Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krzyż Kawalerski dla Pedro Pereiry da Silvy
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 20:59   

_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Lenaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 08 Lip 2015
Posty: 2
0 UP 4 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 02:36   

qweerty napisał/a:
michałek710 zakład produkcji volkswagena ...........i osoby na produkcji....... nie musisz wierzyć.
Larrikol odnośnie Bartosza nie zauważyłaś ,że jako były pracownik się nie wypowiada.


QWERTY - skoro tam jest tak dobrze to co jeszcze robisz w Biedronce?? Bo nie rozumiem?
Jak nie odpowiadają Ci warunki, które oferuje JMP to po co tu siedzisz i blokujesz miejsce ludziom bardziej inteligentnym od siebie???
Masz chyba problem ze sobą...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 10:30   

Lenaa napisał/a:
qweerty napisał/a:
michałek710 zakład produkcji volkswagena ...........i osoby na produkcji....... nie musisz wierzyć.
Larrikol odnośnie Bartosza nie zauważyłaś ,że jako były pracownik się nie wypowiada.


QWERTY - skoro tam jest tak dobrze to co jeszcze robisz w Biedronce?? Bo nie rozumiem?
Jak nie odpowiadają Ci warunki, które oferuje JMP to po co tu siedzisz i blokujesz miejsce ludziom bardziej inteligentnym od siebie???
Masz chyba problem ze sobą...


Lena ależ mi jest zaj......... dobrze w JMP ,lepiej na pewno niż Tobie, a moja praca polega na tym żeby dbać o innych będących członkami związku.Odnośnie Twojej inteligencji się nie wypowiem ,ponieważ CIę nie znam, chyba ,że kiedyś będzie jakiś problem na Twoim sklepie, to pewnie przyjadę na prośbę pracowników.
A jeśli jako kierownik masz argument jak CI się nie podoba to po co tu siedzisz to współczuję Twoim podwładnym bo zapewne stosujesz podobną argumentację. A ja bardzo nie lubię jak przełożony nie szanuje swoich podwładnych i mam skuteczne sposoby korygowania takiego podejścia.

Cytat:
Powiem tak... Test jak test, też się stresowałam, ale pytania normalne, trochę podchwytliwe, na myślenie. Mając ciszę i spokój, wiedzę z ksiązek + trochę doświadczenia nie ma siły, żeby nie zaliczyć. 64 minuty na te 64 pytania to zdecydowanie za dużo czasu. Ja skończyłam po 45 minutach i to po przejrzeniu 2 razy testu, a w firmie pracuję bardzo krótko. Test ustny to 18 pytań, trzeba znać zasady ekspozycji na poszczególnych grupach towarowych, layout, umieć go rozrysować np na moduły i półki, PKS w małym palcu, żeby wiedzieć gdzie co znaleźć, OHR, procedury finansowo kasowe, MTD, BHP... Radzę przeczytać dokładnie podręczniki zarówno Kasjera jak i Kierownika, bardzo dokładnie, ze zrozumieniem. I nie bać się pytać :) Tyle. Życzę powodzenia Wszystkim wkrótce zdającym.

Pozdrawiam, Lena


I wszystko jasne.Lena gratuluje awansu i sukcesów ,ale wiedza książkowa to nie wszystko ,ważne są relacje w pracy. Myślę ,że jako osoba krótko pracująca w JMP czeka Cię wiele wyzwań i niespodzianek.
 
     
scqzrrmr27fq

Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 12:23   

Szef Biedronki odznaczony w tajemnicy. W sierpniu odebrał order zasługi, jednak dokładnej daty nie znamy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo