Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgraja bawiąca się kosztem koleżanek/kolegów
Autor Wiadomość
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-12, 13:13   

marta1 napisał/a:
no i lepiej by było żeby nie było twojego wpisu ....
wydaje mi sie, ze nie masz racji. karramba wyszla z szeregu i opublikowala to, czego wszyscy bali sie powiedziec przez taki dlugi czas. :x
powiedziala dosc dziadostwu. wiec ode mnie, wielki szacun dla niej :yeah:
 
     
#ochyda 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-12, 13:37   

A u mnie na sklepie jest taki jeden plotkarz. I to jest FACET !!!!! wymyśla takie bzdety że mózg się lasuje.... wymyśla o pracujących z nim koleżeństwie, o swoim kierownictwie i co jest śmieszne o samym sobie też.... i roznosi to po rejonie.... jako coś "zasłyszanego"
:bu:
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-13, 11:21   

Karramba napisał/a:
Zed napisał/a:
Przez tą sytuacje sklep nie był otwarty na czas i JMP poniosło duże straty, więc zapewne opierdol za to dostał i kto wie czy bez nagany się obeszło, a mimo to chcesz jeszcze go ukrzyżować za to...
Nie chodzi mi żeby "go ukrzyżować za to..." chodzi mi o to, że prawo nie jest jednakowe dla wszystkich. Ten pan nie poniósł żadnych konsekwencji swojego zachowania, ponieważ sprawa została tak jak już wcześniej napisałam zatajona. :pociesza:I nie opuściła murów Biedronki w Łebie, do czasu mojego wpisu ... 8)


Chciałbym mieć takie problemy.
Mój szef spóźnił się do pracy - napisze na forum może go zwolnią :D hahaha
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-13, 17:55   

"powiedziała dość dziadostwu" na forum :em29: szacun wielki :yeah:
 
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 19:40   

TajemniczyK napisał/a:
Chciałbym mieć takie problemy.
Mój szef spóźnił się do pracy - napisze na forum może go zwolnią :D hahaha
To, że jest to opublikowane to tylko plus. Ale pamiętaj, forum to była tylko konsekwencja naszych wcześniejszych działań. Nie pomyśl sobie, że chcę załatwiać takie sprawy na forum. Chciałam tylko, żeby prawda wyszła na jaw - to wszystko.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-13, 20:01   

Kto sieje wiatr ten zbiera burze. :starzec:
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-15, 17:33   

marta1 napisał/a:
"powiedziała dość dziadostwu" na forum :em29: szacun wielki :yeah:
nie kpij, bo nie wiem czy sama powiedzialabys to bez ogrodek swojemu przelozonemu. a to mialo miejsce :tak:
sam wpis, to przypomnienie jak bylo to powiedziane nie na forum, a w realu !!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-15, 17:40   

Przepraszam :) nie kpię tylko nie wiem po co wywlekasz to na forum skoro sprawa została załatwiona w realu
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 12:31   

To,że ktoś się spóźnił do pracy to jakieś wielkie przewinienie nie jest, pewnie nie jednemu z nas się to przytrafiło. U nas rano też raz czekałyśmy, trzeba chwycić za telefon i dzwonić do innych zks. Ta osoba nie przyjechała bo miała wypadek w drodze do pracy- różne wypadki chodzą po ludziach. A zaspać -to ludzka rzecz. Oczywiście lepiej mieć 2 lub nawet 3 budziki ( ja tak mam - bo jestem śpioch). :#)
 
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-22, 19:28   

Zbliżają się święta, a kierownik jak zwykle ma nas w głębokiej du***. Mógłby się chociaż trochę wysilić i przed przerwą świąteczną, powiedzieć każdej z nas zwyczajowe "Wesołych Świąt". Ale podobnie jak rok temu, dokumentnie z nas zadrwił. Więc ja, cytatem z jednego filmu powiem mu, to co myślę o jego żenującym zachowaniu:
"Wesołych Świąt Sprośna Świ***. I Szczęśliwego Nowego Roku" :lol:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-22, 19:48   

A czy twoje ogromne pokłady obywatelskiej odwagi, przekładają się także na relacje rzeczywiste, czy tylko na forum dają o sobie znać?
 
     
KaVora 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-22, 21:41   

hahaha dobre Lariikol :D
_________________
http://nasza-gazetka.pl (aktualne gazetki promocyjne)
  Ocena JMP: 5/10
     
Casia90 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lis 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-22, 22:39   

Nie wiem czy w ogóle powinnam zaglądać na ten wątek forum, ale wiadomo o moim sklepie się pisze to trudno nie zobaczyć... I krótko mówiąc jest mi przykro, że kilka rozgoryczonych osób wylewa tu morze żółci. Uważam, że mamy dobrego kierownika który się bardzo stara, owszem ma wady jak każdy człowiek ale bez przesady... Jetem osobą o której pisała karramba w pierwszej części swoich żalów (tą na którą podobno koleżanka nasłała pijanego) sama nie wiem czy to prawda bo dowiedziałam się o tym z drugiej ręki jako, że mnie to dotyczy to chyba tylko ja mam prawo się na to skarżyć - owszem było mi przykro jak się dowiedziałam o tym ale urazy już nie chowam było to ok rok temu!
Sama siedzę na zwolnieniu od połowy wakacji. Nie wiem czy po macierzyńskim wrócę bo to co tu czytam podłamuje mnie totalnie. Byłam średnio-dobrym pracownikiem ale ciągle się starałam być lepsza. Miałam rozmowy z kierownictwem na temat mojej pracy, ale się o to nie wkurzałam, jeśli czułam że nie były do końca fer - starałam się wytłumaczyć mój punkt widzenia, a jak wina była moja to robiłam wszystko żeby się poprawić.
Nie wiem czy mam tak przestarzałe poglądy ale uważam że kierownictwo należy szanować i rozumieć, że mają na głowie więcej niż zwykły pracownik, przecież kierownik układając grafiki na tyle osób nie dogodzi wszystkim... Nie powinno się stać i szukać jak tylko ktoś się potknie albo zrobi coś nie po naszej myśli...
A jeśli już ma się coś przeciw to nie pisze się tego na forum tyko mówi kierownictwu albo wyżej. Przed sezonem mieliśmy przecież zbiorową rozmowę z Rejonem - każdy miał okazje się wypowiedzieć co mu się nie podoba itd - jakoś dziwnie cicho było...

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-12-23, 12:43 ]
Karramba i Gertruda piszą z tego samego IP w tym wątku, więc być może to jedna i ta sama osoba.
 
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-22, 23:43   

No to mamy już teraz dwie strony medalu...i to mnie utwierdza w przekonaniu że zawiść nie zna granic...
 
     
ktośmałoważny2

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-12-23, 12:10   coś

Domyślając się kim jest Karramba śmiać mi się chce :D nie powiem dlaczego bo od razu by było wiadomo kto to...owszem grafik może nie pasuje każdemu ale jak ktoś potrzebuje wolnego to przeważnie dostaje ten dzień wolny...i tak jak tu się koleżanka wypowiedziała... kierownik stara sie jak moze fakt chce zeby wszystko było na ,,już'' zrobione i kilka żeczy na raz ale sam też zasuwa przy wykładaniu towaru... więc ktoś jest tu przepełniony nienawiścią z pewnego powodu ale też trochę na swoje życzenie tak mi się wydaje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo