwartek a mi odesłali papiery do uzupełnienia. Muszę dostarczyć zaświadczenie o alimentach choć takiego nie mam ponieważ ojciec mojego syna sam mi płaci. To co ja mam zrobić. Ps napisałam to we wniosku.[/quo
Jest kilka rozwiązań np.: zaświadczenie z MOPS, że nie korzystasz z funduszu alimentacyjnego ; wyrok sądu, o przyznanych alimentach ; jeżeli alimenty masz przekazywane do ręki, oświadczenie ojce dziecka ; bądź wyciąg z kąta, lub potwierdzenie przekazu
 
     
kalahara

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-19, 13:23   

Ja też napisałam że dostaję pieniądze do ręki to mi przysłali że mam dostarczyć zaświadczenie o alimentach choć napisałam że nie mam...

[ Dodano: 2015-10-19, 14:25 ]
Napisze oświadczenie i dołączę to zobaczymy...
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-19, 19:30   

Dokładnie Musisz mieć potwierdzenie z konta czy z przekazu pocz od ojca na którym będzie jasno napisane ze to alimenty np dla Jasia od ojca no i w razie czego to niech ojciec napisze ze dobrowolnie płaci w kwocie...
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
oleska110 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-20, 09:26   

Miałam taka sama sytuację iJa pisałam oświadczenie że mam nie zasadzone alimenty i ojciec dziecka płaci dobrowolnie
 
     
Fokusik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 16:30   

Witam.

Dostał ktoś zapomogę w tym miesiącu???
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo