Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2014-09-16, 10:47
energetyki tylko dla pełnoletnich?
Autor Wiadomość
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-17, 11:10   

Chociaż prawo jeszcze tego nie zabrania, to myślę , że niejeden rodzic z tego faktu będzie zadowolony. Dobrze, żeby informacja na temat szkodliwości energetyków przez małolatów była wywieszona na tablicy informacyjnej na dużym plakacie i miejscem na podpisy rodziców, którzy się z tym zgadzaja. W razie czego , to prośba dorosłych, żeby nie sprzedawać młodym i gniewnym "dopingów".
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-17, 11:18   

edi-72 napisał/a:
informacja na temat szkodliwości energetyków przez małolatów
A ja myślałam, że to przez skład chemiczny tak szkodzi :) A na poważnie, póki nie wejdzie odpowiednia regulacja, to jest technicznie nie do sprawdzenia, bo nie wszyscy rodzice taki podpis złożą, a nawet jak już to zrobią to weryfikacja byłaby bardzo kłopotliwa. Nie zawsze ten małolat będzie kupował dla siebie. Pytanie, co będzie gdy to np rodzic poprosi takiego małolata o kupienie?
 
     
joanna321 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 16:51   

Nie przesadzajmy z tą szkodliwością energetyków: to nic innego niż to, co w reszcie słodkich napojów gazowanych, plus dużo kofeiny. Owszem, dla dzieci i nastolatków nie wskazane, tak jak picie mocnej kawy. Ale wielka histeria przy energetykach, podczas gdy słodkich napojów dzieci wlewają w siebie i się im wlewa na potęgę, jest trochę śmieszna ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo