Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe karty lojalnościowe oraz 'Gang świeżaków"
Autor Wiadomość
@xxx2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-03, 21:51   

Nam tez nie wchodzily karty, kasa sie blokowala ale jak wbijalam karte na koniec paragonu to na chwile tez sie zawiesilo ale wchodzila karta w koncu. Co do tych pudeleczek to mi sie jakos te naklejki odklejaja w nim.
 
     
Defensor 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-03, 22:51   

MalaAsia napisał/a:
Miałam dzisiaj pierwsze starcie z akcją świeżaków. mniej więcej od 9:00 do 11:00 żadnej karty MB system nie przyjmował, ludzie oburzeni i słusznie, potem już było ok. Podobają mi się te opakowane w kartoniki naklejki, jak spadną to się nie rozwiną na pół sklepu, więc jakaś poprawa w porównaniu z poprzednią edycją jest :)


Ja wiem czy słusznie ? Przecież to nie wina pań na kasie,tylko burdel na górze.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-04, 16:59   

Defensor napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
Miałam dzisiaj pierwsze starcie z akcją świeżaków. mniej więcej od 9:00 do 11:00 żadnej karty MB system nie przyjmował, ludzie oburzeni i słusznie, potem już było ok. Podobają mi się te opakowane w kartoniki naklejki, jak spadną to się nie rozwiną na pół sklepu, więc jakaś poprawa w porównaniu z poprzednią edycją jest :)


Ja wiem czy słusznie ? Przecież to nie wina pań na kasie,tylko burdel na górze.


Dzisiaj przez pół zmiany karty albo nie wchodziły wcale, albo tak zawieszały system, że nic się przez dłuuuugą chwilę po wbiciu karty nie dawało zrobić, a na koniec po wciśnięciu gotówki nie pokazywało reszty, tylko, że łączy z serwerem, całe wieki łączyło, a paragon drukowało jak już klient z samochodu pod domem wysiadał :D Za słaby sprzęt na takie akcje, serwery nie wyrabiają obciążenia
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-04, 17:46   

MalaAsia napisał/a:
Defensor napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
Miałam dzisiaj pierwsze starcie z akcją świeżaków. mniej więcej od 9:00 do 11:00 żadnej karty MB system nie przyjmował, ludzie oburzeni i słusznie, potem już było ok. Podobają mi się te opakowane w kartoniki naklejki, jak spadną to się nie rozwiną na pół sklepu, więc jakaś poprawa w porównaniu z poprzednią edycją jest :)


Ja wiem czy słusznie ? Przecież to nie wina pań na kasie,tylko burdel na górze.


Dzisiaj przez pół zmiany karty albo nie wchodziły wcale, albo tak zawieszały system, że nic się przez dłuuuugą chwilę po wbiciu karty nie dawało zrobić, a na koniec po wciśnięciu gotówki nie pokazywało reszty, tylko, że łączy z serwerem, całe wieki łączyło, a paragon drukowało jak już klient z samochodu pod domem wysiadał :D Za słaby sprzęt na takie akcje, serwery nie wyrabiają obciążenia


U nas od trzech dni tak jest .Karty albo nie działają albo trzeba parę skanować.Później czekanie aż paragon się wydrukuje Kolejki na pół sklepu się robią a na sklepie nic nie zrobione.Do listopada to ja chyba się zwolnie jak tak będzie >:D
 
     
Defensor 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-05, 16:39   

Czy karty wchodzą już normalnie ?
Jutro ostatni dzień na 3x4pak Carlsberga a nie chce odejść z niczym :D
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-05, 16:42   

To zależy :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~pawelpodlaskie 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 30
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2017-09-09, 04:00   

Ciekawe, jak Giodo odniosłoby się do podawania numeru telefonu przy kasie. Dodatkowo-spotkałem się z sytuacją, gdzie ktoś podał nie swój numer i zajumał komuś naklejki ^^ Mam nadzieję, że to wycofają
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-09, 09:51   

pawelpodlaskie napisał/a:
Ciekawe, jak Giodo odniosłoby się do podawania numeru telefonu przy kasie. Dodatkowo-spotkałem się z sytuacją, gdzie ktoś podał nie swój numer i zajumał komuś naklejki ^^ Mam nadzieję, że to wycofają


My na socjalu rozmawiałyśmy niedawno czytając info na tablicy, że nie wolno przyjmować nie należącej do klienta karty i nr tel ... a skąd ja mam niby wiedzieć czyją on mi kartę podaje albo tym bardziej czyj nr. tel i dlaczego mam odpowiadać za coś, na co nie mam żadnego wpływu
 
     
~Piotrek10020

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 13:57   

Zakupy zrobione na 128 złotych z groszami w tym z bananami i kartą więc dlaczego za te zakupy przysługuje tylko 8 punktów ? .
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 14:33   

Piotrek10020, kupowałeś alkohol ? Jeśli tak to za jaką kwotę ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 14:49   

Piotrek10020 napisał/a:
Zakupy zrobione na 128 złotych z groszami w tym z bananami i kartą więc dlaczego za te zakupy przysługuje tylko 8 punktów ? .



odpowiedz jest w twoim pytaniu

3 na klejki za kazde 40zl ALE
musi byc w nich owoc/warzywo
skoro kupiles tylko banany przyslugje jedna naklejka(pewnie kupiles cos jeszcze dlatego 2 za o/w a nie 3)
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 15:31   

3 na klejki za kazde 40zl ALE
musi byc w nich owoc/warzywo
skoro kupiles tylko banany przyslugje jedna naklejka(pewnie kupiles cos jeszcze dlatego 2 za o/w a nie 3)[/quote]


Toż to nie ma znaczenia czy owoc czy warzywo czy 1 szt czy 5kg jest w zakupie i za to sa naklejki 3,3 za 128zl i 3 za karte Mb. To razem 9 jak dla mnie kasjerka sie walnela na sztuke. Mi np. zamiast 21 sztuk dala 20..
  Ocena JMP: 7/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 17:13   

To nie kasjerki liczą naklejki tylko system im podpowiada ile mają wydać ich klientowi.
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 19:37   

bolka napisał/a:
To nie kasjerki liczą naklejki tylko system im podpowiada ile mają wydać ich klientowi.

No to ja to wiem tylko ze potem kasjer musi odliczyć te naklejki i tu sie w moim przypadku pomyliła dala 20 na paragonie bylo 21 o to mi chodzi.
  Ocena JMP: 7/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-04, 20:40   

W takiej sytuacji to wina kasjera.
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo