Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Doradcy Biedronki na najbardziej innowacyjny pomysł
Autor Wiadomość
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-08, 10:31   

Lilith napisał/a:
W 5 pomysle nie chodzi o liczenie naklejek tylko saszetek, ktoś w ogóle z tymi pomysłami się nie przylozyl ,pomysły są słabe,jak dla mnie to chodzi o to, żeby wybrać pierwszy, więc myślę, że wygraną masz jak w banku.


Nie ukrywam że bardziej zależy mi na wygranej POMYSŁU NR 3 czyli zaznaczeniu wielu paragonów i wypisanie szybkiej faktury. To jest pomysł pilnie potrzebny kadrze kierowniczej.

Choć POMYSŁ NR 1 jest z myślą o wszystkich pracownikach. Także też fajnie jak zrealizowaliby go.

[ Dodano: 2017-11-08, 10:46 ]
Lilith napisał/a:
W 5 pomysle nie chodzi o liczenie naklejek tylko saszetek, ktoś w ogóle z tymi pomysłami się nie przylozyl ,pomysły są słabe,jak dla mnie to chodzi o to, żeby wybrać pierwszy, więc myślę, że wygraną masz jak w banku.


Saszetki można policzyć na liczarce do pieniędzy. Liczyliśmy je. Pewna okrągła liczba (już nie pamiętam bo ty było kilka miesięcy temu) ważyła ok 260gram (na liczarce można zmienić na wagę)
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-09, 10:04   

Ale saszetki były raz i nie wiadomo czy wrócą więc bez sensu żeby akurat to wprowadzili, lepiej coś co się przyda cały czas. A z tymi fakturami to nie wiem czy to będzie takie super rozwiązanie wyszukiwać z tylu dziennych paragonów akurat te, które Cię interesują, też na pewno będzie trzeba wprowadzić np. nr kasy. Dla mnie najlepszy jest pomysł pierwszy i myślę, i mam nadzieję, że wygra.
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-09, 12:18   

Dodam że pomysł nr 1 już wprowadzili jakiś czas temu także mam nadzieję że wygra z automatu :D

[ Dodano: 2017-11-09, 12:22 ]
Lilith napisał/a:
s. A z tymi fakturami to nie wiem czy to będzie takie super rozwiązanie wyszukiwać z tylu dziennych paragonów akurat te, które Cię interesują, też na pewno będzie trzeba wprowadzić np. nr kasy
z saszetkami się zgadzam, że to pomysł "sezonowy", a faktury dalej będzie się długo pisać ale szybciej niż obecnie a czas to pieniądz :D
 
     
~Frugi 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 27
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-09, 13:56   

Lilith napisał/a:
Ale saszetki były raz i nie wiadomo czy wrócą więc bez sensu żeby akurat to wprowadzili, lepiej coś co się przyda cały czas. A z tymi fakturami to nie wiem czy to będzie takie super rozwiązanie wyszukiwać z tylu dziennych paragonów akurat te, które Cię interesują, też na pewno będzie trzeba wprowadzić np. nr kasy. Dla mnie najlepszy jest pomysł pierwszy i myślę, i mam nadzieję, że wygra.


Też mi się tak wydaje z tymi fakturami, zwłaszcza, że jak ktoś bierze fakturę z całego miesiąca to napewno nie ułatwi to pracy. Lepszym pomysłem byłoby żeby na każdym paragonie drukował się kod kreskowy jak na tych niefiskalnych do odebrania naklejek gdy ktoś nie ma karty moja biedronka. Takie szybkie skanowanie paragonów mogłoby uprościć wystawianie zbiorczych faktur.
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-09, 22:55   

Frugi napisał/a:
Takie szybkie skanowanie paragonów mogłoby uprościć wystawianie zbiorczych faktur.
bardzo dobry pomysł. Jeszcze lepszy niż mój. Musisz zgłosić :)
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-09, 23:42   

A ja chciałbym aby w kartotece, w zakładce sprzedaż, obok sprzedaży podawana była również w jednej kolumnie PL z tego dnia. Ułatwi by to kontrole nad estymacją i zmniejszenie strat.
  Ocena JMP: 2/10
     
zuza423

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-10, 19:30   

a JA mam taki pomysł żeby premię pracowników za obecność którzy są na ZL podzielić na pracowników z danego sklepu którzy muszą za nich pracować co WY na to? :em29:
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-10, 23:30   

Oj byłabym bogata
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-11, 14:53   

Ale wy nie tu te pomysły tylko na platformie zgłaszajcie.
 
     
Sławomir Bys 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-12, 12:32   

zuza423 napisał/a:
a JA mam taki pomysł żeby premię pracowników za obecność którzy są na ZL podzielić na pracowników z danego sklepu którzy muszą za nich pracować co WY na to? :em29:
to pewnie będzie jakaś niska procentowo kwota :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo