Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BUDŻET-PREMIA
Autor Wiadomość
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-03, 23:24   

biedra2014, jeśli w danym okresie kwartalnym wyrobilas jeden miesiąc oo początku do końca to premia Ci się należy ale pomniejszona o dane kwoty.
  Ocena JMP: 9/10
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-04, 07:34   

U nas w Styczniu wyrobiony budżet i to za dużo o 10 tyś. ,w lutym także wyrobione teraz w marcu zabrakło jakieś 10 tyś ciekawe czy coś dostaniemy
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-04, 11:19   

Premia kwartalna będzie wypłacana z wypłatą kwietniową w maju?
  Ocena JMP: 7/10
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-06, 09:05   

Czy ktoś wie jak to jest z uż.czy biorąc urlop na żądanie przepada premia za budżet?
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-06, 15:50   

Nie przepada.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
lenin264

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 09:34   

Wczoraj się dowiedziałem że aby dostać 500 zł premii trzeba wyrobić budżetu ale też spełnić jakieś inne kryteria . Ktoś wie jakie to kryteria bo mój kierownik nie potrafił mi powiedzieć jakie .
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 20:12   

lenin264 napisał/a:
Wczoraj się dowiedziałem że aby dostać 500 zł premii trzeba wyrobić budżetu ale też spełnić jakieś inne kryteria . Ktoś wie jakie to kryteria bo mój kierownik nie potrafił mi powiedzieć jakie .


MalaAsia napisał/a:
Ciekawa jestem reakcji kasjerów, gdy się każe, że faktycznie z tych budżetów nic nie mają, gdy np jeden miesiąc coś do wyrobienia celu brakło


Cytując ciekawą myśl z posta, tak się zastanawiam czy może to być jedno z tych "jakichś innych kryteriów" uzyskania premii o które pytasz... Obym się mylił.
:ops:
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 20:26   

U nas L4' sypią pracownicy nie ma ludzi do pracy do wyrobienia budżetu zabrakło ok.4 tyś., jesteśmy sklepem wysokoobrotowym i możemy zapomnieć o premii,przed ta całą podwyżką miesiąc w miesiąc mieliśmy premię teraz tak nam dowalili że się wszystkim odechciewa,brak słów.sklepy które mają o wiele mniejsze utargi otrzymają premię a my możemy już o niej zapomnieć....po co się starać?po co latać z jęzorem na wierzchu?nie jesteśmy wołami,skończyło się zapierdzielanie niczym woły!!!to nie praca na akord,powtarzali!!!!
 
     
lenin264

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 22:32   

Cytując ciekawą myśl z posta, tak się zastanawiam czy może to być jedno z tych "jakichś innych kryteriów" uzyskania premii o które pytasz... Obym się mylił.
:ops:[/quote]

Mój sklep budżet kwartalny zrobił i pytamy się co z premią a nasz KS mowi nam że jeszcze są jakieś kryteria które trzeba wypełnić aby mieć premię jak się spytaliśmy jakie to kryteria to sam biedaczek nie widział i jak tu sie nie zdenerwować
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 23:36   

juz wam tlumacze jesli sklep wyrobil premie to o premii decyduje kierownik

moze wam przydzielic dowolna kwote w przedziale 0-500 MINUS ABSENCJE(urlop l4)
 
     
lenin264

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-13, 20:44   

U nas KS dostał 2 tys na nasze premie za zrobienie budżetu kwartalnego :D czyli cała załoga dostanie 100 zł nosz ku.......... nóż w portfelu się otwiera
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-14, 00:35   

lenin264 napisał/a:
U nas KS dostał 2 tys na nasze premie za zrobienie budżetu kwartalnego :D czyli cała załoga dostanie 100 zł nosz ku.......... nóż w portfelu się otwiera


co dostał do ręki 2 tyś :] ?

posłuchaj dobrej rady ... nie wierz we wszystko co uszłyszysz ; ) nawet jeśli uważasz że ktoś w tej pracy jest Twoim najlepszym "przyjacielem"
 
     
moonchild47

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-17, 11:49   

To całe wielkie halo o premiach dodatkowych za budżet to tylko kolejna już ściema, których trudno zliczyć w ostatnim czasie. Fajnie ktoś napisał o "kiju i marchewce" bo to dokładnie tak wygląda. Tyle maili wysłanych, dokumentów wywieszanych w socjalach i co? I wielkie g. U mnie w styczniu zrobiliśmy dużo ponad plan. W lutym też przekroczyliśmy wyznaczony budżet i raptem dowiadujemy się od kierowniczki, że na marzec mamy wyrobić taką kasę jaką robi się zazwyczaj w grudniu, czyli najlepszym miesiącu w roku. Jak usłyszałem ile mamy zrobić to szczęka mi opadła. Ale tego można się było spodziewać. Normalna totalna granda. Teraz dodatkowo tną etaty {już i tak mega okrojone} bo jak to mówi nasza wspaniała kiero cięcia, cięcia, cięcia. Nie wytrzymałem i doszło do rozmowy z rejonem. Odpowiedź była super żenująca - "Przecież od początku roku etatyzacja jest taka sama'. Tylko, że od tego początku roku zabierają nam notorycznie ludzi na inne sklepy. Kilka dni temu dowiedziałem się, że będą wydłużane godziny pracy bo jest nas za mało hahaha. To w takim razie po co te cięcia etatów. Brak tu jakiejkolwiek logiki w działaniu. Robienie z ludzi balona i tyle. Zapytałem rejona w takim razie jak z oddawaniem lub płaceniem za nadgodziny, których i tak nikt u nas nie chce bo mamy już wystarczająco wywieszone jęzory od nadmiaru obowiązków. Jak się dowiedziałem będą oddawane wolne dni. Tylko ja się pytam jak? Prośby grafikowe i urlopowe wiszą w socjalu i kiedy się wpisujemy zawsze jest problem "bo nie ma ludzi do pracy, boktoś na uż, bo inny na l4, bo nie ten czas ...." To stało się do tego stopnia nie do zniesienia, że kilka osób odchodzi i będzie jeszcze bardziej rozrywkowo bo firma wymyśla coraz to nowe głupie procedury nie mające odniesienia do rzeczywistości i utrudniające nam pracę. Cóż i na mnie chyba też nadszedł czas. Rozglądam się coraz intensywniej za nowa pracą bo w tej lepiej już było, a jak ktoś tutaj na forum napisał - to jest juz od dłuższego czasu tylko równia pochyła....
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-17, 12:05   

moonchild47 napisał/a:
To całe wielkie halo o premiach dodatkowych za budżet to tylko kolejna już ściema, których trudno zliczyć w ostatnim czasie. Fajnie ktoś napisał o "kiju i marchewce" bo to dokładnie tak wygląda. Tyle maili wysłanych, dokumentów wywieszanych w socjalach i co? I wielkie g. U mnie w styczniu zrobiliśmy dużo ponad plan. W lutym też przekroczyliśmy wyznaczony budżet i raptem dowiadujemy się od kierowniczki, że na marzec mamy wyrobić taką kasę jaką robi się zazwyczaj w grudniu, czyli najlepszym miesiącu w roku. Jak usłyszałem ile mamy zrobić to szczęka mi opadła. Ale tego można się było spodziewać. Normalna totalna granda. Teraz dodatkowo tną etaty {już i tak mega okrojone} bo jak to mówi nasza wspaniała kiero cięcia, cięcia, cięcia. Nie wytrzymałem i doszło do rozmowy z rejonem. Odpowiedź była super żenująca - "Przecież od początku roku etatyzacja jest taka sama'. Tylko, że od tego początku roku zabierają nam notorycznie ludzi na inne sklepy. Kilka dni temu dowiedziałem się, że będą wydłużane godziny pracy bo jest nas za mało hahaha. To w takim razie po co te cięcia etatów. Brak tu jakiejkolwiek logiki w działaniu. Robienie z ludzi balona i tyle. Zapytałem rejona w takim razie jak z oddawaniem lub płaceniem za nadgodziny, których i tak nikt u nas nie chce bo mamy już wystarczająco wywieszone jęzory od nadmiaru obowiązków. Jak się dowiedziałem będą oddawane wolne dni. Tylko ja się pytam jak? Prośby grafikowe i urlopowe wiszą w socjalu i kiedy się wpisujemy zawsze jest problem "bo nie ma ludzi do pracy, boktoś na uż, bo inny na l4, bo nie ten czas ...." To stało się do tego stopnia nie do zniesienia, że kilka osób odchodzi i będzie jeszcze bardziej rozrywkowo bo firma wymyśla coraz to nowe głupie procedury nie mające odniesienia do rzeczywistości i utrudniające nam pracę. Cóż i na mnie chyba też nadszedł czas. Rozglądam się coraz intensywniej za nowa pracą bo w tej lepiej już było, a jak ktoś tutaj na forum napisał - to jest juz od dłuższego czasu tylko równia pochyła....


Wszędzie to samo.Biedronka niestety spada na psy,klienci się wkurzają nie mówiąc nic o pracownikach,robią nas w balona jak się da,co do budżetu to wielka porażka najprawdopodobniej możemy zapomnieć o premii,piękne reklamy,ogłaszanie się w necie jaka to góra dla nas dobra,jak idą nam na rękę a to tak nie wygląda.Ludzie uciekają z tego obozu pracy bo nie każdy może prawować do 24 w nocy ,nadgodzin też nie chcą robić bo marne grosze nam za to płacą.Dlaczego wszystko jest na ----minus?pracuję w Biedronce już dość długo i jest coraz gorzej,syf,pracownicy na siebie psioczą,zła atmosfera a to wszystko góra nakręca.BRAK SŁÓW na to wszystko.Ja też rozglądam się za nową pracą której w tej chwili jest naprawdę dużo,dość orki do późnych godzin,po 10 godzin,jesteśmy ludźmi mamy rodziny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo