Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalny profil "Biedronka" na facebooku
Autor Wiadomość
~Ola_196 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Lis 2016
Posty: 41
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-04, 09:42   

Ostatnio byłam w Żabce i na ladzie była naklejona kartka że to KLIENTa obowiązkiem jest mieć odliczone pieniądze.
  Ocena JMP: 6/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-04, 13:05   

Na ladzie? A obok karteczka, że płatność kartą od 10 zł?


Jak ktoś ma jakieś radosne pomysły w kwestii przyjmowania zapłaty to niech takie karteczki wiesza na drzwiach.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-05, 14:57   

Ola_196 napisał/a:
Ostatnio byłam w Żabce i na ladzie była naklejona kartka że to KLIENTa obowiązkiem jest mieć odliczone pieniądze.


Bywały i u nas karteczki, że płatność tylko gotówką na danej kasie i ludzie budzili się dopiero, gdy wszystko zeskanowane, gotówki brak, a kartą nie można (ale jak to????) .....
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-05, 15:11   

U nas i na drzwiach wisiały kartki i przy kasie i też nie zauważali.Nawet kłótnie Dlaczego nie ma informacji na drzwiach? >:D
 
     
~pawelpodlaskie 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-05, 16:34   

Monia76 napisał/a:
Celina nie miałam zamiaru kogoś obrażać. Po prostu lubię mieć dużo drobnych w kasetce bo inni zdają prawie puste. Moją przeważnie biorą na jedynkę a jak przychodzę na drugą zmianę to dalej trzeba żebrać. Czasami jak się wkurzę to piszę kartkę żeby zostawić kasetkę nr x na drugą zmianę.


Ciekawe, co będzie jak nagle przekroczysz barierę 900zł w bilonie-bo przecież nie wrzucisz do czarnej skrzynki ;) A mi zdarzały się takie sytuacje, z tym, że dzielimy się takim czymś z innymi kasjerami. Mam klienta, który przynosi wiecznie grubą kasę w bilonie, żeby pozamieniać-w dupie mam tutaj zakaz rozmieniania, skoro nas samych z tym pozostawiają...Zresztą-nie rozmieniam klientowi, a zamieniam na grubsze ;)

A-i wydaj resztę bilonem, to klient tak zjedzie, że kopara siądzie, gwarantowane problemy ze snem i depresja ;D
  Ocena JMP: 3/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-05, 20:35   

pawelpodlaskie napisał/a:
Ciekawe, co będzie jak nagle przekroczysz barierę 900zł w bilonie-bo przecież nie wrzucisz do czarnej skrzynki


1. A co właściwie się dzieje jak się przekroczy 900 zł w kasetce? Ktoś w ogóle sprawdza?
2. W skrajnym przypadku na początku ma się 400 zł w bilonie, więc przekroczenie 900 zł w przeciągu jednej zmiany jest bardzo mało prawdopodobne.
  Ocena JMP: 3/10
     
~misiowanka22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-06, 05:59   

Jak dobrze pamiętam to np. W przypadku napadu powyżej 900 zł kasjer z własnej kieszeni oddaje pieniądze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo