Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafal.P. Rzeszowski tyran
Autor Wiadomość
~Brigid 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Maj 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-29, 19:51   

Magdula052 również słyszałam takie pogłoski a pracujee daleko od was >:D
 
     
Rokokoko

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 1
5 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-10-15, 12:15   

O witam , coś się tu cichutko zrobiło pewnie taki mieli plan ci z wyższych stanowisk ale nie nie damy się!!!!!
Hm no wiec nie wiem czy wszyscy słyszeli ale sprawa zawisła w powietrzu BOP odwiedził kilka sklepów, kr byli na rozmowach z personalna jedni się przyznali i udowodnili jaka jest prawda a inni (wiadomo kto) nie i co i nic Pan P. Dostał albo i nie papierek z nagrodą i zakaz takiego zachowywnia się. Tak sobie myślę i stwierdzam że żal mi wszystkich tych ludzi którzy zarządzają nasza firma i nami, żal mi Pana P. Bo śmieją się z Pana podwładni ci stołek niżej ja nie mówię już o tych którzy pracują na sklepach bo tych już krew zalewa . Mówi się że takie cyrki to się dzieją tylko pod skrzydłami szanownego pana P. Gdzie indziej jak jest potrzeba to się ludzi zatrudnia , ale spokojnie nas jest więcej jest październik zaraz będzie 1.11 później 11.11 i święta BN ogromny ruch wasza kasa bo na pewno nie nasza nam na tym nie zależy tak jak wam będziecie jeździć wszyscy i szaleć a my was olejemy tak jak wy to od dłuższego czasu robicie z nami , będziemy spacerować po sklepie kasować jak żółwie nobo gdzie nam się ma spieszyć :) my też chcemy porostu skończyć pracę i do domu wiec taka właśnie zaczęliśmy politykę stosować.
_________________
Rokokoko
 
     
~kita 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-15, 12:28   

:em29: popieram
 
     
Antylopa

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 3
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-16, 17:14   

Szacun dla Rokokoko więcej takich jak piszesz i się nauczą jak szanować pracowników bo stracą tych najlepszych a zwolnienia już były i będą następne.
Pana R. P. nikt nie ruszy bo ma brata wysoko w firmie i jest bufon zbyt pewny siebie a roboty na sklepie nigdy nie widział podobnie jak jego protegowana KR D.P. która tylko rzęsami potrafi trzepotać a jej awans każdy wie skąd .Personalna gdyby chciał to jeżdząc po sklepach uzyskałaby tel do byłych pracowników i dowiedziałaby się co i jak bo ci z którymi rozmawiała prawdy nie powiedzieli bo chcą pracować a o dziwo trafiała na zmiany z zks a nie z ks więc o czymś to świadczy podgląd do OHR . KONTROLA PIC NA WODE DO MEDIÓW Z TYM BO DALEJ BĘDZIEMY TYRAĆ JAK W OBOZIE PRACY.
 
     
irekxxx 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 2
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-10, 21:18   rafal p. rzeszowski tyran

witam wszystkich . ostatni raz pisalem pod nikiem aleks23 w 2016 roku przynioslo to niewielki skutek poniewaz ten Pan znowu pokazuje swoje drugie oblicze , na wizytacjach jezdzi ordynarnie po pracownikach ze jest nie przebrane stoisko ow ze jest bród syf i jak zwykle robi k.... zdjecia .Niech zmieni profesje i zostanie w zawodzie w ty co marzy " fotografia".To brak pracowników doprowadza do stanu sklepów jakie sa w ty czasie "ja jem w pracy raz w tygodniu i to cos zdechlego z pieca bo nie ma czasu na nic innego" a ten k..... Pan mowi ze k... nic nie robimy rece mi opadaja . czekam na zyczliwich o u ustosunkowanie sie do tego nPana.PZD wszystkich forumowiczów
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo