Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Doładowania do telefonów
Autor Wiadomość
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-07, 18:51   

Mi przysłali z T-mobile, że przy zakupie doładowania w Biedronce dodają 20% kwoty doładowania. Oferta ważna do 31.08 lub wyczerpania zapasów. Wyczerpania zapasów ????
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-07, 18:58   

argen64 napisał/a:
Mi przysłali z T-mobile, że przy zakupie doładowania w Biedronce dodają 20% kwoty doładowania. Oferta ważna do 31.08 lub wyczerpania zapasów. Wyczerpania zapasów ????


Co w tym dziwnego?
Dajmy na to dają 100 tys. kodów promocyjnych, wykupią kody na doładowania to skończy się zapas.
 
     
~dzidzia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-07, 22:05   

a skad mamy wiedziec kiedy sie zapas konczy?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-07, 22:48   

może to taki chwyt marketingowy ;)
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 07:08   

a może nie , wiadomo że T-mobile i Tubiedronka coś tam razem kombinowały więc może to taka oferta wiązana.....
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 09:53   

dzidzia napisał/a:
a skad mamy wiedziec kiedy sie zapas konczy?


Potrzebujesz takiej wiedzy?
Jeśli tak to można zadzwonić np na BOK i zapytać się ile kodów "promocyjnych" przydzielono biedronce, może będą wiedzieć.
 
     
~dzidzia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 14:03   

ja nie ale klienci ok to na kasie zadzwonie do BOP zaptytam czy maja jeszcze na stanie promocyjne doladowania bo musze wiedziec, klientowi zalezy a przeciez wrotow nie ma na doladowania :)
 
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 16:43   

Cloud napisał/a:
dzidzia napisał/a:
a skad mamy wiedziec kiedy sie zapas konczy?


Potrzebujesz takiej wiedzy?
Jeśli tak to można zadzwonić np na BOK i zapytać się ile kodów "promocyjnych" przydzielono biedronce, może będą wiedzieć.


Słuchaj @Chmurko..... Pod nosem mam kioski gdzie mogę kupić doładowanie bez żadnej łachy. Do Bidry mam 5 minut z laczka i z chęcią się przejdę żeby dodali mi te 20 złociszy przy doładowaniu konta za 100zł. I dlatego warto wiedzieć, kiedy te "zapasy" się kończą. Poniałeś ?????? Może Tobie nie zależy żeby dostać 120 za 100, ale wtedy nie pracowałbyś / pracowałabyś w Biedronce... No chyba że jesteś Krezusem a twoje hobby to praca za marny grosz u Portugalczyka... Narka
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 19:06   

Może 20% więcej za doładowanie doliczą osobom które dostały sms-a z taką informacją.Ja jestem w t-mobile i nie dostałam żądnego smsa.
 
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 20:13   

tadam napisał/a:
Może 20% więcej za doładowanie doliczą osobom które dostały sms-a z taką informacją.Ja jestem w t-mobile i nie dostałam żądnego smsa.

To zgłoś reklamacje. Poniżej regulamin promocji
T-mobile
https://cdn.biedronka.pl/__2014/33A/doladowania/doladowania-regulamin-tmobile.pdf
Tu Biedronka
https://cdn.biedronka.pl/__2014/33A/doladowania/doladowania-regulamin.pdf
Heyah
https://cdn.biedronka.pl/__2014/33A/doladowania/doladowania-regulamin-heyah.pdf
I tylko tych 3 sieci dotyczy Promocja....
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-09, 09:25   

argen64, O ile w twoim poście jadu :) Agencie Małaszyński, zapytałeś odpowiedziałem, nie rozumiem "oburzenia"

Bez zbędnej spiny dajmy na to masz wiedzie że przypisano zapas 10 tys. kodów dla sieci, co daje ci taka wiedza? Musiałbyś znać na bieżąco jak kody tego operatora sprzedają się w całej sieci biedronka a tego ci raczej nikt nie powie.

Ps. Mój nick to imię :) może w języku angielskim to oznacza chmurę, ale w innym kraju jest imieniem i nadpisze że męskim imieniem zresztą znaczek obok nicku też określa moją płeć :)

Ps2. mam telefon na abonament więc kart doładowujących nie potrzebuje a co do pracy nie pracuje tylko dla Portugalczyka :)
 
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-09, 10:42   

Cloud napisał/a:
argen64, O ile w twoim poście jadu :) Agencie Małaszyński, zapytałeś odpowiedziałem, nie rozumiem "oburzenia"

Bez zbędnej spiny dajmy na to masz wiedzie że przypisano zapas 10 tys. kodów dla sieci, co daje ci taka wiedza? Musiałbyś znać na bieżąco jak kody tego operatora sprzedają się w całej sieci biedronka a tego ci raczej nikt nie powie.

Ps. Mój nick to imię :) może w języku angielskim to oznacza chmurę, ale w innym kraju jest imieniem i nadpisze że męskim imieniem zresztą znaczek obok nicku też określa moją płeć :)

Ps2. mam telefon na abonament więc kart doładowujących nie potrzebuje a co do pracy nie pracuje tylko dla Portugalczyka :)

I kto tu się nakręca:) . A jeżeli chodzi o Twój avatar przy Nicku, to masz rację.... 200 procentowy facet :) Pozdrawiam
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-09, 14:39   

Cloud mówił o znaczku przy nicku mądralo a nie o awatarze. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo