Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPOMOGA w Biedronce
Autor Wiadomość
~Marck47 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-15, 19:37   

Skutki skutecznie ale są też i uczciwi co mają pełne rodziny a niski dochód na osobę i pesje kasjera
 
     
Brumek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-15, 22:03   

stoneczka napisał/a:
biedroneczka20 napisał/a:
mam pytanko, czy istnieje jakiś maksymalny próg dochodu na osobe przt wydawaniu zgody na zapomoge?


istnieje,ale to wielka tajemnica :)

ja jestem samotną matką,jedno dziecko, mam pensję zastępcy ze stażem powyżej 3lat i alimentami 600 i nie dostaje,mimo tego ,że tuż po rozwodzie zostałam praktycznie bezdomna i musiałam na wynajmować lokum i dorabiać się od nowa,dopóki sądownie nie wywalczyłam swojego,a to trwało rok,także ja uważam,że nie można lliczyć na biedronkę. za to są osoby, które dostają kasę rok w rok przy pełnej rodzinie . Kobiety które mają mężów pracujących na czarno na przykład mogą liczyć na biedronkę.


Naprawdę uważasz, że by była możliwość otrzymania zapomogi Komisja Socjalna powinna mieć informację o prywatnej sytuacji pracownika?Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, kiedy Komisja miała by decydować kto ma lepiej w zyciu lub gorzej. Wydaje mi się , że próg dochodowy to jedyne racjonalne kryterium.
Wiadomo. W sytuacjach np.potrzebnych pieniędzy na leczenie, możesz skorzystac z programu "wracaj do zdrowia", wydaje mi się, że tam nie ma progu dochodowego.
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-16, 19:21   

Brumek napisał/a:
stoneczka napisał/a:
biedroneczka20 napisał/a:
mam pytanko, czy istnieje jakiś maksymalny próg dochodu na osobe przt wydawaniu zgody na zapomoge?


istnieje,ale to wielka tajemnica :)

ja jestem samotną matką,jedno dziecko, mam pensję zastępcy ze stażem powyżej 3lat i alimentami 600 i nie dostaje,mimo tego ,że tuż po rozwodzie zostałam praktycznie bezdomna i musiałam na wynajmować lokum i dorabiać się od nowa,dopóki sądownie nie wywalczyłam swojego,a to trwało rok,także ja uważam,że nie można lliczyć na biedronkę. za to są osoby, które dostają kasę rok w rok przy pełnej rodzinie . Kobiety które mają mężów pracujących na czarno na przykład mogą liczyć na biedronkę.


Naprawdę uważasz, że by była możliwość otrzymania zapomogi Komisja Socjalna powinna mieć informację o prywatnej sytuacji pracownika?Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, kiedy Komisja miała by decydować kto ma lepiej w zyciu lub gorzej. Wydaje mi się , że próg dochodowy to jedyne racjonalne kryterium.
Wiadomo. W sytuacjach np.potrzebnych pieniędzy na leczenie, możesz skorzystac z programu "wracaj do zdrowia", wydaje mi się, że tam nie ma progu dochodowego.


chyba podaje się cel zapomogi, o ile dobrze pamiętam.
Niech robią co chcą, gdzieś to mam już teraz,ale z praktyki i z obserwacji wiem,że dla tych 1000zł ludzie przekłamują rzeczywistość. Na nowe auto jest na wyjazd do Zakopca ,a o zapomogę piszą. Prywaciarze na ogół zatrudniają na najniższą a pod stołem wypłacają należne pieniądze więc mężowie za najniższą ,, pracują" plus pensja kasjerska na papierze wygląda na mało... oczywiście wiem,że są też uczciwi ludzie ,chcę w to wierzyć, ale akurat nie w moim otoczeniu. Chodzi mi tylko o to,że przez nieuczciwość i pazerność pomoc nie trafia tam gdzie jest naprawdę potrzebna, no ale to taka moja osobista dygresja


w sumie to chodziło mi o to,żeby określić mniej więcej jaki może być próg, a przy okazji wylałam swoje żale zapominając,że przecież jako zks mam bombę pieniędzy, zapomogi są dla kasjerów :) i to chyba na 3/4 etatu,albo mającymi męża na tzw najniższej :) życzę Wam z całego serca,żębyście nie musieli pisać o zapomogi i sobie też :)
  Ocena JMP: 5/10
     
adaja 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-25, 10:01   

Hej, od niedawna mój syn choruje, nie mam siły czekać w kolejkach na nfz, chciałabym uzyskać zapomogę żeby móc pójść na badania, lekarzy prywatnie, prawdopodobnie będzie to kilka/kilkanaście wizyt nie wiem na jak długo... na jaką kwotę mogę liczyć? Pozdrawiam!
 
     
~Conte 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-25, 13:12   

2000 najwięcej od tego odciągaja podatek
 
     
Ag86 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sie 2017
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-27, 11:34   

Dostał ktoś już zapomoge styczniowa?
 
     
~Agusia88

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-27, 20:59   

Komisja dopiero będzie 30stycznia . Więc nikt jeszcze nie dostał zapomogi
 
     
soczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-01, 10:52   

A kiedy są przelewy z zapomogi jeżeli komisja była 30 stycznia??
 
     
~Conte 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 33
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-02-01, 12:43   

soczek napisał/a:
A kiedy są przelewy z zapomogi jeżeli komisja była 30 stycznia??



Tydzien pozniej, o ile ma ktos przyznana.
 
     
D.P. 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-01, 12:43   

soczek napisał/a:
A kiedy są przelewy z zapomogi jeżeli komisja była 30 stycznia??



nie ma nawet decyzji jeszcze w OHR... w kadrach nie udzielają informacji. Jesli nie dostanę zapomogi tzn nie przyznali mi jej to powinnam w jakis sposob zosta poinformowana?
 
     
~Conte 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-01, 16:34   

D.P. napisał/a:
soczek napisał/a:
A kiedy są przelewy z zapomogi jeżeli komisja była 30 stycznia??



nie ma nawet decyzji jeszcze w OHR... w kadrach nie udzielają informacji. Jesli nie dostanę zapomogi tzn nie przyznali mi jej to powinnam w jakis sposob zosta poinformowana?


Tak, bedziesz miala w statusie odmowa ale to wszystko w tym sanym czasie czyli za tydz.
 
     
Aglagla22 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 24 Lis 2017
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-02, 11:24   

A np wnioskuję o 2000 ale mogą mi dać mniej tak? Np 1000?
_________________
Aglagla
 
     
~Conte 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-02, 12:07   

Aglagla22 napisał/a:
A np wnioskuję o 2000 ale mogą mi dać mniej tak? Np 1000?



Dokladnie
 
     
goniak84 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lip 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-06, 08:42   

Wiadomo kiedy w lutym będzie komisja?
 
     
D.P. 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-06, 13:55   

dla zainteresowanych zapomogą dzwonilam do kadr: przelewy maja pojsc po 13 lutym , a decyzje w ohr sa wczytywane . Pani twierdzi ze dzwonila do nich osoba ktora dzis dostala decyzje na stronie razem w jm a w ohr takowej nie bylo takze czeski film,...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo