Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzien dziecka 2017
Autor Wiadomość
~Karmelka91

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 08:35   

Czy ktoś już dostał paczkę na dzień dziecka? Jestem na urlopie macierzyńskim. Urodziłam w kwietniu i nie wiem czy mi się paczka należy. Nikt do mnie nie dzwoni z kierowników.vponoc paczke dostaje się do jakiegoś wieku, a nie od jakiegoś wieku. Mój mały ma 2 miesiące. Można wiedzieć co jest w ogóle w paczce? Zbocze trochę z tematu. Czy ktoś dostał wyprawkę dla niemowlaka w najblizszym czasue.j a do tej pory nic nie dostalam. Dzwonilam w tej sprawie, ale nic nie załatwiłam. Czekam 2 miesiące :/
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 08:48   

Zawartosc paczki masz na stronie Dla Nas Jmp, ze zdjec wynika ze to same slodycze, dla malucha 2 miesiace raczej sie nie nadaja. Musisz sobie sama zadzwonic na swoja biedre , bo do Mnie nikt nie dzwonił. Wczoraj na moim sklepie jeszcze nie było. Odbiór paczek jest od 29.05 do 14.06. Czy paczka ci sie nalezy to zadzwon do kadr. Chyba jak jest dziecko zgłoszone to chyba dostaniesz. Smakołyki mozesz komus podarowac z rodziny jesli nie masz iinych dzieci.
 
     
~Karmelka91

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 08:57   

Dzieki zaeaz sorawdze na stronie :) no właśnie nie mogę się na swój sklep dodzwonić. Nikt nie odbiera. Mają dużo roboty i pewni dlatego. Narazie nie mam jak się tam wybrać. A słodycze sama z chęcią zjem :)
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 09:09   

Do 14.06 masz troche czasu. Paczka ci nie zginie. Moja kierowniczka mówiła ze sami rozdzielaja na sklepy, jedne maja szybciej a drugie troche pozniej. Byc moze u Ciebie juz sa.
 
     
anakonda 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Cze 2016
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 14:12   

Ja tez rodzilam w kwietniu to daj znac co z tą paczką jesli mozesz :P A co do wyprawki przyszedl mi sms dzis ze ma przyjechac kurier ale jakos go jeszcze nie bylo
 
     
lotka5824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-01, 23:22   

Anakonda.Ja żadnego sms nie dostałam że kurier wysłał ale zdarzyło się tak że czekałam 3 miesiące na paczkę dla dzieciątka.Jak dzwoniłam aby zapytac się czy przyjdzie jakaś paczka to odpowiedzieli mi że przyszła do nich z powrotem bo kurier podobno nie mógł znalezc mojego adresu i odesłali ją spowrotem.Ale puzniej dostałam po 2 tygodniach paczkę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo