Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2014-07-14, 20:10
wydłużenie godzin
Autor Wiadomość
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-17, 23:17   

Cytat:
Nie raz jak się okazywało że rąk za mało, zazwyczaj na święta do towaru to w ten sam dzień przedłużała godziny kasjerom którzy byli na "środku" zmiany na 12stki


Jakiś czas temu za takie coś "poleciał" KR
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-19, 11:05   

U mnie ks się pyta czy ktoś może zostać. Raz odmówiłam, byłam wtedy na 3/4 i nic się nie stało.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-19, 20:46   

Zalezy od KR.. Jak im zalezy na sklepie to potrafia wymusic.. a jak sie nie zgodzisz to sie czepiaja a od kierownictwa sklepu za kare kasa numer jeden
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 15:45   Praca do 22 w teori.

Witam.
Pracuje od niedawna w biedronce, na rozmowię kwalifikacyjnej byłem uprzedzony ze sklep zamykamy o 23.
W praktyce wygląda to zaś tak że sklep dla klientów zamyka się o 22 w tygodniu a potrafimy wyjść ze zmiany i o 1 w nocy ... Ktoś to reguluje ?
Dopóki nie ma śniegu wracam nocą rowerem Verturillo około 12 km, gdyż na autobusy nocne jest zbyt długi czas oczekiwania.
Czy ktoś mi może odpowiedzieć czy takie przedłużanie godzin pracy jest normalne i czy można coś na to zaradzić ?
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 16:01   

Przeważnie wystarcza godzina po zamknięciu na ogarnięcie wszystkich spraw, ale jeśli zostajecie dłużej to widocznie jest taka potrzeba, kierownictwo od tak sobie nie wydłużałoby godzin według własnego widzimisię, w szczególności godzin nocnych, ponieważ bez konsultacji z KR za takie coś można oberwać po tyłku. Na rozmowach nie zawsze mówi się jak to wygląda w praktyce, JMP również mówi o szacunku który każdy pracownik ma zagwarantowany, o braku wykorzystywania pracowników ponad ich siły, o premiach na które mamy wpływ jedynie my sami. Jedynie co to możesz spróbować pogadać z kierownikiem sklepu i wytłumaczyć mu twoją sytuacje, ale nie jest on zobowiązany do przychylenia się do twojej prośby, która jeśli byłaby spełniona to faworyzowałaby ciebie ponad innych pracowników, ponieważ inni też pewnie by chcieli szybciej kończyć i byliby w ten sposób dyskryminowani.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 16:17   

Maefistofeles25 o której macie dostawy i kiedy je rozkładacie?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 17:13   

A jak ułożony jest grafik? U mnie też tak było ale dogadaliśmy się z kr że lepiej będzie nocna zmiana od 22 do 5 rano i nikt nie ma problemów z dojazdami.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 21:12   

Ja też chętniej chodził bym na nocne zmiany od 22 do 5 rano.
Sęk w tym że z tego co wiem, rejonowy powiedział że nocek u Nas nie będzie ze względu na to że nasz obiekt jest na parterze bloku mieszkalnego. Mieszkańcy stwierdzili że nocą się strasznie hałasuje i bardzo to przeszkadza.
Co do poprzedniego pytania dostawa przyjeżdża około godziny 18.
Co do grafiku to różnie, po 8-9 osób w tyg w weekend zaś 4-5 wliczając w to kierownika.
Denerwuję też trochę to że grafik jest zmieniany co 2-3 dni do wczoraj mieliśmy już 26 wersji grafiku.
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 19:47   

Maefistofeles25 napisał/a:
Denerwuję też trochę to że grafik jest zmieniany co 2-3 dni do wczoraj mieliśmy już 26 wersji grafiku.

To nie tak źle, ja przestałem liczyć po 40-ej u mnie :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo