Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NON FOOD - jak prawidłowo ustawić kosze na małym sklepie
Autor Wiadomość
~helenaZ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 28
Wysłany: 2014-10-28, 18:14   NON FOOD - jak prawidłowo ustawić kosze na małym sklepie

Pytanie dotyczny Non foodu. A więc muszę się podszkolić w tym temacie. Układać umiem , to żadna filozofia odczytać mapkę. Chodzi mi głównie o to jak najlepiej ustawić kosze. U mnie na sklepie jest tak że "tak, tylko" zawsze stoi w jednym miejscu, a non food przeważnie stawiamy w drugim rzędzie koszy. Problem tkwi w tym że mamy mały sklep i mało miejsca....bardzo często musimy "olać " mapkę żeby cały towar dało się wyłożyć i nie zwozić poprzedniej oferty która jeszcze obowiązuje i tak jak osotanio weszła akcja "włoski tydzień" to przez znicza nie dało się zrobić akcji na 3 kosze tak żeby nie ściągnąć poprzedniej więc zrobiłam na 2 i o to było wielkie hallo w pracy... macie może jakieś rady co do braku miejsca i umieszczania koszy? Lepiej robić tak jak nam przykazują na te 3 kosze i słuchać że się ściągnęło obowiązującą jeszcze akcje czy zrobić na 2 kosze jak się spokojnie mieści i słuchać że jest na 2 kosze a nie na 3.
_________________
HelenaZ
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 18:21   

Myślę że dobrze zrobiłaś, wiele sklepów musi tak kombinować z non foodem ale najważniejsze żeby Twoje szefostwo było zadowolone. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 18:25   

No sama wiesz na małym sklepie nie poszalejesz a najważniejsza jest bieżąca oferta więc najpierw musisz ją wyeksponować . A gadanie zawsze będzie , ja na gadanie zawsze odpowiadam że nie musze tego robić jest jeszcze 10 innych osób...
 
     
~helenaZ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 18:30   

Tylko problem w tym że ks nic nie powiedział bo jest na zl a zks mieli odmienne zdania. Dlatego pytam czy nie macie jakichś sposobów na to...ale jak piszesz że tak jest lepiej niż pakować poprzedni non food to chyba nie ma konkretnego przepisu jak zrobić żeby był dobrze...pozostaje bronić swojej wyobraźni jak ktoś mnie zacznie atakować za ten non food.
_________________
HelenaZ
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 18:36   

No nie ma na to przepisu , najważniejsze jest patrzeć na to oczami klienta i być kreatywnym :)
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 19:31   

Spytaj kierownika zmiany jak wg niego ma być ustawiona promocja i tak zrób. Jeśli ktoś będzie miał do ciebie pretensje to powiesz wtedy, że zrobiłeś tak jak kierownik sobie tego życzył.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 20:14   

Gorzej jak kierownik nie ma koncepcji :P
 
     
~helenaZ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-29, 18:21   

Właśnie tak jak marta napisała - kierownik nie miał koncepcji i liczył na mnie...ale już wiem że wszystkim się nie dogodzi bo jak zapytałam pozostałe kierownictwo co o mojej wizji myślą to powiedzieli że mogłam zdjąć obowiązujący non food ale i tak źle nie było...więc jakbym nie zrobiła to najlepiej nie będzie. Nie pozostaje nic innego tylko nie myśleć o tym i pracować tak jak własny rozum podpowiada. :)
_________________
HelenaZ
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-29, 23:50   

Ja zawsze pytam co o tym sądzi kierownik zmiany i tak robie :) i później jest na kierownika, nie na mnie :D
 
     
~helenaZ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-03, 13:08   

Spryciula :D
_________________
HelenaZ
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo