Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dumni z naszych - Promocja z kartami piłkarzy
Autor Wiadomość
~basiawej 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Maj 2018
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-21, 09:02   

Ja to wiem, niestety nie wytłumaczysz KS i zks bo nie było nic takiego w raporcie. ..a na innym sklepie mogę odebrać na mój nr SAP? Np w sklepie szkoleniowym? Tam bynajmniej znają się na rzecsy
 
     
~Joanna26 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-21, 10:05   

Możesz odebrać na innym sklepie.
  Ocena JMP: 4/10
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-21, 19:07   

basiawej napisał/a:
Ja to wiem, niestety nie wytłumaczysz KS i zks bo nie było nic takiego w raporcie. ..a na innym sklepie mogę odebrać na mój nr SAP? Np w sklepie szkoleniowym? Tam bynajmniej znają się na rzecsy


To niech przeczytają raport jeszcze raz bo informacja ta przyszła razem ze wszystkimi szczegółami w pierwszym e-mailu o promocji. Nie wiem czy czas na odbiór pakietu nie jest tylko do końca maja. Może spytajcie się rejonowej jak u Was będzie?
  Ocena JMP: 2/10
     
marcepanna 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Maj 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-21, 20:46   

U mnie jakimś cudem zaprogramowali liczarkę, ale i tak liczymy ręcznie, bo "liczarka kłamie". Poza tym ciągle trafiam na oryginalnie zamknięte saszetki bez kart w środku. Po prostu sam papierek.
 
     
~basiawej 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Maj 2018
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-25, 06:47   

Doczekałam się;)
 
     
~Piotrek10020

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 12:51   

Faz napisał/a:


I po zapytaniu danego klienta, czy chce saszetki z piłkarzami - nagle wyskakuję Ci informacja, że nie należy mu się ani jedna. I wtedy zaczynają się pytania, czy klient chce coś dobrać by dostać saszetkę. Wzrok niektórych klientów mówi sam za siebie, a nie którzy dodatkowo nazywają nas naciągaczami... Oby naprawili ten błąd jak najszybciej.


Ja nie widzę nic niestosownego w pytaniu " Czy chciałby Pan dobrać jeszcze coś do X kwoty żeby otrzymać dodatkową saszetkę ? " . albo " Czy chciał by Pan dobrać owoc albo warzywo albo pieczywo ażeby otrzymać dodatkowe saszetki ? " .

A czy są jeszcze w sklepach te albumy i saszetki ? czy już zabrali ? .
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-05, 13:08   

Na szczęście po tym gdy nasi wygrali na mundialu, szybko klienci się uciszyli z naklejkami. Zainteresowanie szybko stało się niewielkie by nie powiedzieć znikome.

A pod pojęciem że nasi wygrali na mundialu mam na myśli wprost odwrotnie. Po 2 meczach powrót do domu wygrali.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-06, 10:27   

Piotrek10020 napisał/a:

A czy są jeszcze w sklepach te albumy i saszetki ? czy już zabrali ? .

_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 17:00   

Ja jeszcze 2 dni temu kupowałem puzzle licencyjne PZPN z piłkarzami. Kupiłem wyłącznie ze względu na swojego autystycznego brata, a i 6 zł po przecenie 50% nie było mi szkoda. Bo jak tu być dumnym z naszych, którzy wygrali na mundialu powrót do domu po 3 meczach...
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-19, 17:11   

dziś pomału wszystko się zwija jak i duma heh
kolejne zwroty w kartonach po bananach ;)
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-19, 19:54   

Givszoman napisał/a:
Bo jak tu być dumnym z naszych, którzy wygrali na mundialu powrót do domu po 3 meczach...

normalnie, doszli do mistrzostw, byli, grali, jak mam tego nie nie doceniać, jak sama po 10 min biegania bym wysiadła ... mi się wydaje, że siedząc na kanapie łatwo krytykować, a sport to sport, żeby ktoś wygrał to ktoś musi przegrać, że chciałoby się więcej bo to fajnie pokibicować wygrywającym - jasne, ale bez przesady ... przegrali i co? życie jakimś cudem toczy się jak się toczyło. Przegrali mecz, a nie wojnę o wolność i niepodległość.
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-19, 21:16   

MalaAsia napisał/a:
Givszoman napisał/a:
Bo jak tu być dumnym z naszych, którzy wygrali na mundialu powrót do domu po 3 meczach...

normalnie, doszli do mistrzostw, byli, grali, jak mam tego nie nie doceniać, jak sama po 10 min biegania bym wysiadła ... mi się wydaje, że siedząc na kanapie łatwo krytykować, a sport to sport, żeby ktoś wygrał to ktoś musi przegrać, że chciałoby się więcej bo to fajnie pokibicować wygrywającym - jasne, ale bez przesady ... przegrali i co? życie jakimś cudem toczy się jak się toczyło. Przegrali mecz, a nie wojnę o wolność i niepodległość.


Nikt nie ma im za źle że przegrali mecz. Bo to kibic (prawdziwy, a nie taki niedzielny) zawsze wybaczy, ale przegrali swój honor. Zabrakło wybiegania, zaangażowania, walki i o to wiekszość ma do nich pretensje. A największą pretensje ma się za ich postawe po meczu gdzie poniektórzy mówili w wywiadach że w sumie to nie mają sobie nic do zarzucenia. :/
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 21:29   

Sport bywa nieprzewidywalny, o czym najlepiej na tym mundialu przekonali się Niemcy. Byla kiepska forma, mało gry w klubach, a do tego kontuzje. Czego tu się spodziewać... Trzeba powstać i walczyć dalej, może kiedyś doczekamy się reprezentacji, po której będziemy spodziewać się czegoś więcej, niż tylko (lub aż) wyjścia z grupy ;) )
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-19, 21:37   

MalaAsia napisał/a:
normalnie, doszli do mistrzostw, byli, grali, jak mam tego nie nie doceniać, jak sama po 10 min biegania bym wysiadła ... mi się wydaje, że siedząc na kanapie łatwo krytykować, a sport to sport, żeby ktoś wygrał to ktoś musi przegrać, że chciałoby się więcej bo to fajnie pokibicować wygrywającym - jasne, ale bez przesady ... przegrali i co?


Jak środowisko piłkarskie odda wszystkie pieniądze, które wyciągnęło od państwa i przestanie reprezentować Polskę to wtedy będzie się mogło w spokoju kompromitować ile chce.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-19, 21:39   

patogen123 napisał/a:


Jak środowisko piłkarskie odda wszystkie pieniądze, które wyciągnęło od państwa i przestanie reprezentować Polskę to wtedy będzie się mogło w spokoju kompromitować ile chce.


Wydałeś już stosowne rozporządzenie? Kiedy wchodzi w życie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo