Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drobne
Autor Wiadomość
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 07:56   

Wiesz, jakoś trudno mi uwierzyć, że kierownik dał Ci na jedynkę pustą kasetkę, a w sejfie zostawił pełne. Sama piszesz, że koleżanki też nie miały rozmienić, więc podejrzewam że tego dnia był w ogóle kłopot z drobnymi i reszta kasetek też była skromnie zaopatrzona w bilon. Każdy z nas chciałby mieć ten komfort i dostęp do drobnych w miarę potrzeb, ale nasze chcenia to jedno, a biedronkowa rzeczywistość to co innego. Mam wrażenie, że niektórym kasjerom wydaje się że kierownik to takie złośliwe zwierzę co ma a nie da "bo nie" . Nie tylko na Twoim sklepie jest kłopot z wydawaniem reszty, każdy się z tym boryka niestety i musimy sobie jakoś radzić.
  Ocena JMP: 3/10
     
~dzidzia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 08:20   

u mnie tez zdarza sie ze dostaje puste a u innych sie wysypują drobne :) i siadam na 1 :) 1 dwuzłotówka 3 złotowki kilka 50 gr i nie wiele reszty wczorajszy przyklad :) i 1 :)
 
     
hath

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Sie 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 08:30   

Dla mnie jest to dziwna sytuacja,pracuje w handlu od jakiś dziesięciu lat i pierwszy raz się spotykam z takim czymś,że kasetka nie jest odpowiednio zasilona. I to mnie dziwi,że wchodząc na kasę i chcąc szybko kasować klientów nie mam tej możliwości bo muszę szukać drobnych jak nie u kasjerki to u innych klientów a w ostateczności u kierownika zmiany.A później mają pretensje ,że odrywam innych od ich obowiązków a o klientach już nie wspomnę ;/ No nic chyba taki urok biedronki,że trzeba się prosić.
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 08:35   

hath napisał/a:
Dla mnie jest to dziwna sytuacja,pracuje w handlu od jakiś dziesięciu lat i pierwszy raz się spotykam z takim czymś,

W B jeszcze niejedno Cię zdziwi... możesz być tego pewna :P
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 08:55   

"daj się zaskoczyć jakością biedronki" to nasze hasło sztandarowe :D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-27, 10:49   

A dlaczego sama nie poprosiłaś o inną kasetke, skoror wiedziałaś, że pójdziesz na 1 a w sejfie są pełne kasetki? Kolejna sprawa, że nie powinna Cię strofować przy klientach i to jeszcze za coś, na co wpływu nie mialaś. Też mogłas jej odopowiedzieć, że sobie drobnych nie wyczarujesz i żeby sama w takim razie wytłumaczyła klientom, że dzis nie wydajesz reszty. Problem z drobnymi jest odwieczny i potrafi wyprowadzić z równowagi. Nie powinno być jednak tak, że taka jedna sytuacja tak zapada Ci w głowę, bo będzie jeszcze dużo naprawdę trudniejszych chwil i co wtedy? zwolnisz się w sekundzie? :)
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 12:10   

Widzę, że drobne to temat rzeka :szczena: :szczena:
Ja robię od paru miesięcy tak, że jak nie mam drobnych to tak spowalniam prace aby jak najwięcej drobnych nazbierać (i mam gdzieś czy komu się to podoba czy nie :P ), jak kto mnie opieprza że za wolno pracuję mowię :bubum: mówię zamień się na kasie albo daj mi drobne a nie zrzędzisz. 8)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 13:46   

Ciekawa jestem skąd się biorą te kasetki bez drobnych..... :gwizd:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 16:01   

Hell, Twoja emotka mnie powaliła :yeah:
  Ocena JMP: 3/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 16:07   

Są dnie kiedy jest bilon a nie ma po 10,20 labo odwrotnie. Czasem jest wszystko i jeszcze utarg oddaje się w drobnych papierkach.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Agnieszka83 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 05:35   

Nie ukrywajmy też, że są osoby, ktore drobne zbierają i je "szanują. Niestety są też osoby, które tylko wydają i na koniec zmiany nie mają nawet jak się policzyć, a osoba przejmująca po nich kasetkę nie ma jak wydawać - no ale to już nie ich problem ...
 
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 08:36   

Hejka! U nas to normalne,że są osoby,które dostają pełną bilonu kasetkę a oddają prawie pusta tylko po to aby nie naliczyć się przy zdawaniu zmiany.Najłatwiej liczy się pięćdziesiatki >:D
  Ocena JMP: 3/10
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 19:37   

Idealni pracownicy, przecież według naszej firmy kasjerzy mają zakaz pytania się o drobne :)
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 22:47   

Zed,jak tak. popatrzeć,to masz rację :szczena:
  Ocena JMP: 3/10
     
maryg86

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 4
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-24, 22:02   

U nas w biedrze ciągle brakuje 10 i 20.Głównie dzięki klientom
co od 7 rano płacą 50 zł za 2bułki ;] Krew potrafi człowieka zalać jak
trafi się takich paru na dzień dobry i już masz zjebany dzień bo
,,bankomat nie daje bilonu'' :em29: odkrycie na miarę oskara...
Takich zawsze załatwiam złotówkami i liczę te 4 dyszki a ten czerwony bo pracy mu się śpieszy a od razu zaznaczam takiemu,że trochę to potrwa bo zawsze liczę 2 razy żeby mieć pewność,że nie oszukam klienta :o-panie: i t 2zł co za te bułki się należą gdzieś w okolicach 20zł wydawania tymi zetami nagle się znajdują :-)
Nie rozmienianie kasy przez innych kasjerów co im się leją te dyszki z kasetki-nie dam bo potem sama nie będę potem miała :blebla: czyste kur**o.ja nie mam teraz i co mam zrobić??!!trzeba jednak być burakiem i takim też nie rozmieniać może to ich czegoś nauczy-choć niestety rzadko się to zdarza.Zostawi to,to na koniec zmiany 7 50cio złotówek í morde cieszy bo mało liczenia i wyj**ne ma,że ktoś po nim tą kasetkę jednak dostanie :-)Reasumując-umiesz liczyć,licz na siebie :boks: i ciułaj od pierwszych 5min pracy :-) a nie rozmieniaczy pokonać ich własną bronią-nie rozmieniać im choć by się kasetka nie domykała :gwizd: pzdr :przytul:

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2015-01-25, 12:53 ]
Pierwszy i ostatni raz bawiłam się w edycję Twojego postu, żeby usunąć wulgaryzmy. Każdy kolejny po prostu usunę. Jestem pewna, że można emocje utrzymać w ryzach i w miejscu, gdzie mamy czas na przemyślenie swojej wypowiedzi, bluzgi można zastąpić bardziej kulturalnymi zwrotami.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-25, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo