Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkolenie- elektryk
Autor Wiadomość
~kasiunia77

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 53
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 17:10   

czy ktoś już przeszedł to szkolenie? jak było? ja mam za trzy dni ;) i nie wiem czy odpowiedzi na pytania z dużej książki przyswajać sobie na pamięć dokładnie czy nie??? .^.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 19:00   

kasiunia77, słuchaj co na szkoleniu będzie a zdasz ;) a podczas jazdy opanowanie i wyłącz lęk przed wózkiem i heja do przodu :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Dziwna 29

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-19, 11:23   

właśnie się dowiedziałam, że został mi urlop przesunięty , w sumie to na własne żądanie i idę na szkolenie :em29:
 
     
michas86g 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-25, 20:45   

Ja tam dopiero po roku poszedłem na szkolenie z wózka, a przez ten rok i tak normalnie nim jeździłem (ściąganie dostaw i jazda po sklepie) ale to były wtedy inne czasy. -.-
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-26, 12:25   

Teraz tak się nie da. Przed szkoleniem mimo że miałam uprawnienia robione kilka lat temu, które obowiązują w każdej firmie w całym kraju to bez biedronkowych i tak nie mogłam używać wózka.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
korinella123 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Paź 2017
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 12:02   

Czy ktoś wie co to za książka ktora sie czyta przed szkoleniem z wozkow? Bo mam we czwartek szkolenie i nic nie dostalam. Ktos wie jak sie nazywa?
  Ocena JMP: 7/10
     
Karina9411 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2017
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 13:16   

My nie dostawalismy wogole żadnych książek. .. wyglądało to tak ze przyjechał bhpowiec przedstawił swoją prezentację i później z tego był krótki prosty test abc - jak się czegoś nie wiedziało to podpowiedział. .. nasttepnie na magazynie praktyka i wyjazd z paleta na sklep..
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 13:19   

Poproś osobę z kierownictwa o wydanie Tobie 2 książek (czerwone). Jedna większa - materiały szkoleniowe dla operatorów wózków unoszących, a druga mniejsza - charakterystyka wózków

[ Dodano: 2017-11-06, 13:21 ]
Karina9411 napisał/a:
My nie dostawalismy wogole żadnych książek. .. wyglądało to tak ze przyjechał bhpowiec przedstawił swoją prezentację i później z tego był krótki prosty test abc - jak się czegoś nie wiedziało to podpowiedział. ..


U nas na rejonie za nie przeczytanie książek nie zostajesz dopuszczony do szkolenia. Ale to pewnie zależy od regionu i podejścia BHP'owca
 
     
króliczek 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 14:00   

Teraz nie dostajesz książek do domu, tylko masz 4 godziny w pracy na zapoznanie się z nimi
  Ocena JMP: 5/10
     
#Sarah 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 15:13   

Mam pytanie,czy jak wrócę po wychowawczym to będę mieć jeszcze raz egzamin z obsługi elektryka czy nie ma czegoś takiego??
_________________
Sarah
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 15:17   

Nie będziesz.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#Sarah 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-06, 18:45   

Dzięki za info 😊
_________________
Sarah
  Ocena JMP: 8/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-11, 21:58   

jakie są zadania na tym praktycznym szkoleniu i egzaminie z elektryka, tzn jakie jest minimum by go zdać i móc nabierać wprawy na sklepie
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
pati96063 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-11, 22:49   

Nic specjalnego, jedziesz przodem, tylem, skrecasz, jeździsz pomiędzy pakietami, wyjeżdżasz paleta w miejsca. Nie bój się,praktycznie każdy zdaje, tylko musisz mieć książkę ze sobą. Trzeba sobie na prawdę nie radzić z jazda, żeby nie zdac. Nie bój się, wprawy nabierzesz w praktyce, rozwalajac kilka rzeczy przy okazji :D
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 07:24   

Całość trwa ok. 5 godzin.
Nie zapomnieć stroju roboczego,buciorów i czerwonej książki.
BHP-owiec i grupka ok. 8 osób osób na pustym magazynie i działacie ;)
Na początku siedzicie i jest kilkanaście minut teorii po czym dostajecie kartki z 10 pytaniami testowymi do rozwiązania (proste wszyscy zdają).
Następnie praktyka.
Prowadzącym BHP-owiec pokazuje ćwiczenie do wykonania wózkiem, potem każdy ma 2 próby żeby sobie potrenować i jest ocena za każde ćwiczenie osobno. Żeby zdać całość z każdego ćwiczenia należy dostać ocenę min. 3
U nas z tego co sobie przypominam to było:
- jazda do przodu i do tyłu po linii prostej pustą paletą
- ustawiona paleta i trzeba było wokół niej wziąć zakręt elektrykiem i wrócić na miejsce.
- ustawione 2 palety na środku i zrobienie elektrykiem "ósemki" wokół nich bez potrącania.
- wjechanie i wyjechanie spomiędzy dwóch pustych palet ustawionych pod ścianą (mając elektryka załadowanego calakiem z wodą).

Ja na egzaminie jechałam pierwszy raz w zyciu elektrykiem i zdałam bez problemu, więc to chyba raczej nie jest nic specjalnie skomplikowanego.

Praktyki i tak nauczycie się dopiero na sklepie przestawiając regały i standy :lol:
Powodzenia :zdrowie:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo