Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przeniesienie do innej biedronki
Autor Wiadomość
Justyna-HA 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Gru 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-13, 17:28   Przeniesienie

Hej pracuję w Biedronce od niedawna przydzielili mi sklep który mi zupełnie nie odpowiada tracę h na dojazdy w dodatku muszę wychodzić 15 min wcześniej z pracy aby dostać się do domu, do kogo się zgłosić z prośbą o przeniesienie ? W pobliżu mojego domu są 3 biedronki...
 
     
Woogi 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-16, 00:53   

Na początek pogadaj ze swoim KS.
  Ocena JMP: 2/10
     
Biedrona2014 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2017
Posty: 18
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-16, 01:28   

Witam ja tez chce sie przenieś dlatego ze mnie bardzo źle traktuja nie wyczymuje juz nerwowo pracuje juz kilka lat przenieśli mnie na inny sklep i sie zaczęło mam dość.
  Ocena JMP: 1/10
     
kry.polka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Lis 2017
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-18, 20:12   

uciekajcie z tej Biedry jak najdalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2017-12-18, 20:13 ]
uciekajcie z tej Biedry jak najdalej jak macie choc troche oleju w głowie!!!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-18, 20:45   

kry.polka, dziewczyno zastanów się, co piszesz. Tobie nie pasuje, nie potrafisz dogadać się z załogą, może sobie nie radzisz fizycznie, może psychicznie. Może zwyczajnie nie masz predyspozycji, albo trafiłaś na kiepski sklep. Jednak czytając, jakie miałaś wejście to nie dziwię się, że sprawy przybrały taki obrót. Ale to, że Ty sobie tak pościelilaś, to nie znaczy, że każdy wyląduje w Twoim łóżku. Nie zniechęcaj ludzi i nie podburzaj emocji, bo za swoją sytuację, odpowiadasz Ty, a wiele osób potrafi mimo wszystko znaleźć plusy tej pracy. Poza tym, gdzie Twój olej?
 
     
#Wampirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 14:03   Przeniesienie

Witam serdecznie
Pracuje w biedronce OD 4 lat na początku roku awansowałem na ZKS pracuje w małej niskoobrotowej biedronce jednak chciałbym się teraz przenieść dodam, że należę do DC16. Powiedzcie gdzie warto nie chodzi o to gdzie mało roboty bo jej wszędzie jest dużo, chodzi o to czy połaszczyc się na Warszawe i wyższe stawki, czy może jednak wybrać jakieś inne większe miasto?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 15:10   

Jak nie masz jakiś swoich preferencji, że lubisz jakieś miasto, albo chcesz mieszkać nad morzem lub w górach, to spokojnie mogę Ci polecić Warszawę w zasięgu metra lub tramwaju.
  Ocena JMP: 3/10
     
#Wampirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 16:52   

Powiedz mi bo ogólnie nie mam jakiś preferencji tylko wiesz panuje u nas przekonanie że klient miejski jest gorszy więc jak ogólnie wygląda sytuacja z klientami spoko czy raczej średnio?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 17:35   

W Biedronce pracowałem króciutko, więc większość moich doświadczeń pochodzi z trochę innego sklepu.

W ciągu około dwóch lat mojej pracy to pamiętam kilku klientów, którzy próbowali coś wykrzyczeć u prowadzącego zmianę, a ja osobiście miałem 3 klientów, którzy grozili, że mnie pobiją jak wyjdę z pracy, ale to dlatego, że albo byli mocno podpici albo nie dałem im się wciąć bez kolejki.

Tak poza tym, to dopóki Ci się chce, choćby z automatu, mówić dzień dobry, proszę, dziękuję to moim zdaniem jest spoko.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 17:38   

Kwestia biedronki. Możesz trafić na patologie, snobów, zrzędliwych emerytów lub miłych i serdecznych klientów. Każda biedronka zależy od lokalizacji.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 17:44   

Nie wiem czy są jakieś Biedronki z krojeniem wędlin (wydaje mi się, że taką widziałem w Warszawie), ale takie stanowisko powodują dużo problemów z klientami.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-19, 19:36   

W Warszawie w większości sklepów biedronka zrezygnowała z tych stanowisk.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-20, 02:58   

problem polega na tym ,ze w malych miejscowosciach/wsiach kazdy zna kazdego,a w takiej warszawie jestes anonimowy przez co klient moze zachowywac sie jak ostatni burak... niestety
 
     
kasjer94 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Sty 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-30, 13:50   Przeniesienie na inny sklep, jak to zrobić?

Witajcie Biedroneczki!! :)

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli nie to z góry przepraszam :)

Mam taki problem.. Mieszkam w mieście X , CV składałam również do sklepu w moim mieście, odezwali się do mnie z miasta oddalonego o 15km no i zaczęłam tam pracę. Przy podpisywaniu umowy rejonowa zapewniła mnie, że przeniosą mnie do mojego miasta gdy zwolni się pierwsze miejsce (to ten sam rejon). Przez 8 miesięcy jak pracuje tych miejsc było 3 a mnie nadal nie przenieśli , mój kierownik sklepu nie wyraził zgody ;( ;( ;( Teraz szykuje się kolejne wolne miejsce ze względu na długotrwałe zwolnienie lekarskie pracownika. Chciałabym postarać się o przeniesienie, doradźcie mi jak mam to zrobić? Rozmowa z kierownikiem nie pomaga.. :/ A wiadomo, że każdy by chciał mieć pracę "na miejscu" .

Z góry dziękuje za odpowiedź ! :)
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-30, 18:06   

No to rozmowa z KR. Nic wiecej się nie da. Pewnie rozchodzi się o to że ktoś musiałby się z tobą wymienić :/
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo