Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zmiany w JMP
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:19   

no to współczuję takiego kr :) ale może się zmieni na lepszy model :D wszak mamy czas zmian :D w jmp
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:23   

raczej nazwał bym to gra o tron kr jak i ko;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:24   

dobra jak zwał tak zwał :) niech grają oby tylko nas nie ruszali :D
 
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:29   

ładnie powiedziane marta1 niech piłeczke odbijaja miedzy sobą nie dotykajac nas
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:34   

prawda jest taka, że ciężką artylerie wystawiają na przeciw sobie, a odłamami prędzej czy później oberwiemy właśnie my malutcy
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 20:34   

Z kasjerami to różnie. Mam dwa przypadki że ani na ani na sklep się nie nadają. Dwa biegi wolny i bardzo wolny.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 20:38   

oczy słońc napisał/a:
Z kasjerami to różnie. Mam dwa przypadki że ani na ani na sklep się nie nadają. Dwa biegi wolny i bardzo wolny.
nie rozumiem :)
  Ocena JMP: 8/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 23:42   

zmiany w JMP to jest tematem >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-31, 20:52   

to znaczy Edyta że na kasie góra 22 a na sklepie tempo ślimacze
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-31, 22:51   

to znaczy że albo nie umiecie oczy słońca wyszkolić albo wasz ks z kr wybrać kandydatów. Wiesz co miewałem często sytuację że te z dwiema lewymi i połamanymi , i z słabym skanowaniem po daniu szansy i zadań którzy na innych zmianach wykonywali "starzy" kasjerzy powoli się wyrabiały,. Znam trochę jak jest na ogół stary robi n-f bo umie a młody na kasę, nikt nie szkoli bo nie ma na to czasu, a potem jak stary zachoruje to młody się gubi na sklepie .Odmienna kwestia to faworyzowanie pupili, czy podział na nowych czy starych. Ja starałem się dawać szansę tym "popychadłom" sadzałem doświadczonego kasjera na jedynkę i miałem w d...... jego fochy. Jak okażesz człowiekowi odrobinę zrozumienia i poświęcisz czas to będzie wdzięczny że dajesz mu te zadania od których inni odsuwają. Bo pracownik któremu każe się czegoś nie robić bo ktoś robi lepiej czuje się zdeprymowany i gorszy, i już gorzej pracuje. Często "popychadło i zapchajdziura" na jednym sklepie na innym nie tylko się wyrabiała ale czasem po zdobyciu doświadczenia szła do awansu

Praca kasjera czy kadry kierowniczej nie wymaga bardzo szczególnych predyspozycji czy umiejętności, więc nie przesadzajmy. Są owszem wyjątki które naprawdę nie dają rady ale to zaledwie promil
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-01, 00:59   

Zgadzam się @qwerty, niestety jednej koleżance nikt nie dał szansy. Wczoraj została zwolniona, kr ją wybrała. Dwa razy nieudany zakup kontrolowany, zero przejęcia sytuacją. A co ja będę tłumaczyć nie nadawała się i tyle.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-01, 14:02   

oczy słońc, no tak nie da się ukryć że jak w każdym zakładzie są osoby które po prostu nie podchodzą poważnie do wykonywania obowiązków na co się zgodziły podpisując umowę dwustronną , która zawiera prawa i obowiązki obu stron. Myślę ,że takie osoby są na prawie każdym szczeblu co wynika z cech osobowych a przy 55 tyś pracowników można przypuszczać że rachunek prawdopodobieństwa jest większy :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-04, 18:27   

qweerty napisał/a:
to znaczy że albo nie umiecie oczy słońca wyszkolić albo wasz ks z kr wybrać kandydatów. Wiesz co miewałem często sytuację że te z dwiema lewymi i połamanymi , i z słabym skanowaniem po daniu szansy i zadań którzy na innych zmianach wykonywali "starzy" kasjerzy powoli się wyrabiały,. Znam trochę jak jest na ogół stary robi n-f bo umie a młody na kasę, nikt nie szkoli bo nie ma na to czasu, a potem jak stary zachoruje to młody się gubi na sklepie .Odmienna kwestia to faworyzowanie pupili, czy podział na nowych czy starych. Ja starałem się dawać szansę tym "popychadłom" sadzałem doświadczonego kasjera na jedynkę i miałem w d...... jego fochy. Jak okażesz człowiekowi odrobinę zrozumienia i poświęcisz czas to będzie wdzięczny że dajesz mu te zadania od których inni odsuwają. Bo pracownik któremu każe się czegoś nie robić bo ktoś robi lepiej czuje się zdeprymowany i gorszy, i już gorzej pracuje. Często "popychadło i zapchajdziura" na jednym sklepie na innym nie tylko się wyrabiała ale czasem po zdobyciu doświadczenia szła do awansu

Praca kasjera czy kadry kierowniczej nie wymaga bardzo szczególnych predyspozycji czy umiejętności, więc nie przesadzajmy. Są owszem wyjątki które naprawdę nie dają rady ale to zaledwie promil


na moim sklepie tak zwana stara gwardia to dwie kasjerki, resztę składu mam wręcz nową, także nie mam dużego pola do popisu, i eksperymentuje poprzez zlecanie zadań o podwyższonym priorytecie każdemu po koleji. osoby te wiedzą co i jak mają zrobić bo miały to dokładnie pokazane i tłumaczone. efekt jest taki ze pojeła 1/3 z nich mniej więcej o co chodzi. i zgodzę się z Tobą, że jakoś wielkich predyspozycji nie potrzeba, ale przydałoby się MYŚLENIE, bo bez tego to i najprostrzego zadania nie zrobią. (szczerze niektórych myślenie po prostu boli)
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
króliczek 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 16:45   

https://biznes.interia.pl/firma/news/zwolnienia-grupowe-w-biedronce-prace-straci-130-osob,2088614,1852
  Ocena JMP: 5/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-25, 20:52   

130 osób objęto zwolnieniem grupowym a lista "do zwolnienia" jest znacznie dłuższa. Polowanie na czarownice rozkręca się w najlepsze.
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo