Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgraja bawiąca się kosztem koleżanek/kolegów
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-25, 14:39   

... i myślisz że to jego wina że chłopcy byli słabi ?
 
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-25, 15:00   

Po części, na pewno jest to jego wina. Przecież, ktoś musiał ich zatrudnić po rozmowie kwalifikacyjnej. I co? Rejon i kierownik sklepu, tak od razu zafascynowali się nimi, że dali im pracę w trzeciej co do wielkości Biedronce w kraju? Błagam, litości ...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-25, 15:20   

Na samej rozmowie nie trudno zrobić dobre wrażenie, przecież nie dawali im na próbę przerzucić pół palety wody, czy wyłożyć warzywniak i wszystko w tempie max. Jakby tak było to pewnie sami by się nie zdecydowali zostać :) Każdemu się wydaje, że w B taki miodek :)
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-26, 19:47   

a o wejcherowie to nawet nie wspomne, ze wynajeto im hotele w lebie na okres sezonu (slyszalam, ze w niektorych grasowaly gryzonie) :szczena:
tu pieniazki sie znalazly, a na nasze premie to gdzie sie podzialy? a dodatkowo, kto zaplaci mi za pranie roboczej odziezy?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-26, 22:24   

Gertruda napisał/a:
a dodatkowo, kto zaplaci mi za pranie roboczej odziezy?
Dostajesz w wypłacie ekwiwalent za pranie odziezy roboczej
 
     
zielony12345.19

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-02, 00:57   

Miło, się wypowiadacie na temat pracowników z Lęborka. Należy się troche szacunku, będąc tam byłyście mile ,a teraz sezon się skończył to na gorzkie żale się zebrało? Każde problemy trzeba rozwiązywać na bieżąco, również sprawę waszych szkoleń w Lęborku i delegacji. Są nowe zasady przyznawania premii, więc bądźcie dobrej myśli może ją otrzymacie :em29: Skoro KR był zadowolony z Lęborka to chyba o czymś świadczy. Niedługo następny sezon... Pozdrawiam
 
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-03, 15:28   

zielony12345.19 napisał/a:
Skoro KR był zadowolony z Lęborka to chyba o czymś świadczy.
Odpowiem cytatem jednej z osób, która również korzysta z tego forum i obnaża fachowość tego pana:
"(..) tyle ze zamiast chociaz raz nas pochwalic, on caly czas nas krytykuje i ma nas za polglowkow, ktorzy nic nie potrafia. jak przyjezdza, to zawsze wszystko mu sie nie podoba. poucza tylko, ze lebork to, lebork tamto ... "

Ile czasu w Biedronce pracują osoby z Lęborka, a ile z Łeby? Może więc nadszedł już czas, żeby docenić również ich pracę?
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-07, 18:05   

tak sie wlasnie robi zakupy na pomorzu:
https://www.gs24.pl/apps/...RGARD/141009920
gratulacje dla kasjera, za taki jednorazowy utarg :D
 
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-14, 18:28   

Jestem ciekawa, dlaczego usunięto mój post z pytaniem. Więc ponawiam je !! Zwracam się tu do pracowników Biedronki z Łeby i Lęborka z pytaniem. Czy również i wam wydaje się, że kierownik łebskiej Biedronki, jest łudząco podobny do tego faceta z reklamy sieci telefonii komórkowej "Play"? :P
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-15, 13:44   

tak, zdecydowanie podobny :rool: ale mam jeszcze cos ciekawego, poczytajcie i skomentujcie jezeli chcecie:
https://www.biztok.pl/biz...-decyzje_a18464
https://www.biztok.pl/biz...cieciach_a18733
 
     
max00

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 13:36   

pracowałam w pewniej biedronce gdzie kierownik sklepu i jej najlepsza koleżanka ktorą wkręciła na zastępce z awansu zewn. doprowadzili do upadku jedengo z marketów wiec dziwi mnie ze zatrudnili je na tak odpowiedzialne stanowiska ... no cóż i teraz mamy tego skutki straty 2,3% przy obrotach śred. dziennych 25 tyś nic nie robią tylko socjal i malują paznokcie a po pracy imprezki z kasjerami oczywiście grafiki ustawiane pod imprezki z kasjerkami masakra ze nikt z tym nic nie robi... leniwe az czuc
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 13:57   

max00 napisał/a:
masakra ze nikt z tym nic nie robi
sama również niczego nie zrobiłaś.
  Ocena JMP: 8/10
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-01, 15:58   

max00 napisał/a:
(...) a po pracy imprezki z kasjerami oczywiście grafiki ustawiane pod imprezki z kasjerkami masakra ze nikt z tym nic nie robi... leniwe az czuc
U nas sytuacja wygląda podobnie, w jednym dniu zdarza się, że grafik zmieniany jest po kilka razy. Ja rozumiem, że kierownik się stara, ale niech lepiej spojrzy na siebie i na to co sam wyprawia:
1) majstruje non-toper przy grafiku, ustala z kim mu się lepiej pracuje i nanosi zmiany :przytul:
2) łga w żywe oczy i udaje idiotę, gdy pracownicy w ostatniej chwili dowiadują się od niego o ''ostatnich'' zmianach w grafiku (tj. przychodzę na 6:00 jak w grafiku poprzedniego dnia, a on mi na to, że mam na 14:00), to nie łaska zadzwonić? :115:
3) pozwala na to, że w godzinach największej aktywności klientów, popularna ''jedynka'' jest nieobsadzana :zzz:
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-01, 18:02   

Karramba napisał/a:
łga w żywe oczy i udaje idiotę, gdy pracownicy w ostatniej chwili dowiadują się od niego o ''ostatnich'' zmianach w grafiku (tj. przychodzę na 6:00 jak w grafiku poprzedniego dnia, a on mi na to, że mam na 14:00), to nie łaska zadzwonić?

KS ma obowiązek poinformować o zmianach, jak nie sam to przez KR`a...
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-02, 17:17   

Helmut napisał/a:
KS ma obowiązek poinformować o zmianach, jak nie sam to przez KR`a...
z niego taki kierownik sklepu, jak z koziej du** traba :lol: nic nie potrafi zalatwic na nasza korzysc, sobie owszem. a ze ma obowiazek poinformowac jak wyzej napisales, to dla niego zbyt trudne do wykonania. czy u was tez zdarzaja sie przypadki, ze kierownik ma na was wyje***e?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo