Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogo w biedronce
Autor Wiadomość
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 21:28   

Zakupy w Biedronce mają też swoje plusy: w biedronce jeżeli cos Ci się nie podoba nie przyda itp można oddać z paragonem bez zadnego problemu ;) Biedronka zmienia się z roku na rok juz nie jest dyskontem dla najbiedniejszych. :yeah:
  Ocena JMP: 6/10
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-07, 21:18   

moli napisał/a:
w biedronce jeżeli cos Ci się nie podoba nie przyda itp można oddać z paragonem bez zadnego problemu :yeah:


ogromnie to u Was lubię i zdarza mi się z tego powodu wrzucać do tego niewygodnego koszyka różne rzeczy bez opamiętania by następnego dnia - podczas codziennych zakupów - część oddać.

Ale do dzisiaj nie mogę zapomnieć jak kiedyś oddawałem latarkę, która się spsuła (nie wiem jakim cudem przetrzymałem paragon ponad pół roku). Podszedłem do kasy, poinformowałem, że nie świeci - pani kasjerka stwiedziła, że faktycznie i zawołała Kierowniczkę. Ta przeprosiła i uświadomiła mnie, że już od miesięcy takich nie ma i czy zadowolę się zwrotem gotówki. Oczywiście. I żadna z przemiłych Pań nawet nie zapytała, czy próbowałem wymienić baterie.

(Jasne, że próbowałem. Zapewne przełącznik się przepalił albo mechanicznie przestał stykać... Ale od tego czasu ani trochę się nie martwię kupując jakiekolwiek AGD lub drobnicę elektroniczną w Biedrze)
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo