Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziękujemy za ochłapy
Autor Wiadomość
jacekdrzazga

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-12-10, 18:32   Dziękujemy za ochłapy

Witam
Nazywam się Jacek Drzazga jestem kierownikiem w Tychach na 1843 Al. Bielska.
Proponuję wszystkim co nie załapali się na bony akcję odesłania na centra tych paczek które dostaniemy chociaż nie wiem czemu nam je dali skoro tyle zarabiamy.
Jestem pracownikiem z 12 letnim stażem i to że ciężko pracujemy, jesteśmy odpowiedzialni za masę rzeczy nie chodzimy na L-4 staramy się dla tej firmy ale widać to nic nie znaczy. Te 300 zł bonów fakt nie zbiedniejemy ale miło by było wiedzieć że firma nas traktuje na równi z przykładowo nowymi osobami przyjętymi w listopadzie, my pracujemy cały rok nie miesiąc. Fakt ze mamy wyższe zarobki ale chyba mamy je za coś nieprawdaż? Nie każdy ma gromadke dzieci,męża, żonę jednak tak samo mamy swoje raty, opłaty, kredyty itp.
Proponuję firmie przyjąć jeszcze 1000 absolwentów na stanowiska kierownicze, którzy z byle katarkiem idą na L4 mopa i miotły nie tkną bo przecież są kierownikami wymienić starą załogę i zobaczymy jak sklepy będą funkcjonować...
Tyle miałem do powiedzenia odsyłam paczkę do Dc 04 jak tylko przyjdzie na sklep - możecie ją przekazać na Caritas.
Pozdrawiam
 
     
asd2345 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 18:53   

Dokładnie. POPIERAM! dziwi mnie trochę krok firmy w ustaleniu takiego limitu, jaki w tym cel?
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 18:54   

Ja tak sie zastanawiam, bo przysługuje nam "party noworoczne" - czy możemy iść ? Zajebiście wyglądałoby takie party bez osób, które nie dostały paczek - czyli głównie bez kierownictwa ...
  Ocena JMP: 5/10
     
asd2345 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 19:02   

Haha chyba nam się nie należy przekroczone dochody :) )
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 19:59   

Ja jestem kasjerem i też mnie to bulwersuje , że bony należą sie osobą co np miesiąc przepracują czy tez tym co miesiącami na L4 siedzą , a nie tym , którzy cały rok zapierniczaja nie ważne kto ile zarabia jedni są zaradni inni mniej , a kasa powinna należeć się wszystkim PRACUJĄCYM pacownikom JMP.... a tak na marginesie skoro bon-300zł się nie należy to paczka równiez nie powinna się należeć tylko się firma ośmiesza :/ hipokryzja .... :regulamin:
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
nikita0011

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 20:52   Re: Dziękujemy za ochłapy

jacekdrzazga napisał/a:
Witam
Nazywam się Jacek Drzazga jestem kierownikiem w Tychach na 1843 Al. Bielska.
Proponuję wszystkim co nie załapali się na bony akcję odesłania na centra tych paczek które dostaniemy chociaż nie wiem czemu nam je dali skoro tyle zarabiamy.
Jestem pracownikiem z 12 letnim stażem i to że ciężko pracujemy, jesteśmy odpowiedzialni za masę rzeczy nie chodzimy na L-4 staramy się dla tej firmy ale widać to nic nie znaczy. Te 300 zł bonów fakt nie zbiedniejemy ale miło by było wiedzieć że firma nas traktuje na równi z przykładowo nowymi osobami przyjętymi w listopadzie, my pracujemy cały rok nie miesiąc. Fakt ze mamy wyższe zarobki ale chyba mamy je za coś nieprawdaż? Nie każdy ma gromadke dzieci,męża, żonę jednak tak samo mamy swoje raty, opłaty, kredyty itp.
Proponuję firmie przyjąć jeszcze 1000 absolwentów na stanowiska kierownicze, którzy z byle katarkiem idą na L4 mopa i miotły nie tkną bo przecież są kierownikami wymienić starą załogę i zobaczymy jak sklepy będą funkcjonować...
Tyle miałem do powiedzenia odsyłam paczkę do Dc 04 jak tylko przyjdzie na sklep - możecie ją przekazać na Caritas.
Pozdrawiam


[ Dodano: 2014-12-10, 20:59 ]
Popieram!!!!!!!! Swoją odsyłam do DC03. Imprezę tez mam w nosie i niech mnie tajemniczy nie pyta gdzie leżą jajka, bo mu ewentualnie pokażę w której alejce. Po co mam sobie podwyższać pensję TK. Jak tylko dostanę lekki katarek, polecę odrazu do lekarza. Nie będę się spieszyła w drodze do kasy po usłyszeniu dzwonków. Tak właśnie zmotywowala mnie firma do pracy.......
_________________
Nikita
 
     
szklankaaa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: mazowieckie
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-12-10, 21:05   

słuchajcie ale z tego co ja czytałam i zrozumiałam dochód miał nie przekroczyć 3 tys brutto na osobe w rodzinie ...mam przed sobą procedure i tak widze !
 
     
Kija85 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: wielkopolska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 21:45   

Dla mnie to jest chore co JMP z nami robi. :bu: Podzielili pracownikow na biednych i bogatych. Bony powinny byc dla wszystkich jako podziekowanie za naszą cieżką prace. A nasze dochody nie powinny nikogo obchodzić.
_________________
Nie przejmuj się rolą bo i tak nas wypier...lą :)
  Ocena JMP: 5/10
     
misia421

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 22:11   

Moi drodzy niestety Biedronka nie stawia na zaufanie, uczciwość i pracowitość. Mówię niestety bo firma zmieniła się na przestrzeni lat. Nie ważne jak pracujesz, jaki masz staż ważne są plecy( im szersze tym lepsze). Teraz dochodzą dochody. Jeszcze trochę to poproszą o oświadczenia majątkowe...
W przyszłym Roku cały personel powinien wykazać dochody na granicy pułapu skoro fundusz socjalny przeznaczony jest dla mających niższe dochody. Dla tych osób są przecież zapomogi, pożyczki a każdy pracownik zasługuje na bony.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-10, 22:34   

Dyskusja na ten temat już się toczy tu https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?p=68221#68221
Zamykam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo